دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور


آموزش نصب و کار با نرم افزار ویرایش فیلم Xilisoft Video Convertor + دانلود در دانلودکار

دانلود نرم افزار Xilisoft Video Converter ، آموزش نرم افزار Xilisoft Video Converter ، آموزش فارسی نرم افزار Xilisoft Video Converter  در دانلود کار + پشتیبانی شبانه روزی با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ ، تماس از طریق تلفن ثابت!!!

xilisoft-video-convertor

آموزش تصویری نصب و کار در محیط برنامه ویرایش و تغییر فرمت فیلم Xilisoft Video Convertor

Xilisoft Video Converter Ultimate یک برنامه بسیار کاربردی و قوی که قادر به انجام سریع تغییر فرمت می باشد ! این برنامه از تمام فرمت های تصویری پشتیبانی می کند ! شما با برنامه می توانید با بهترین کیفیت فایل های خود را تغییر فرمت دهید !

پس از دانلود نرم افزار فایل را از حالت فشرده خارج کرده و بر روی Setup  کلیک کنید ، در مرحله بعد با صفحه خوش آمد گویی نصب نرم افزار روبرو می شوید !  با کلیک بر روی گزینه Next  وارد مرحله بعد می شوید .

در مرحله ی بعد گزینه I Agree رو انتخاب کنید و سپس در قسکت select the type of install گزینه Full زا انتخاب کنید و تیک تمام گزینه ها را بزنید و در نهایت Next را بزنید.در قسمت Destination Folder مسیری که میخواهید فایل را نصب کنید انتخاب کنید و Next را بزنید و دوباره Next.

در صورتیکه میخواهید آیکون نرم افزار در دسکتاپ و تسکبار نمایش داده شود تیک گزینه های  Create Desktop Icon و Create Quick Launch Icon را بزنید.

بعد از نصب تیک گزینه ی Run رو بردارید تا نرم افزار بعد از نصب اجرا نشود سپس نرم افزار را به طور کامل ببندید و فایل موجود در پوشه ی Patch را کپی و در محل نصب نرم افزار paste کنید و  روی آن راست کلیک کنید و گزینه Run as Administerator بزنید.

برای رفتن به محل نصب نرم افزار کافیست روی آیکون نرم افزار Xilisoft Vidoe Converter راست کلیک کرده و گزینه Open file location را بزنید و یا گزینه Propertise را بزنید سپس Open File Location را انتخاب کنید.

بعد از اینکه فایل patch را به صورت Run As Administrator اجرا کردید در پنجره ی باز شده گزینه Patch را بزنید تا پیغام Patch Successful یا Patch done ظاهر شود سپس نرم افزار را اجرا کنید و سریال نامبر موجود در پوشه patch را در قسمت license Code وارد کنید و گزینه Register را بزنید.

برای دانلود نرم افزار Xilisoft Video Converter Ultimate اینجا کلیک کنید

آموزش کار با نرم افزار Xilisoft Video Convertor

بعد از اجرای نرم افزار ویدیویی را که میخواهید فرمت آن را تغییر دهید را به درون برنامه بکشید و رها کنید.

در قسمت (۱) نام فایل مورد نظر نشوته شده و در قسمت (۲) کدک فایل را نوشته و میتوانید آن را تغییر دهید.

آموزش کار با نرم افزار Xilisoft Video Converter در دانلودکار

برای اینکه بتوانید فرمت فایل مورد نظر را تغییر دهید بر روی یکی از دو محلی که با فلش مشخص شده است کلیک کنید.در قسمت Output Size می توانید حجم فایل را قبل از تغییر فرمت ببینید،برای مثال حجم این فایل قبل از تغییر ۷۹٫۲ مگابایت میباشد.

آموزش کار با نرم افزار Xilisoft Video Converter در دانلودکار

در قسمت بعد میتوانید فرمت دلخواه خود را انتخاب کنید،قسمت سمت چپ منوی باز شده (۱) میتوانید نوع دستگاهی را که میخواهید از این فرمت در آن استفاده کنید را انتخاب کنید برای مثال میتوانید براساس نوع گوشی ، تبلت ، کامپیوتر فرمت ها را انتخاب کنید و در قسمت سمت راست منو فرمت های متناسب با دستگاه خود را انتخاب کنید.اگر میخواهید فایل های خود را در دستگاه های سینمای خانگی پخش کنید و دستگاه شما فرمت MKV را پشتیبانی نمیکند میتوانید یکی از فرمت ها AVI,MOV و یا MP4 را انتخاب کنید.

آموزش کار با نرم افزار Xilisoft Video Converter در دانلودکار

برای نمونه در صورتیکه میخواهید فایل مورد نظر را برای گوشی های اندرویدی تغییر حجم دهید باید Android Phone را انتخاب کنید و از منوی بازشده کیفیت مورد نظرتون رو انتخاب کنید.در صورتیکه کیفیت بالا رود حجم فایل نیز بیشتر میشود.برای نمونه حجم فایلی با کیفیت ۱۰۸۰p بیشتر از حجم فایلی با کیفیت ۴۸۰p میباشد.

آموزش کار با نرم افزار Xilisoft Video Converter در دانلودکار

برای دانلود اپیلیکیشن همراه رایانه (مرجع سوالات و مشکلات کامپیوتری با راه حل) اینجا کلیک کنید

در سمت راست صفحه قسمت پروفایل (Profile) می توانید به صورت دستی رزولوشن و کیفیت تصویر و کیفیت صدا را تنظیم کنید.با گزینه Video Size میتوانید رزولوشن تصویر را تغییر دهید برای مثال در این فیلم رزولوشن تصویر ۴۸۰*۶۴۰ می باشد،در Video Quality می توانید کیفیت تصویر را تغییر دهید و در نهایت در Audio Quality میتوانید کیفیت صدا را تغییر دهید که درجه بندی آنها بر اساس کیفت به ۴ قسمت تقسیم می شود که عبارتند از :High (بالاترین کیفیت) ، Normal (کیفیت متوسط) ، Low (ضعیف) و Bitrate  که کیفت معمول صدا و تصویر هست.

آموزش کار با نرم افزار Xilisoft Video Converter در دانلودکار

برای اینکه مشخصات فایل را بعد از تغییر فرمت ببینید برروی فایل مورد نظرتون راست کلیک کنید و گزینه Properties را بزنید.

آموزش کار با نرم افزار Xilisoft Video Converter در دانلودکار

پنجره جدیدی که باز میشود دراری دو بخش Source Properties که در این بخش میتوانید مشخصات فایل،حجم فایل،نوع کدک و نوع فرمت را قبل از تغییر ببینید و قسمت Output Settings هم مربوط به مشخصات فایل بعد از گرفتن خروجی میباشد.

آموزش کار با نرم افزار Xilisoft Video Converter در دانلودکار

و در نهایت نوبت به تبدیل فایل میرسد،برای تبدیل فایل برروی Start بزنید تا عمل تبدیل آغاز شود و در قسمت Statuce و پایین صفحه نرم افزار میتوانید پروسه تبدیل را مشاهده کنید.

آموزش نرم افزار Xilisoft Video Converter در دانلود کار

بعد از اینکه فرآیند تبدیل به پایان رسید در قسمت Destination میتوانید محلی را که میخواهید فایل در آنجا ذخیره شود را انتخاب کنید،تنها کافیست بر روی Open کلیک کنید و محلی را که میخواهید فایل در آن ذخیره شود را انتخاب کنید.سپس با زدن گزینه ی Save AS فایل را ذخیره کنید.آموزش نرم افزار Xilisoft Video Converter در دانلودکار

 

لینک های جذاب