دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور


فعال ساز ویندوز , کرک ویندوز ، کرک ویندوز Xp ، کرک ویندوز 7 ، فعال ساز ویندوز اکس پی ، دانلود نرم افزار فعال سازی ویندوز 7 و اکس پی , ویندوز 8 و 8.1 ، کرک و فعال سازی ویندوز های 10

در صورتی که در رابطه با این مطلب سوال یا مشکلی داشتید، کارشناسان همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما می باشند. تماس با شماره 9099070345 از تلفن ثابت، در صورتی که موفق به تماس با شماره فوق نشدید از اپلیکیشن همراه رایانه استفاده نمایید.
دوره آموزش غواصی مبتدی تا مربیگری
آموزش دوره های CMAS و SSI
آموزش ویژه بانوان با مدرسان درجه یک خانم در کشور
آموزش ویژه آقایان، آموزش غواصی ویژه کودکان بالای 8 سال
همه دوره ها با ارائه مدارک معتبر بین المللی از فدراسیون غریق نجات و غواصی می باشند. با فراگیری غواصی علاوه بر تجربه لذت بخش تماشای شگفتی های زیر دریا، میتوانید وارد یک صنعت و ورزش پولساز و مفرح شوید.
منتظر حضور سبزتون هستیم. اینستاگرام ما campdiver@
سامانه صدای مشاور
با توجه به گسترش خدمات مشاوره تلفنی، مشکلات خطوط 909 و سایر خطوط ارزش افزوده و همچنین سیاست های جدید وزارت ارتباطات در محدود سازی این خدمات، مجموعه پارس فرتاک، سامانه صدای مشاور با قابلیت های منحصر به فرد را به شما پیشنهاد می نماید. با فراگیری غواصی علاوه بر تجربه لذت بخش تماشای شگفتی های زیر دریا، میتوانید وارد یک صنعت و ورزش پولساز و مفرح شوید.
قابلیت های سامانه شامل سایت، اپلیکیشن و مرکز تماس
1-امکان مدیریت مشتری(مشاهده مشخصات و ...) 2- امکان ارسال پیامک برای مشتریان 3- گزارشگیری مناسب از میزان خرید شارژ 4- گزارشگیری از میزان مکالمات انجام شده در طول روز، هفته، ماه و ... 5-گزارشگیری از عملکرد کارشناسان و میزان پاسخگویی هر کدام 6- امکان نظرسنجی کارشناسان توسظ مشتریان 7- امکان دادن آفر و طرح های تشویقی به مشتریان 8- امکان مدیریت تقسیم تماس بین کارشناسان و اولویت دهی به ترتیب پاسخگویی کارشناسان 9-امکان انتقال تماس به خارج و یا حتی موبایل کارشناس 10- امکان تعریف بسته های مشاوره با نرخ های دلخواه 11- خرید شارژ از طریق اپلیکیشن و سایت توسط مشتریان 12-اعلام پیغام خرید مجدد شارژ، قبل از اتمام آن 13- امکان درج مطلب، مقاله، آموزش و ... بر روی سایت.
مزایای سامانه برای مشتریان
1- تسهیل در زمینه خریداری شارژ و پرداخت هزینه مشاوره 2- مدیریت تماس، گزارش گیری از میزان خرید شارژ، میزان مکالمه و شارژ باقیمانده مزایای سامانه برای مراکز مشاوره این سامانه مشکلات پرداخت هزینه، مدیریت تماس و زمان مشاوره، مدیریت پاسخگویی و عملکرد کارشناسان، معرفی مرکز شما به سایر مشتریان موجود در سامانه را به نحوی مطلوب و ارزنده برای مراکز مشاوره تسهیل میکند. در صورت تمایل امکان ارایه توضیحات بیشتر بصورت تلفنی یا حضوری وجود دارد.
منتظر حضور سبزتون هستیم. اینستاگرام ما parsfartak@

