دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور

در صورتی که در رابطه با این مطلب سوال یا مشکلی داشتید، کارشناسان همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما می باشند. تماس با شماره 9099070345 از تلفن ثابت، در صورتی که موفق به تماس با شماره فوق نشدید از اپلیکیشن همراه رایانه استفاده نمایید.
دوره آموزش غواصی مبتدی تا مربیگری
آموزش دوره های CMAS و SSI
آموزش ویژه بانوان با مدرسان درجه یک خانم در کشور
آموزش ویژه آقایان، آموزش غواصی ویژه کودکان بالای 8 سال
همه دوره ها با ارائه مدارک معتبر بین المللی از فدراسیون غریق نجات و غواصی می باشند. با فراگیری غواصی علاوه بر تجربه لذت بخش تماشای شگفتی های زیر دریا، میتوانید وارد یک صنعت و ورزش پولساز و مفرح شوید.
منتظر حضور سبزتون هستیم. اینستاگرام ما campdiver@
سامانه صدای مشاور
با توجه به گسترش خدمات مشاوره تلفنی، مشکلات خطوط 909 و سایر خطوط ارزش افزوده و همچنین سیاست های جدید وزارت ارتباطات در محدود سازی این خدمات، مجموعه پارس فرتاک، سامانه صدای مشاور با قابلیت های منحصر به فرد را به شما پیشنهاد می نماید. با فراگیری غواصی علاوه بر تجربه لذت بخش تماشای شگفتی های زیر دریا، میتوانید وارد یک صنعت و ورزش پولساز و مفرح شوید.
قابلیت های سامانه شامل سایت، اپلیکیشن و مرکز تماس
1-امکان مدیریت مشتری(مشاهده مشخصات و ...) 2- امکان ارسال پیامک برای مشتریان 3- گزارشگیری مناسب از میزان خرید شارژ 4- گزارشگیری از میزان مکالمات انجام شده در طول روز، هفته، ماه و ... 5-گزارشگیری از عملکرد کارشناسان و میزان پاسخگویی هر کدام 6- امکان نظرسنجی کارشناسان توسظ مشتریان 7- امکان دادن آفر و طرح های تشویقی به مشتریان 8- امکان مدیریت تقسیم تماس بین کارشناسان و اولویت دهی به ترتیب پاسخگویی کارشناسان 9-امکان انتقال تماس به خارج و یا حتی موبایل کارشناس 10- امکان تعریف بسته های مشاوره با نرخ های دلخواه 11- خرید شارژ از طریق اپلیکیشن و سایت توسط مشتریان 12-اعلام پیغام خرید مجدد شارژ، قبل از اتمام آن 13- امکان درج مطلب، مقاله، آموزش و ... بر روی سایت.
مزایای سامانه برای مشتریان
1- تسهیل در زمینه خریداری شارژ و پرداخت هزینه مشاوره 2- مدیریت تماس، گزارش گیری از میزان خرید شارژ، میزان مکالمه و شارژ باقیمانده مزایای سامانه برای مراکز مشاوره این سامانه مشکلات پرداخت هزینه، مدیریت تماس و زمان مشاوره، مدیریت پاسخگویی و عملکرد کارشناسان، معرفی مرکز شما به سایر مشتریان موجود در سامانه را به نحوی مطلوب و ارزنده برای مراکز مشاوره تسهیل میکند. در صورت تمایل امکان ارایه توضیحات بیشتر بصورت تلفنی یا حضوری وجود دارد.
منتظر حضور سبزتون هستیم. اینستاگرام ما parsfartak@

دانلود KomodoEdite | نرم‌افزار برنامه‌نویسی تحت وب برای ویندوز، لینوکس، مک

طراحی وبسایت | Komodo Edit یک نرم‌افزارOpen Source است که به کمک آن می‌توانید به کدنویسی و یا ویرایش کدها در زبان‌های وب نویسی مانند پایتون، PHP، روبی، جاوا اسکریپت، پرل،در ویندوز، مک، لینوکس و سولاریس بپردازید. همراهان عزیز دانلود کار ، شما می توانید در صورت مشکل در دانلود و یا نصب این نرم افزار و یا نرم افزار های دیگر به صورت شبانه روز با همکاران ما در شرکت همراه رایانه با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ (فقط از خط ثابت) تماس بگیرید.
دانلود KomodoEdite | نرم‌افزار برنامه‌نویسی تحت وب برای ویندوز، لینوکس، مک

