دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور


نرم افزار خرید بلیط هم قطار برای اندروید

نرم افزار خرید بلیط هم قطار برای اندروید

نرم افزار خرید بلیط هم قطار برای اندروید

خرید بلیط در تا چند وقت پیش برای مسافرین یک امر زمان بر و مشکل بود  زیرا برای خرید بلیط نیاز به مراجعه به آژانس های مسافرتی مختلف بود تا بلیط قطار مورد نظر خود را پیدا کنید . باپیشرفت تکنولوژی  شرکت مسافر بری رجا  سعی به ساخت برنامه ای برای رزرو بلیط که حاصل این تلاش برنامه ی خرید بلیط هم قطار بوده است . با برنامه ی خرید بلیط هم قطار  ، خرید بلیط به آسانی  و در کم ترین زمان صورت میگیرد . همچنین تمام لیست  حرکت قطار ها در تمامی استان ها  در برنامه ی هم قطار وجود دارد . نرم افزار خرید بلیط هم قطار برای اندروید کاملا رایگان می باشد . برنامه هم قطار برنامه ای می باشد که شما میتوانید بدون محدودیت زمانی و مکانی  به صورت ۲۴ ساعته بلیط قطار خود را رزرو کنید . 

خرید اینترنتی بلیط قطار

نرم افزار خرید بلیط هم قطار برای اندروید : خرید اینترنتی بلیط قطار  توسط برنامه هم قطار یک امر بسیار آسان و بدون مشکل است و هرکس میتواند به راحتی با این برنامه به خرید بلیط  قطار برای خود و آشنایان بپردازد . سامانه هم قطار با همکاری دو شرکت رجا و فن آوری اطلاعات داده بان آریا ساخته شده . شرکت فن آوری اطلاعات داده بان آریا مسولیت ساخت برنامه های رزرو بلیط توسط موبایل را دارد . با توجه به زیر ساخت های مطمئن و ایمن در سامانه ی موبایلی هم قطار بهترین روش برای خرید بلیط استفاده از نرم افزار هم قطار می باشد . شما با داشتن برنامه ی خرید بلیط هم قطار دیگر نیازی به پرداخت هزینه های اضافی  ندارید .

طریقه ی خرید بلیط  از نرم افزار خرید بلیط هم قطار برای اندروید

برنامه ی هم قطار را بر روی گوشی اندوید خود نصب کنید

هم قطار را اجرا کنید

ابتدا باید شما شهر مبدا و شهر مقصد را انتخاب کنید

تاریخ را حرکت را مشخص کنید

در قسمت وسط برنامه هم قطار جنسیت رامشخص کنید و اگر به همراه خوانواده هستید گزینه ی سوم را انتخاب کنید

در قسمت بعدی برنامه هم قطار تعداد مسافرین را انتخاب کنید

سپس نوع قطار را انتخاب کنید

بعد از آن زمان حرکت را مشخص کنید

پس از آن باید کد های ملی مسافرین را وارد کنید .

سپس دستور خرید بلیط را صادر نمایید

بعد از وارد کردن عدد یک به عنوان تاییدیه عملیات سیستم خرید بلیط یعد از چند لحظه به شما پیغامی می دهد که شما باید شماره ی کارت و .. را وارد نمایید

 

دانلود نرم افزار خرید بلیط هم قطار برای اندروید

نرم افزار خرید بلیط هم قطار برای اندروید را میتوانید به به راحتی از سایت دانلود کار دانلود کرده و بر روی گوشی اندروید خود دانلود کرده و نصب کنید .

نرم افزار خرید بلیط هم قطار برای اندروید

  دانلود نرم افزار خرید بلیط هم قطار برای اندروید 2 مگابایت

اگر سوال یا مشکلی در زمینه کامپیوتر یا موبایل دارید از خط ثابت با شماره 9099070345 « همراه رایانه »تماس بگیرید.کاربران استان تهران با شماره 9092305254 تماس بگیرند! در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید
رمز فایل : downloadkar.ir

در صورتی که در رابطه با این مطلب سوال یا مشکلی داشتید، کارشناسان همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما می باشند. تماس با شماره 9099070345 از تلفن ثابت، در صورتی که موفق به تماس با شماره فوق نشدید از اپلیکیشن همراه رایانه استفاده نمایید.
دوره آموزش غواصی مبتدی تا مربیگری
آموزش دوره های CMAS و SSI
آموزش ویژه بانوان با مدرسان درجه یک خانم در کشور
آموزش ویژه آقایان، آموزش غواصی ویژه کودکان بالای 8 سال
همه دوره ها با ارائه مدارک معتبر بین المللی از فدراسیون غریق نجات و غواصی می باشند. با فراگیری غواصی علاوه بر تجربه لذت بخش تماشای شگفتی های زیر دریا، میتوانید وارد یک صنعت و ورزش پولساز و مفرح شوید.
منتظر حضور سبزتون هستیم. اینستاگرام ما campdiver@
سامانه صدای مشاور
با توجه به گسترش خدمات مشاوره تلفنی، مشکلات خطوط 909 و سایر خطوط ارزش افزوده و همچنین سیاست های جدید وزارت ارتباطات در محدود سازی این خدمات، مجموعه پارس فرتاک، سامانه صدای مشاور با قابلیت های منحصر به فرد را به شما پیشنهاد می نماید. با فراگیری غواصی علاوه بر تجربه لذت بخش تماشای شگفتی های زیر دریا، میتوانید وارد یک صنعت و ورزش پولساز و مفرح شوید.
قابلیت های سامانه شامل سایت، اپلیکیشن و مرکز تماس
1-امکان مدیریت مشتری(مشاهده مشخصات و ...) 2- امکان ارسال پیامک برای مشتریان 3- گزارشگیری مناسب از میزان خرید شارژ 4- گزارشگیری از میزان مکالمات انجام شده در طول روز، هفته، ماه و ... 5-گزارشگیری از عملکرد کارشناسان و میزان پاسخگویی هر کدام 6- امکان نظرسنجی کارشناسان توسظ مشتریان 7- امکان دادن آفر و طرح های تشویقی به مشتریان 8- امکان مدیریت تقسیم تماس بین کارشناسان و اولویت دهی به ترتیب پاسخگویی کارشناسان 9-امکان انتقال تماس به خارج و یا حتی موبایل کارشناس 10- امکان تعریف بسته های مشاوره با نرخ های دلخواه 11- خرید شارژ از طریق اپلیکیشن و سایت توسط مشتریان 12-اعلام پیغام خرید مجدد شارژ، قبل از اتمام آن 13- امکان درج مطلب، مقاله، آموزش و ... بر روی سایت.
مزایای سامانه برای مشتریان
1- تسهیل در زمینه خریداری شارژ و پرداخت هزینه مشاوره 2- مدیریت تماس، گزارش گیری از میزان خرید شارژ، میزان مکالمه و شارژ باقیمانده مزایای سامانه برای مراکز مشاوره این سامانه مشکلات پرداخت هزینه، مدیریت تماس و زمان مشاوره، مدیریت پاسخگویی و عملکرد کارشناسان، معرفی مرکز شما به سایر مشتریان موجود در سامانه را به نحوی مطلوب و ارزنده برای مراکز مشاوره تسهیل میکند. در صورت تمایل امکان ارایه توضیحات بیشتر بصورت تلفنی یا حضوری وجود دارد.
منتظر حضور سبزتون هستیم. اینستاگرام ما parsfartak@
تبلیغات
تبلیغات