دانلود بهترین فعال‌سازهای ویندوز و آفیس

در بسیاری از مواقع و بعد از نصب ویندوز با پیغام آشنای جنیوس یا اکتیو نبودن ویندوز مواجه می‌شویم، و از طرفی هم امکان خرید قانونی برای کاربران ایرانی میسر نیست. ما در این پست قصد داریم انواع کرکرها را توسط سایت دانلود کار انتشار کنیم.
دانلود بهترین فعال‌سازهای ویندوز و آفیس

دانلود کرک ویندوز ۱۰ اکتیو و فعال سازی ویندوز ۱۰ +پشتیبانی

دانلود کرک و اکتیو ویندوز ۱۰ را در دانلود کار انجام دهید و از پشتیبانی تلفنی ویندوز ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ در دانلود کار شبانه روزی استفاده کنید !!! دانلود کرک و فعال سازی ویندوز ۱۰ را به همراه دانلود فایل نصبی انواع ویندوز و به همراه آموزش و پشتیبانی همه ویندوز ها همه را در دانلود کار انجام دهید .   فعال ساز ویندوز ۱۰ کرک و اکتیو ویندوز ۱۰ ویندوز ۱۰ که جدیدا وارد بازار شده است کاربران زیادی را جذب خود نموده و خیلی از کاربران تمایل دارند از سیستم عامل های بروز و جدید استفاده نماییند چون هم قابلیت های بیشتری در اختیار آنان میگذارد و هم محیط کاربری زیبایی دارند ولی برای داشتن ویندوزی با تمامی امکانات نیاز به ویندوز اورجینال می باشد که مبلغ زیادی را پرداخت تا آن را خریداری نمایید. زمانی که ویندوز ۱۰ را نصب می کنید یک مهلت ۳۰ روزه به شما میدهد که عملکرد سیستم را بررسی کنید و برای خریداری آن اقدام نمایید . به دلیل اینکه هزینه ی ویندوز اورجینال بالا هست اکثر کاربران ویندوز خود را کرک می کنند تا بصورت را رایگان استفاده کنند.در سایت دانلود کار برای کاربران عزیز فعال ساز ویندوز ۱۰ کرک و اکتیو ویندوز ۱۰ بصورت رایگان قرار داده ایم می توانید آن را به راحتی دانلود نمایید.
دانلود کرک ویندوز ۱۰ اکتیو و فعال سازی ویندوز ۱۰ +پشتیبانی

دانلود اکتیو ، کرک و فعال ساز ویندوز ۸٫۱ + پشتیبانی ویندوز ۸

دانلود اکتیو و فعال ساز ویندوز ۸٫۱ را در دانلود کار انجام داده و از پشتیبانی تلفنی ویندوز و تمامی سیستم عامل ها توسط دانلود کار به صورت شبانه روزی بهره مند شوید . دانلود اکتیو و کرک تمامی ورژن های ویندوز را در کنار درایور های سخت افزاری ویندوز ها را در دانلود کار انجام دهید .   دانلود اکتیو و فعال ساز ویندوز ۸٫۱ مثل ویندوز ۸ ماکروسافت یک مهلت ۳۰روزه به کاربر میدهد تا با محدودیت خاصی از ویندوز استفاده نمایید . در صورت رضایت از سیستم عامل ویندوز ۸ از طریق پرداخت مبلغی به حساب ماکروسافت ویندوز را خریداری می نمایند. در ایرن بنا بر بالا بودن قیمت دلار کاربران ترجیح می دهند ویندوز را از طریق کرک قانونی نمایند و از آن استفاده نمایند. در همین راستا در سایت دانلود کار برای کاربران عزیز فعال ساز ویندوز ۸٫۱ کرک ویندوز قرار داده ایم تا به راحتی ویندوز خود را اکتیو کرده و استفاده نمایند .
دانلود اکتیو ، کرک و فعال ساز ویندوز ۸٫۱ + پشتیبانی ویندوز ۸

