دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور


دانلود نرم افزار داویکس پلیر DivX Plus 10.4.0 Build.11.4.0.13

DivX Plus

هر چقدر که حجم فایلها افزایش پیدا کند باید قالبهایی پیدا کرد تا هم حجم فایل را کمتر کند و هم اینکه از کیفیت فیلم کاسته نشود. DVD هایی که دارای چندین فیلم می باشند را حتما دیده اید بدون اینکه فیلمها دارای افت کیفیت شوند. این کارها توسط کدک انجام میشود. در واقع کدکها دستوراتی هستند که مشخص می کنند رمز گذاری روی داده ها به چه صورت انجام پذیرد. و با انجام عملیات decoding فایلها به شکل اول بر می گردد و تغییری نیز در فایلها به وجود نمی آید. یکی از این نرم افزارها نرم افزار DivX player میباشد.

چنانچه بخواهیم تعریف جامعی از Divx ارائه دهیم باید بگوییم یک کدک ویدئویی و محصول شرکت DivxNetwork می باشد و بر اساس قالب MPEG-4 قالب بندی شده و و حجم فایلها را تا ده برابر فشرده می کند. در حقیقت Divx از تکنولوژی بالایی برخوردار بوده و قادر است فیلمها و تصاویر ویدئویی را با کیفیت عالی و حجم کم ذخیره کند. این قالب حجم کم و کیفیت فوق العاده ای دارد و امروزه به یکی از معروفترین نرم افزارها تبدیل شده است.

Divx Player نیز برنامه ای قدرتمند و چند منظوره می باشد که برای اجرا و ایجاد فایلهای اجرایی می باشد. وب سایت Divx اخیرا چهار نرم افزار را وارد بازار کرده است این نرم افزارها با نام تجاری Divx , Divx Convertor , Divx codec , Divx web player شناخته شده می باشند. که درواقع یک Package کامل برای مدیریت فایلهای Divx می باشد.

نسخه جدید DIVX PLAYER دارای یک دانلود منیجر قدرتمند می باشد که قادر است فایلهای ویدئویی را از اینترنت دانلود کند. و همچنین با استفاده از امکان burn to disk میتوانیم فایلهای دانلود شده را روی سی دی رایت کرد.

این نرم افزار قادر است فایلها را با سه فرایند به قالب فشرده یا Divx تبدیل کند. بدون شک دیر یا زود با این سیستم آشنا خواهید شد چرا که روز به روز حجم فایلها افزایش پیدا کرده و مجبور خواهیم بود با استفاده از قالبهای فشرده سازی بدون کاهش و افت کیفیت فایلهای تصویری خود را به بهترین نحو ارائه دهیم.

دانلود نرم افزار داویکس پلیر DivX Plus 10.4.0 Build.11.4.0.13

  دانلود نرم افزار DivX Plus 105.5 MB

رمز فایل : downloadkar.ir