دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور

در صورتی که در رابطه با این مطلب سوال یا مشکلی داشتید، کارشناسان همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما می باشند. تماس با شماره 9099070345 از تلفن ثابت، در صورتی که موفق به تماس با شماره فوق نشدید از اپلیکیشن همراه رایانه استفاده نمایید.

دانلود نرم افزار ایجاد چندین دسکتاپ اکسوال ویژوال دسکتاپ | Actual Virtual Desktop

دانلود نرم افزار ساخت دسکتاپ مجازی اکسوال ویژوال دسکتاپ | Actual Virtual Desktop Actual Virtual Desktops با استفاده از این نرم افزار میتوان چندین دسکتاپ مجازی در ویندوز ایجاد کرد ! و کلیه پنجره ها ، فایلها ، آیکنها و اطلاعات را در بین این دسکتاپها دسته بندی و سازماندهی کرد .
دانلود نرم افزار ایجاد چندین دسکتاپ اکسوال ویژوال دسکتاپ | Actual Virtual Desktop

دانلود نرم افزار مدیریت دسکتاپ استار داک دسک اسپیس | Stardock deskScapes

دانلود نرم افزار زیباسازی دسکتاپ استار داک دسک اسپیس| Stardock deskScapes نرم افزار Stardock deskScapes نرم افزار بسیار کاربردی و جالب جهت افزایش حجم دسکتاپ می باشد ! که با استفاده از این نرم افزار میتوانید دسکتاپ خودتان را به صورت شش بعدی در اورده است ! و همزمان شش دسکتاپ مجزا داشته باشید که تعداد دسکتاپ ها به دلخواه شما می باشد.
دانلود نرم افزار مدیریت دسکتاپ استار داک دسک اسپیس | Stardock deskScapes

دانلود نرم افزار گجت های ویندوز ۷ برای ویندوز ۸ و ۱۰ گجت پک ۸ | ۸ GadGet Pack

دانلود نرم افزار بازگرداندن گجت های ویندوز ۷ برای ویندوز ۸ و ۱۰ گجت پک ۸| ۸ GadGet Pack ۸ GadgetPack  مجموعه ای از گجت های زیبا و کاربردی برای ویندوز ۱۰ و ۸٫۱ است ! و این ابزارک که شما توسط آن می توانید فایل های برنامه گجت اصلی را بر روی ویندوز ۱۰ و ۸٫۱ نصب نمایید !
دانلود نرم افزار گجت های ویندوز ۷ برای ویندوز ۸ و ۱۰ گجت پک ۸ | ۸ GadGet Pack

دانلود نرم افزار تقسیم و جدا کننده صفحه نمایش اسپلیت ویو | SplitView Software

دانلود نرم افزار مدیریت صفحه نمایش اسپلیت ویو | SplitView Software بسیاری از کاربران مخصوصا از جمله گرافیست ها ، برنامه نویسان ، طراحان و حتی کاربران خانگی ! تمایل زیادی برای اتصال و کار همزمان با چندین صفحه نمایش به صورت مجزا دارند ! چرا که این امر امکان بالا رفتن سرعت عمل و همچنین کارایی را به ارمغان می اورد ! و به کاربر اجازه می دهد در آن واحد چندین پروسه را بدون محدودیت صفحه نمایش و در هم شدن پنجره ها به نحو احسنت انجام دهد !  SplitView نرم افزاری قدرتمند و بهینه برای کنترل ، تغییر سایز و جابه جایی پنجره های باز شده در بین چندین و یا حتی در یک صفحه نمایش است ! در حین استفاده از SplitView شما محدودیتی برای تعداد مانیتورها نداشته و می توانید همزمان بیش از ۴ مانیتور را حیطه کنترل  خود قرار دهید ! همچنین کاربر قادر است تا با چندین مانیتور در سرویس های ریموت مانند Citrix ،Terminal Services ،Remote Desktop  نیز کار کند.
دانلود نرم افزار تقسیم و جدا کننده صفحه نمایش اسپلیت ویو | SplitView Software

دانلود نرم افزار بازگردانی منو استارت به ویندوز ۱۰ استارداک استارت ۱۰ | Stardock Start 10 Software

دانلود نرم افزار منو استارت ویندوز ۷ به ویندوز ۱۰ استارداک استارت ۱۰ | Stardock Start 10 Software هنگامی که ویندوز ۱۰ متولد شد کاربران با یک محیط کاربری آشنا و در عین حال جذاب روبرو شدند ! که منجر به افزایش بهره وری آن ها می شوند ! یکی از تغییراتی جذاب که ممکن است توجه کاربران ویندوز ۱۰ در نگاه اول به خود مطعوف کند ! بازگشت منوی استارت در لباسی جدید است ! در ویندوز ۱۰ منوی استارت  Start Menu  به عنوان بخشی از میز کار مانند ویندوز ۷ ولی با رابطی تلفیقی ! کاشی‌ های زنده و اپلیکیشن‌ هایی با رابط کاربری مدرن را درون خود گنجانده است ! در منوی استارت همچنین بخش جستجویی افزوده شده که به کاربر اجازه می ‌دهد علاوه بر اطلاعات و فایل‌ های درون رایانه، در اینترنت هم به جست ‌و جو بپردازد.
دانلود نرم افزار بازگردانی منو استارت به ویندوز ۱۰ استارداک استارت ۱۰ | Stardock Start 10 Software