دانلود نرم‌افزار JetBrains PhpStorm 2018.3.1

دانلود نرم افزار Phpstorm + پشتیبانی تلفنی ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ شبانه روزی | دانلود JetBrains PhpStorm نسخه جدید برای ویندوز را در دانلودکار تجربه کنید. زبان PHP یک زبان برنامه‌نویسی عمومی ( General ) است اما بیشتر برای توسعه وب و برنامه نویسی سمت سرور از آن استفاده می‌شود. Php در سال ۱۹۹۵ توسط راسموس لردورف به زبان سی نوشته شد ( البته به صورت مقدماتی و در حد چند اسکریپت ) این زبان چندسکویی ( CrossPlatform ) بوده و می‌تواند روی ویندوز،لینوکس، مک‌اواس و خانواده یونیکس اجرا شود. Php ابتدا به معنی Personal Home Page بود که بعدها تبدیل به عبارت برگشتی Hypertext Preprocessor شد. کدهای Php بر روی سروری که برنامه Php روی آن نصب باشد اجرا می‌شود.
دانلود نرم‌افزار JetBrains PhpStorm 2018.3.1

دانلود نرم افزار طراحی وبسایت Adobe Muse CC 2018.1.0.266 2018 x64 + پشتیبانی تلفنی

دانلود نرم افزار adobe muse 64 bit، دانلود adobe muse 2018، دانلود نرم افزار adobe muse،دانلود میوز ۲۰۱۸، دانلود نرم افزار طراحی سایت بدون کدنویسی، دانلود ادوب میوز، دانلود adobe muse cc، دانلود نرم افزار طراحی وبسایت Adobe Muse CC 2018 x64 در دانلود کار + پشتیبانی۲۴ ساعته در دانلود کار،۹۰۹۹۰۷۳۰۴۵ تماس از طریق تلفن ثابت !!! Adobe Muse CC نرم افزاری در کمترین زمان صفحات اینترتی را بدون هیچ گونه کد نویسی عجیب و غریب برای نمایش در کامپیوتر و موبایل با آخرین استاندارهای وب و HTML تولید کنید.
دانلود نرم افزار طراحی وبسایت Adobe Muse CC 2018.1.0.266 2018 x64 + پشتیبانی تلفنی

دانلود نرم افزار ویرایشگر متن پرتابل Atom v1.28.2 x86/x64 Portable + پشتیبانی

دانلود ویرایشگر متن برای کامپیوتر، دانلود ویرایشگر Atom پرتابل، دانلود نرم افزار ویرایش متن، دانلود ویرایشگر حرفه ای متن، دانلود نرم افزار ویرایشگر برنامه نویسی atom، دانلود نرم افزار ویرایشگر متن پرتابل Atom در دانلود کار + پشتیبانی۲۴ ساعته در دانلود کار،۹۰۹۹۰۷۳۰۴۵ تماس از طریق تلفن ثابت !!! Atom ویرایشگری متن و کد open source می باشد که در کنار یک رابط کاربری ساده امکان کار کردن همزمان روی چندین پروژه در برگه های مختلف را فراهم کرده است.
دانلود نرم افزار ویرایشگر متن پرتابل Atom v1.28.2 x86/x64 Portable + پشتیبانی

دانلود نرم افزار IDM UltraEdit v25.10.0.50 x86/x64 + win/Mac +کرک در دانلودکار

دانلود نرم افزار ویرایش کدهای html ، دانلود نرم افزار IDM Ultraedit برای مک ، دانلود کرک نرم افزار IDM UltraEdit ، دانلود نرم افزار IDM UltraEdit نسخه ۲۵٫۱۰٫۰٫۵۰ در دانلودکار + پشتیبانی شبانه روزی با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ ، تماس از طریق تلفن ثابت !!!
دانلود نرم افزار IDM UltraEdit v25.10.0.50 x86/x64 + win/Mac +کرک در دانلودکار

دانلود برنامه پی اچ پی جنراتور تبدیل مای اسکیوال به کدهای پی اچ پی | Download Php Generator