فعال سازی آفیس و ویندوز ۸ کرک ویندوز هشت و آفیس

فعال سازی ویندوز ۸ , کرک ویندوز ۸ ویندوز ۸ هم مثل ویندوز ۷ مهلت ۳۰ روزه دارد برای اینکه شما با سیستم عامل کار کنید و اگر راضی هستید آن را خریداری نمایید.خریداری ویندوز اورجینال هزینه ی نسبتا بالایی دارد کاربران یا باید آن را خریداری کنند و بابت آن پول بپردازند . یا از نرم افزار های فعال سازی آفیس و ویندوز ۸ کرک ویندوز هشت و آفیس استفاده نمایند.در سایت دانلود کار برای شما کاربران عزیز این نرم افزار تهیه شده و بصورت رایگان در اختیار شماقرار داده ایم.شما می توانید در قسمت دانلود بصورت مستقیم فعال سازی آفیس و ویندوز ۸ کرک ویندوز هشت و آفیس را دانلود نمایید.
فعال سازی آفیس و ویندوز ۸ کرک ویندوز هشت و آفیس

دانلود اکتیو ویندوز ۷ + آموزش فعال سازی ویندوز ۷ + پشتیبانی

اکتیو و فعال سازی ویندوز ۷ را در دانلود کار انجام داده و آموزش و مشکلات خود را از پشتیبانی تلفنی ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ به صورت شبانه روزی بپرسید !!! دانلود فایل کرک مورد نیاز برای اکتیو کردن و فعال سازی ویندوز ۷ را در دانلود کار دانلود کنید . دانلود درایور های سخت افزاری ویندوز کامپیوتر را نیز می توانید در دانلود کار انجام دهید . زمانی که شما ویندوز ۷ را نصب می نمایید ماکروسافت به شما تا ۳۰ روز اجازه استفاده رایگان از ویندوز خود را میدهد. در این ۳۰ روز اگر شما از ویندوز خود راضی بوده اید باید از طریق حساب بانکی خود ویندوز را از ماکروسافت خریداری نمایید در عیر این صورت ماکروسافت ویندوز شما را غیر قانونی می داند . از آنجا که در ایران بخاطر تحریم دلار مبلغ ویندوز اورجینال بسیار بالا هست و اکثر کاربران قادر به پرداخت این مقدار هزینه نمی باشند بیشتر از دانلود اکتیو کردن ویندوز ۷ – فعال سازی ویندوز هفت استفاده  می کنند در این سایت برای شما بهترین کرک ویندوز سون را ارائه داده ایم .شما می توانید از طریق این نرم افزار ویندوز خود را قانونی سازید.
دانلود اکتیو ویندوز ۷ + آموزش فعال سازی ویندوز ۷ + پشتیبانی

دانلود کرک یا اکتیو ویندوز اکس پی (Windows Xp)

دانلود کرک یا اکتیو ویندوز اکس پی (Windows Xp) در تمام ایران بنا بعه دلایلی تمامی ویندوز ها کپی هستن و مورد استفاده قرار میگیرند . اگر بعد از نصب ویندوز آپدیت آن را خاموش نکنید در اولین دریافغت آپدیت ویندوز خود ماکروسافت از طریق الگوریتم های خاص خود نسخه ی ویندوز خود را مورد بررسی قرار میدهد که اگر کپی باشد آن قابل تشخیص بوده و علاوه بر این که از آپدیت شدن شما جلوگیری می نماید در صفحه دسکتاپ شما پیغامی به نام  This Copy Of Windows is Not Genuine ظاهر خواهد شد و در اکثر اوقات بکگراند صفحه ی شما به رنگ سیاه تغییر خواهد کرد. ما برای شما در این سایت دانلود کرک یا اکتیو ویندوز اکس پی را رائه داده ایم که با حجمی کم و محیطی کاملا آسان و در زمانی کوتاه ویندوز خود را کرک نمایید و از تمامی آپدیت های ماکروسافت استفاده نمایید.
دانلود کرک یا اکتیو ویندوز اکس پی (Windows Xp)
تبلیغات
تبلیغات