دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور

در صورتی که در رابطه با این مطلب سوال یا مشکلی داشتید، کارشناسان همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما می باشند. تماس با شماره 9099070345 از تلفن ثابت، در صورتی که موفق به تماس با شماره فوق نشدید از اپلیکیشن همراه رایانه استفاده نمایید.

دانلود نرم افزار حذف کامل نرم افزار IObit Uninstaller Pro 7.5.0.7 به همراه نسخه پرتابل + پشتیبانی

دانلود uninstaller، دانلود iobit uninstaller، دانلود نرم افزار iobit uninstaller پرتابل، دانلود نرم افزار حذف نرم افزار از کامپیوتر، دانلود نرم افزار حذف کامل برنامه های نصب شده در ویندوز، دانلود نرم افزار حذف ورودی های رجیستری نرم افزار ها، دانلود نرم افزار حذف کامل برنامه از رجیستری، دانلود نرم افزار حذف کامل نرم افزار IObit Uninstaller Pro در دانلود کار + پشتیبانی۲۴ ساعته در دانلود کار،۹۰۹۹۰۷۳۰۴۵ تماس از طریق تلفن ثابت !!! IObit Uninstaller نرم افزاری برای حذف کامل نرم افزارها است.
دانلود نرم افزار حذف کامل نرم افزار IObit Uninstaller Pro 7.5.0.7 به همراه نسخه پرتابل + پشتیبانی

دانلود نرم افزار حذف کامل برنامه ها Total Uninstall در دانلودکار!

دانلود نرم افزار حذف کامل برنامه های ویندوز Total Uninstall Professional به همراه پشتیبانی ۲۴ ساعته ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ در دانلودکار!   Total Uninstall یک نرم افزار حرفه ای برای حذف برنامه های روی سیستم. آیا اتفاق افتاده براتون پس از حذف یک نرم افزار مخصوصا آنتی ویروس همچنان فایل هایی از نرم افزار بر روی سیستم شما باقی مانده باشد؟ نرم افزار Total Uninstall می تواند به طور کامل یه نرم افزار را از روی سیستم شما پاک کند. بسیاری از نرم افزار ها پس از حذف فایل های ریجستری بر روی سیستم باقی می گذارن که با استفاده از این نرم افزار کاملا پاک سازی میشود.همچنین می توانید از فایل های ریجستری یک نسخه بک آپ تهیه کنید که در صورت مشکل، مجدد بازگردانی کنید.فایل های بدون استفاده در سیستم که حافظه زیادی را اشغال میکند توسط این نرم افزار شناسایی می شود و می توانید پاک کنید. پس از اجرای نرم افزار شما شاهد لیستی از برنامه های نصب شده روی  سیستم هستید که نام، اندازه فایل، تاریخ نصب و اطلاعاتی از برنامه نصب شده به کاربر میدهد.همچنین شما می توانید نرم افزار جدید به لیست اضافه کنید، آیکون برنامه تغییر دهید، اضافه کردن یادداشت. ویژگی های نرم افزار تجزیه و تحلیل برنامه ها نظارت بر فایل ریجستر،فایل نصب و راه اندازی تهیه نسخه پشتیبان جستجوی قدرمتمند تغغیرات در...
دانلود نرم افزار حذف کامل برنامه ها Total Uninstall در دانلودکار!

دانلود نرم افزار مدیریت حذف برنامه ها advanced installer pro برای ویندوز کامپیوتر + پشتیبانی

دانلود رایگان نرم افزار Advanced Uninstalle pro برای ویندوز کامپیوتر را در دانلودکار انجام داده و مشکلات مربوط به advanced Uninstaller خود را از پشتیبانی تلفنی شبانه روزی ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ دانلود کار بپرسید !!!  
دانلود نرم افزار مدیریت حذف برنامه ها advanced installer pro برای ویندوز کامپیوتر + پشتیبانی

دانلود نرم افزار حذف فایل هایی که بصورت عادی حذف نمی شوند Unlocker v1.9.2

دانلود نرم افزار unlocker دانلود نرم افزار unlocker حتما تا کنون این مشکل برای شما پیش آمده است که هنگام حذف، تغییر نام و جا به جایی یک پوشه یا فایل خاص در ویندوز با خطاهایی مانند زیر مواجه می شوید: Cannot delete file: Access is denied There has been sharing violation The file is in use by another program or user The source or destination file may be in use…… گاهی این مشکل با ری استارت کردن سیستم حل می شود اما در برخی موارد حتی با ری استارت نیز همچنان دسترسی شما به انجام عملیات های ذکر شده روی پوشه مورد نظر همچنان محدود است. برای حل این مشکل پیشنهاد می کنیم از نرم افزار unlocker استفاده کنید. با نصب این نرم افزار گزینه مربوط به آن تحت عنوان unlocker به اعمال انتخابی شما اضافه می شود. با راست کلیلک بر روی فایل مورد نظر این گزینه را مشاهده خواهید نمود. در این مواقع کافی است با انتخاب این گزینه و باز شدن محیط برنامه کافی است گزینه unlock را برای باز شدن قفل پوشه انتخاب کنید. پس از انجام این کار محدودیت های شما بر روی فایل مورد نظر از بین خواهد رفت.
دانلود نرم افزار حذف فایل هایی که بصورت عادی حذف نمی شوند Unlocker v1.9.2

