دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور


دانلود زیریاب برای اندروید

دانلود زیریاب برای اندروید + پشتیبانی تلفنی ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ شبانه روزی | بهترین نرم افزار زیرنویس یاب اندروید با قابلیت سرچ سریع و دانلود زیرنویس بصورت لینک مستقیم را از دانلودکار دریافت کنید.

دانلود زیریاب برای اندروید

 

پیدا کردن زیرنویس با وجود سایت های معتبر در این زمینه کار آسانی است، اما نرم افزار زیریاب کار را بسیار آسان تر می کند و برای پیدا کردن زیرنویس در اندروید کافیست نرم افزار اندرویدی زیریاب را نصب کنید و اسم فیلم یا انیمیشن مورد نظرتان را سرچ کنید، زیریاب با توجه به اسم فیلم، زیرنویس های موجود برای آن را در دیتابیس خود سرچ می کند و در نهایت با لینک مستقیم در اختیار کاربر قرار می دهد. نکته جالب توجه این است که زیریاب رایگان بوده و مانند دیگر نرم افزار های اندرویدی دارای تبلیغات آزاردهنده نیست. بهترین نرم افزار برای یافتن زیرنویس در اندروید را بصورت رایگان و با لینک مستقیم از دانلودکار دانلود کنید.

 

لینک های مرتبط

مشکلات زیر نویس | مشکل زیرنویس فارسی ویندوز ۱۰ و ۷ + پشتیبانی

آموزش نصب و کار با نرم افزار ادغام زیرنویس با فیلم ام کی وی تول نیکس | MKV Toolnix Learning

دانلود نرم افزار چسباندن و جداسازی زیرنویس | MKVToolnix v17.0 x86/x64

دانلود نرم افزار تبدیل فرمت ویدیو Freemake Vidoe Converter v4.2.0.8+portable به همراه کرک

دانلود زیریاب برای اندروید

  دانلود زیریاب برای اندروید 1 مگابایت

اگر سوال یا مشکلی در زمینه کامپیوتر یا موبایل دارید از خط ثابت با شماره 9099070345 « همراه رایانه »تماس بگیرید.کاربران استان تهران با شماره 9092305254 تماس بگیرند! در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید
رمز فایل : downloadkar.ir

تبلیغات
تبلیغات