دانلود برنامه مبدل مای اسکیو ال به پی اچ پی PHP Generator به کمک این برنامه قدرتمند شما می توانید از جداول پایگاه داده ، سایت خود را ایجاد کنید. در یک محیط ویژوال بخش های مختلف پایگاه داده را با یک کلیک انتخاب کرده و در مقابل اسکریپت های PHP آن را دریافت کنید. 
دانلود برنامه پی اچ پی جنراتور تبدیل مای اسکیوال به کدهای پی اچ پی | Download Php Generator

دانلود نرم افزار کد نویسی به زبان پی اچ پی جت برین پی اچ پی استورم | Jet Brain PHP Storm

دانلود نرم افزار محیط برنامه نویسی و توسعه و اشکال زدایی زبان پی اچ پی جت برین پی اچ پی استورم | Jet Brain PHP Storm PhpStorm یک نرم افزار برنامه نویسی PHP ساده و بسیار هوشمند از کمپانی Jet Brain است ! این نرم افزار به طور هوشمندانه ای کد های PHP درک و به بررسی خطای کدها می پردازد ! به طوری که این امکان به صورت سریع اتفاق می پذیرد ! تا کاربر مپتدی و حرفه ای ب اسانی اغدام به وشت کد بپردازند ! این نرم افزار حاوی تمامی توابع WebStorm HTML/CSS Editor, javascript Editor است ! و پشتیبانی همه جانبه را برای PHP اضافه می کند. برخی از ویژگی های نرم افزار JetBrains PhpStorm ویرایشگر هوشمند PHP تکمیل کد PHP پشتیبانی از PHPDoc بررسی سریع ترکیب زبان ها (JS/SQL/XML ,…) ویرایشگر پیشرفته javascript ویرایشگر HTML/CSS محیط برنامه نویسی ساده با نصب آسان و آغاز به کار سریع قابل اجرا در Windows, Mac OS X, Linux پیکربندی راحت پروژه محیط هوشمند اشکال زدایی گرافیکی
دانلود نرم افزار کد نویسی به زبان پی اچ پی جت برین پی اچ پی استورم | Jet Brain PHP Storm

دانلود نرم افزار طراحی وب سایت تجاری و شخصی وب آکاپلا ای کورکا | Web Acappella E Commerce

دانلود نرم افزار طراحی وب سایت تجاری و شخصی وب بدون کد نویسی آکاپلا ای کورکا | Web Acappella E Commerce Web Acappella E-Commerce یکی از نرم افزارهای محبوب در زمینه طراحی سایتهای شخصی و تجاری بدون کد نویسی است ! این نرم افزار برای طراحی فروشگاه های اینترنتی و وب سایت  های ارائه خدمات به مشتری توسعه داده شده است ! می توانید از میان قالب های پیش فرض آماده نرم افزار یکی را انتخاب کنید و سپس در محیط کاربری کاملاً حرفه ای و ویژوال برنامه عناصر دلخواهتان را جابجا ، ویرایش ، حذف یا اضافه کنید. رابط کاربری این نرم افزار طوری طراحی شده است که امکان افزودن صفحات و آبجکت های مختلف اعم از دکمه، متن، عکس، فیلم، صوت، فریم خالی، آلبوم و … و سفارشی سازی و ارتباط برقرار کردن میان آن ها سریع  انجام می شود. برخی از ویژگی های نرم افزار Web Acappella E-Commerce ارائه ی تمام ابزار ها و آبجکت های لازم برای ساخت یک وب سایت امکان استفاده از فونت های گوگل ایجاد اسلاید شو وآلبوم در صفحه ی وب ایجاد اشکال مختلف برای صفحات وب سایت تبدیل فونت دلخواه به عکس پیش نمایش صفحه ی طراحی شده شامل مجموعه ای از قالب های آماده وب سایت تجاری ایجاد لینک بین آبجکت ها و صفحات مختلف تنها با یک کلیک ایجاد فروشگاه اینترنتی ساخت و منتشر نمودن وب سایت شخصی...
دانلود نرم افزار طراحی وب سایت تجاری و شخصی وب آکاپلا ای کورکا | Web Acappella E Commerce
تبلیغات
تبلیغات