دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور


دانلود یور آنیستالر حذف نرم افزار Your Uninstaller v7.5.2014.03

دانلود یور آنیستالر نرم افزار حذف و پاک سازی کامل نرم افزار Your Uninstaller v7.5.2014.03 + پشتیبانی تلفنی ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ نرم افزار را از دانلود کار بخواهید

دانلود یور آنیستالر حذف نرم افزار Your Uninstaller

دانلود یور آنیستالر برنامه حذف کامب نرم افزار Your Uninstaller


هنگامی که به روی ویندوز خود نرم افزار و یا بازی نصب می کنید، فایل های مختلفی در پوشه های متعددی کپی می شوند تا با استفاده از آنها برنامه به درستی اجرا کند، اگر تعداد برنامه های نصب شده روی ویندوز زیاد شود برنامه های با هم تداخل پیدا می کنند و علاوه بر کندی سرعت سیستم، فضای زیادی را روی هارد اشغال می کنند، در این مواقع با حذف برنامه های غیر ضروری علاوه بر آزاد سازی فضای اشغال شده روی هارد می توان سرعت سیستم را تا حدی افزایش داد.

آیتم Add/Remove Programs در کنترل پانل ویندوز برای حذف برنامه های نصب شده تدارک دیده شده است ولی این ابزار امکانات ویژه برای این کار ندارد و هنگام مواجه شدن با برنامه های غیر استاندارد دچار مشکل می شود و برنامه را به صورت ناقص حذف میکند.

ابزار  Your Uninstaller نرم افزاری قدرتمند برای مدیریت حذف برنامه ها می باشد، با استفاده از امکان هوشمند برنامه تنها با Drag & Drop می توانید برنامه ها را حذف کنید. این برنامه از محیط کاربری ساده بر خوردار می باشد و با تمامی نسخه های ویندوز سازگار است. این برنامه توانایی حذف و پاکسازی سیستم از انواع برنامه های جاسوسی را نیز دارا می باشد. با استفاده از این برنامه، Add/Remove Programes ویندوز را فراموش خواهید کرد.

دانلود یور آنیستالر حذف نرم افزار Your Uninstaller v7.5.2014.03

  دانلود نرم افزار Your Uninstaller Pro 6.35 MB

رمز فایل : downloadkar.ir