دانلود یور آنیستالر حذف نرم افزار Your Uninstaller v7.5.2014.03

دانلود یور آنیستالر نرم افزار حذف و پاک سازی کامل نرم افزار Your Uninstaller v7.5.2014.03 + پشتیبانی تلفنی ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ نرم افزار را از دانلود کار بخواهید دانلود یور آنیستالر برنامه حذف کامب نرم افزار Your Uninstaller هنگامی که به روی ویندوز خود نرم افزار و یا بازی نصب می کنید، فایل های مختلفی در پوشه های متعددی کپی می شوند تا با استفاده از آنها برنامه به درستی اجرا کند، اگر تعداد برنامه های نصب شده روی ویندوز زیاد شود برنامه های با هم تداخل پیدا می کنند و علاوه بر کندی سرعت سیستم، فضای زیادی را روی هارد اشغال می کنند، در این مواقع با حذف برنامه های غیر ضروری علاوه بر آزاد سازی فضای اشغال شده روی هارد می توان سرعت سیستم را تا حدی افزایش داد.
دانلود یور آنیستالر حذف نرم افزار Your Uninstaller v7.5.2014.03

دانلود کار |نرم افزار حذف و پاک سازی کامل نرم افزارUninstall_Tool_v3.5.10.5670_Build_5670

Uninstall Tool یک نرم افزار حرفه ای برای حذف/آنیستال برنامه ها از روی کامپیوتر است که هدف آن کمک به کاربر در حذف کامل رجیستری و سایر بقایای برنامه های اضافی از روی سیستم می باشد. پس از نصب نرم افزار آیکونی با نام Uninstall Tool  در کنترل پنل (Control Panel) ویندوز اضافه می شود تا در کنار سایر گزینه های مدیریتی ویندوز، بتوانید به این نرم افزار کاربردی نیز دسترسی سریع داشته باشید. با اجرای برنامه، کاربر قادر خواهد بود تا در یک محیط کاربری ساده تمام اطلاعات مربوط به برنامه های نصب شده از جمله  نام، اندازه، تاریخ نصب، کمپانی سازنده، نسخه فعلی، محل نصب و … را مشاهده کند. یکی از ابزارهای کاربردی این نرم افزار  startup manager می باشد که کنترل کاملی بر روی برنامه هایی که با بالا آمدن ویندوز آغاز به کار می کنند را فراهم می کند تا کاربر به راحتی بتواند اجرای آن ها را فعال یا غیرفعال کند.
دانلود کار |نرم افزار حذف و پاک سازی کامل نرم افزارUninstall_Tool_v3.5.10.5670_Build_5670

دانلود کار |نرم افزار حذف و پاک سازی کامل نرم افزارSoft.Organizer.v9.02

نرم افزار حذف و پاک سازی کامل نرم افزارSoft.Organizer.v5.10 یکی از مشکلات شایعی که اغلب ما با آن مواجه هستیم این است که هنگامی که نرم افزارهای غیر ضروری را از روی سیستم خود حذف می کنیم، آثاری چون پوشه ها، فایل ها و اطلاعات ثبت شده بر روی رجیستری ویندوز را از خود باقی می گذارند که کم کم باعث کند شدن سرعت سیستم و اشغال شدن فضای هارد دیسک خواهد شد. این مشکل حتی زمانی که شما این نرم افزار ها را به درستی و از طریق آنیستالر آن ها انجام دهید نیز به وجود خواهد آمد.
دانلود کار |نرم افزار حذف و پاک سازی کامل نرم افزارSoft.Organizer.v9.02

دانلود کار |نرم افزار حذف و پاک سازی کامل نرم افزارSmarty.Uninstaller.Pro.v4.9.6

نرم افزار حذف و پاک سازی کامل نرم افزارSmarty.Uninstaller.Pro.v3.1.6 تمامی نرم افزار ها هنگامی که بر روی سیستم نصب می شوند علاوه بر فایل هایی که شما قادر به دیدن آن ها هستید فایل هایی را در سیستم کپی می کنند و یا تغییرات و تنظیمات جدیدی را در رجیستری اعمال می کنند. هنگامی که کاربر این نرم افزار ها را با استفاده از حذف کننده ی ویندوز پاک می کند همچنان این تنظیمات، تغییرات و فایل ها در سیستم باقی می مانند که راه حل پاک سازی کامل آن ها استفاده از نرم افزار های حذف کننده نرم افزار است.
دانلود کار |نرم افزار حذف و پاک سازی کامل نرم افزارSmarty.Uninstaller.Pro.v4.9.6