دانلود نرم افزار کنترل از راه دور ریموت پی سی Remote Pc + پشتیبانی

دانلود نرم افزار کنترل از راه دور ریموت پی سی Remote Pc + پشتیبانی تلفنی ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ نرم افزار های کنترل از راه دور را شبانه روزی در دانلود کار تجریه کنید دانلود نرم افزار کنترل از راه دور ریموت پی سی | Remote Pc نرم افزارهای کنترل از راه دور به شما اجازه می دهند ! تا از طریق اینترنت به دستگاه  مورد نظر خود متصل شده و دسترسی آن را بدست بگیرید ! شرایط کار به این شکل است که هر دو رایانه باید نرم افزار ریموت را نصب داشته باشند ! و اتصال به اینترنت برقرار باشد ! با داشتن آی دی و رمز عبور که نرم افزار به طور خودکار به شما می دهد ! ارتباط با سیستم مقابل برقرار می شود ! برای قطع ارتباط کافیست نرم افزار را بسته تا دسترسی طرف مقابل به طور کامل قطع شود .
دانلود نرم افزار کنترل از راه دور ریموت پی سی Remote Pc + پشتیبانی

دانلود نرم افزار کنترل از راه دور دسکتاپ | Supremo Remote Desktop

دانلود نرم افزار کنترل از راه دور دسکتاپ | Supremo Remote Desktop Supremo Remote Desktop یک نرم افزار رایگان ، امن و بسیار قدرتمند برای ایجاد ارتباط بین ۲ کامپیوتر از راه دور است ! بعد از مشکلات به وجود آمده با نرم افزار Team Viewer،و با تحریم کشور ما مناسب ترین جایگزین Supremo Remote Desktop میباشد ! این ریموت کنترل از طریق اینترنت به کامپیوتر مقصد دسترسی پیدا کرده و کنترل آن را به دست می گیرد. ریموت کنترل Supremo Remote Desktop از سیستم رمزنگاری پیشرفته ای پشتیبانی می کند ! و در عین حال تمام کارهایی که از طریق یک کامپیوتر انجام می شود ! در کامپیوتر دیگر نیز قابل مشاهده است ! که خیال کاربران را بابت یک اتصال امن و مطمئن راحت می کند ! نرم افزار Supremo Remote Desktop بدون دخالت در فایروال ویندوز یا تنظیمات مودم شما بر روی سیستم نصب می شود و رابط کاربری آن بسیار ساده و دوست داشتنی است. اگر نرم افزار Team Viewer را قبلا نصب کرده اید ! آن را با نرم افزارهایی مثل ( Your Uninstaller ) به طور کامل حذف کرده و این نرم افزار را نصب کنید ! این نسخه هر دو معماری ۳۲ بیتی ( X86 ) و ۶۴ بیتی (X64) را پشتیبانی می کند ! همچنین این نرم افزار قابل اجرا بر روی...
دانلود نرم افزار کنترل از راه دور دسکتاپ | Supremo Remote Desktop

دانلود انی دسک AnyDesk 5.5.3 Win/Android کنترل دسکتاپ

دانلود نرم افزار کنترل دسکتاپ از راه دور انی دسک ۵٫۵٫۳ | Any Desk نرم افزار AnyDesk یک ابزار اختصاصی دسک تاپ ساخته شده توسط شرکت AnyDesk Software GmbH میباشد.برنامه AnyDesk نرم افزاری است که توسط آن به راحتی،کامپیوتری به کامپیوتر دیگر وصل میشود و میتواند از راه دور هر کجا که باشد کنترل و هدایت کامپیوتر شما را به عهده بگیرد. البته نرم افزار AnyDesk برای دسترسی به همه بخش های کامپیوتر محدودیت دارد و نمیتواند هرکاری را انجام دهد مگر اینکه صاحب کامپیوتر خود،کار را انجام دهد،هم چنین صاحب کامپیوتر میتواند نمام فعالیت های کامپیوتری که به کامپیوتر وی ریموت شده است را مشاهده کند حتی نشانگر ماوس هر کجای دسک تاپ که برود را میتوان دید.پس از لحاظ امنیت و نفوذ و کلاهبرداری میتوان این نرم افزار را انتخاب خوبی دانست. چرا که یکی از کارهای اصلی نرم افزار AnyDesk حل مشکلات نرم افزاری و تعمیر و کمک رسانی به کامپیوتر دیگر است،برای مثال کارشناسان شرکت همراه رایانه برای حل مشکلات کاربران عزیز،به دستگاه های مربوطه با اجازه خود کاربران ریموت میشوند و مشکلات کاربران را قدم به قدم همراه،رایانه وی طی میکنند تا مشکل رفع و حل شود.پس از لحاظ امنیت و دسترسی پنهانی به کامپیوترتان هیچ نگرانی نداشته باشید و هر زمان که مشکلتان حل شد یا مایل بودید میتوانید خیلی راحت ارتباط را قطع...
دانلود انی دسک  AnyDesk 5.5.3 Win/Android کنترل دسکتاپ