دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور


دانلود تیم ویور اندروید موبایل + جایگزین + پشتیبانی

دانلود آخرین ورژن Team Viewer گوشی موبایل اندروید

 

نرم افزار کنترل از راه دور کامپیوتر و موبایل به همراه پشتیبانی تلفنی ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ و جایگزین آن به دلیل کار نکردن و تحریم آن توسط آمریکا را در دانلود کار تجربه کنید.

تیم ویور برای اندروید

آخرین ورژن تیم ویور یکی از بهترین نرم افزار های ریموت دسکتاپ یا کنترل از راه دور می باشد که بوسیله آن میتوان یک کامپیوتر و یا یک وسیله اندرویدی مثل گوشی را کنترل و مدیریت نمود .

شما با نصب تیم ویور اندروید برروی گوشی موبایل خود می توانید ، از راه دور به یک گوشی دیگر و یا یک رایانه متصل شده و آن را مدیریت کنید . تنظیمات موبایل دوست خود را چک کنید و یا … 

امنیت تیم ویور موبایل

تیم ویور team viewer برنامه هک نیست چرا ک تمام فعالیت ها انجام شده توسط تیم ویور ،برای سیستم میزبان قابل مشاهده و کنترل می باشد. و بدون تایید و اجازه کاربر میزبان امکان استفاده از تیم ویور برتی مدیریت وسیله وجود ندارد .

 

دانلود جایگزین تیم ویور (به دلیل تحریم و کار نکردن)

این نرم افزار به دلیل سیاست های امریکا و تحریم در ایران قابل استفاده نیست و جایگزین این نرم افزار را می توانید از لینک دانلود انی دسک استفاده کنید.

دانلود آخرین ورژن نرم افزار تیم ویور موبایل ( اندروید ) | Team Viewer

نرم افزاری است که شما با استفاده از آن می توانید از طریق کامپیوتر گوشی خود را کنترل کنید و یا زمانی پیش می آید که گوشی موبایل شما دچار مشکل شده است و شما قادر به درست کردن آن نیستید و یا نمی خواهید برای هر مشکلی به تعمیر گاه بروید ، با نصب این برنامه بر روی موبایل می توانید رفع مشکل خود را به ما بسپارید . ( نسخه ی کامپیوتر این برنامه را نیز می توانید از اینجا دانلود نمایید ) !

نصب برنامه روی گوشی بسیار ساده است ، بعد از این که برنامه را نصب کردید برنامه را اجرا کنید .
حال در این مرحله اخطار نصب یک نرم افزار دیگر را می دهد QS add on که بسته به نوع مدل گوشی شما اسم آن تغییر می کند .

بعد از نصب این برنامه می توانید با دادن آی دی خود به کامپیوتر (در این نسخه بجای پسورد در تیم ویور کامپیوتر ، از کاربر اجازه می گیرد ) و بعد از اجازه دادن ، گوشی شما از طریق کامپیوتر کنترل می شود !

راهنما

  • چنانچه سوال یا مشکلی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵
  • منبع : دانلودکار
رمز فایل : downloadkar.ir