دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور

در صورتی که در رابطه با این مطلب سوال یا مشکلی داشتید، کارشناسان همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما می باشند. تماس با شماره 9099070345 از تلفن ثابت، در صورتی که موفق به تماس با شماره فوق نشدید از اپلیکیشن همراه رایانه استفاده نمایید.

دانلود نرم افزار Loaris Trojan Remover به همراه کرک در دانلودکار

دانلود نرم افزار حذف تروجان Loaris Trojan Remover ،سریع، کارامد،کم حجم + معرفی و عکس هایی از محیط نرم افزار در دانلودکار با پشتیبانی ۲۴ ساعته ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵!!   نرم افزار تروجان ریموور Trojan Remover برای حذف ویروس های تروجان است. تروجان نوعی بد افزار است که بصورت فایل exe می باشد و می تواند تمام سیستم شما را مورد حمله قرار دهد.شاید در ابتدا مفید باشد ولی بعد از اجرا شدن کامپیوتر قربانی مورد حمله هکر می شود که راه نفوذ بوسیله تروجان بازگشایی شده است.امروزه آنتی ویروس های قوی و زیادی وجود دارد که برخی بخاطر اینکه سنگین هستن، شاید نتوانید از آنها استفاده کنید یا برخی از آنها نمی توانند تروجان هارو پاک کنن که نرم افزار Trojan Remover برای این کار ساخته شده است و تمامی ویروس های تروجان و برنامه های جاسوسی سیستم شما را پاک می کند. با هربار روشن کردن سیستم نرم افزار به طور خودکار شروع به اسکن میکند، که میتوانید آن را قطع کنید، البته اسکن انقدری سریع است که مشکلی بوجود نمی اید. برخی ویژگی های نرم افزار : محافظت از سیستم در برابر حملات مخرب ها رابط کاربری ساده محیطی گرافیکی زیبا تشخیص سریع مخرب ها کم حجم بودن نرم افزار کارکرد بالا در پردازش و مقابله بررسی لحظه ای که باعث کند شدن نمی شود جلوگیری از سرقت اطلاعات...
دانلود نرم افزار Loaris Trojan Remover به همراه کرک در دانلودکار

دانلود نرم افزار فایروال رایگان Firewall_App_Blocker_v_1.4

نرم افزار فایروال رایگان Firewall_App_Blocker_v_1.4 نرم افزار  firewall app blocker یکی دیگر از برنامه های مدیریت فایر وال می باشد .شما با این برنامه  میتوانید به جای عملیات پیچیده برای بلاک کردن برنامه برنامه ها ی مختلف میتوانید این عملیات را با یک حرکت ساده ی درگ اند دراپ برنامه ی مورد نظر خود را بلاک کرده و دسترسی آن را به اینترنت قطع کنید .
دانلود نرم افزار فایروال رایگان Firewall_App_Blocker_v_1.4

دانلود نرم افزار فایروال و دیوار آتش ایمن و قدرتمندDefenseWall.Personal.Firewall.3.25

نرم افزار فایروال و دیوار آتش ایمن و قدرتمندDefenseWall.Personal.Firewall.3.25 امروزه حفظ کردن اطلاعات در برابر ویروس ها و هکر ها به یکی از مهمترین دغدغه های همه ی ما به شمار می آید .
دانلود نرم افزار فایروال و دیوار آتش ایمن و قدرتمندDefenseWall.Personal.Firewall.3.25

دانلود فایروال رایگان و قدرتمند کومودوComodo_Firewall_8.4.0.5076

فایروال رایگان و قدرتمند کومودوComodo_Firewall_8.4.0.5076 یکی از معروف ترین شرکت ها ی اینترنتی شرکت comodo می باشد که در زمینه شبکه  فعالیت میکند . این شرکت به تازگی برخی از برنامه های خود را به صورت رایگان ارائه میدهد.یک از این برنامه های این شرکت که به صورت رایگان ارایه میشود برنامه comodo firewall می باشد.
دانلود فایروال رایگان و قدرتمند کومودوComodo_Firewall_8.4.0.5076