دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور

در صورتی که در رابطه با این مطلب سوال یا مشکلی داشتید، کارشناسان همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما می باشند. تماس با شماره 9099070345 از تلفن ثابت، در صورتی که موفق به تماس با شماره فوق نشدید از اپلیکیشن همراه رایانه استفاده نمایید.

دانلود مجموعه مایکروسافت آفیس برای سیستم عامل مک Microsoft Office 2016 v16.15 MacOSX

دانلود مایکروسافت آفیس ۲۰۱۶ ، دانلود آفیس ۲۰۱۶ ، دانلود مایکروسافت آفیس نسخه Microsoft Office 2016 v16.15  برای MacOSX در دانلود کار + پشتیبانی شبانه روزی با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ ، تماس از طریق تلفن ثابت!!!  
دانلود مجموعه مایکروسافت آفیس برای سیستم عامل مک Microsoft Office 2016 v16.15 MacOSX

دانلود نرم افزار افیس ورژن Microsoft Office 2019 +کرک و پشتیبانی دانلود کار!

دانلود نرم افزار آفیس ورژن Microsoft Office 2019 نسخه تجاری به همراه کرک و پشتیبانی در دانلود کار تماس از طریق خط ثابت ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵! شرکت مایکروسافت هر ۳ سال یک بار یک نسخه جدید از مجموعه نرم افزار های افیس را معرفی می کند. نسخه آخر این مجموعه در اواخر شهریور یا انتهای سال ۲۰۱۸ آن را منتشر می شود. مایکروسافت به یک سری از ویژگی های که در نسخه جدید به نرم افزار های این مجموعه اضافه میشود اشاره کرده است. یکی از این قابلیت ها inking نام گذاری شده و به کاربر اجازه نوشتن سریع یادداشت ها و قرار دادن آن در بالای اسناد ایجاد شده را میدهد. مایکروسافت اعلام کرده این قابلیت باعث افزایش کیفیت کاربران اکسل خواهد شد.نسخه پیش نمایش Office 2019 یا نسخه ازمایشی برای استفاده کاربران تجاری عرضه میگردد که تا حدودی از ویژگی های نرم افزار اشنا شوند،نقاط ضعف و قوت برنامه مشاده می شود، ولی نرم افزار کامل نیست و حجم نسخه آزمایشی به مراتب کمتر از نسخه اصلی هست.این نسخه برای کاربران مصرفی مناسب نیست! اگر از Office 365 ProPlus استفاده کرده باشید نیازی به نصب Office 2019 نخواهید داشت، چون ویژگی های Office 2019  قبلا در نسخه ۳۶۵ ProPlus دیده شده!نسخه تجاری(آزمایشی) Office 2019 برای سیستم عامل Mac نیز به زودی عرضه می گردد که شامل  (Word, Excel, PowerPoint, Outlook,...
دانلود نرم افزار افیس ورژن Microsoft Office 2019 +کرک و پشتیبانی دانلود کار!

دانلود نرم افزار مایکروسافت آفیس ۲۰۱۶ Microsoft Office برای ویندوز کامپیوتر + پشتیبانی

دانلود رایگان مایکروسافت آفیس ورژن ۲۰۱۶ Microsoft Office برای ویندوز کامپیوتر را در دانلود کار انجام داده و مشکلات مربوط به آفیس خود را از پشتیبانی تلفنی شبانه روزی ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ دانلود کار بپرسید !  
دانلود نرم افزار مایکروسافت آفیس ۲۰۱۶ Microsoft Office برای ویندوز کامپیوتر + پشتیبانی

دانلود مجموعه آفیس Microsoft Office 2010 برای ویندوز کامپیوتر + پشتیبانی

دانلود رایگان نرم افزار مایکروسافت آفیس ۲۰۱۰،ورژن ۱۴٫۰٫۷۱۶۲٫۵۰۰۰ Microsoft Office 2010 در دو نسخه خانگی و اداری برای ویندوز های ۶۴ بیت و ۳۲ بیت را  از سایت دانلود کار انجام دهید و مشکلات افیس خود را از پشتیبانی تلفنی شبانه روزی ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ دانلود کار بپرسید !!!     مجموعه افیس در سال ۱۹۸۹ به طور رسمی به بازار عرضه شد.این مجموعه در ابتدا کاره خود را با سه نرم افزار مایکروسافت اکسل، مایکروسافت ورد و مایکروسافت پاورپوینت آغاز کرد و تا کنون نسخه های متعددی از این مجموعه به بازار عرصه شده است.
دانلود مجموعه آفیس Microsoft Office 2010 برای ویندوز کامپیوتر + پشتیبانی

دانلود نرم افزار آفیس ۲۰۱۳ کم حجم Office 2013 SP1 VL

دانلود آفیس ۲۰۱۳     مایکروسافت افیس مجموعه ای قدرتمند از نرم افزار های اداری بوده که برای انجام امور مختلف اداری نظیر تایپ کاربرد دارد، مایکرو سافت افیس از مجموعه نرم افزار های یکپارچه و متصل به هم تشکیل شده که هریک کاربرد گسترده دارند.
دانلود نرم افزار آفیس ۲۰۱۳ کم حجم  Office 2013 SP1 VL

دانلود نرم افزار آفیس Microsoft OFFICE 2010

مجموعه نرم افزار هایی که شرکت مایکروسافت در قالب برنامه افیس ارائه کرده بخش زیادی از نیازهای کاربران خانگی و اداری را برطرف می کند. افیس شامل برنامه هایی برای تایپ و نامه نگاری، برنامه ریزی، ارسال و دریافت ایمیل، حسابداری، بانک اطلاعاتی، اشتراک گذاری،مدیریت تصاویر و … می باشد.برنامه های افیس آنقدر محبوب و کاربردی هستند که امروزه بر روی هر کامپیوتری میتوان یکی از نسخه های ان را پیدا کرد.برخی از نرم افزار های موجود در افیس ۲۰۱۰ عبارتنداز:Word,Excel,Powerpoint, Outlook,Publishare , Access
دانلود نرم افزار آفیس Microsoft OFFICE 2010

دانلود نرم افزار آفیس Microsoft OFFICE 2003

نرم افزار آفیس Microsoft_OFFICE_2003 Microsoft office 2003 مجموعه ای مفید از ابزار های اداری و کاربردی در زمینه های مختلف می باشد که توسط مایکروسافت برای سیستم عامل ویندوز، در۲۱ اکتبر ۲۰۰۳ نوشته و توزیع شده است. office 2003اولین نسخه ای است است که از آیکون ها و رنگ بندی استایل windows xp، در ان استفاده شده است.
دانلود نرم افزار آفیس Microsoft OFFICE 2003

دانلود نرم افزار افیس ۲۰۰۷ سرویس پک Office_2007_SP2

  Office 2007 ازمحصولات کاربردی مایکروسافت می باشد که به شما برای ساخت و مدیریت اسناد افیس کمک می کند. کاملترین مجموعه از مایکرو سافت افیس ۲۰۰۷ همراه با سرویس پک ۲ منتشر شده است و ما آن را با لینک مستقیم برای شما کاربران عزیز قرار داده ایم.
دانلود نرم افزار افیس ۲۰۰۷ سرویس پک Office_2007_SP2