دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور

در صورتی که در رابطه با این مطلب سوال یا مشکلی داشتید، کارشناسان همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما می باشند. تماس با شماره 9099070345 از تلفن ثابت، در صورتی که موفق به تماس با شماره فوق نشدید از اپلیکیشن همراه رایانه استفاده نمایید.
دوره آموزش غواصی مبتدی تا مربیگری
آموزش دوره های CMAS و SSI
آموزش ویژه بانوان با مدرسان درجه یک خانم در کشور
آموزش ویژه آقایان، آموزش غواصی ویژه کودکان بالای 8 سال
همه دوره ها با ارائه مدارک معتبر بین المللی از فدراسیون غریق نجات و غواصی می باشند. با فراگیری غواصی علاوه بر تجربه لذت بخش تماشای شگفتی های زیر دریا، میتوانید وارد یک صنعت و ورزش پولساز و مفرح شوید.
منتظر حضور سبزتون هستیم. اینستاگرام ما campdiver@
سامانه صدای مشاور
با توجه به گسترش خدمات مشاوره تلفنی، مشکلات خطوط 909 و سایر خطوط ارزش افزوده و همچنین سیاست های جدید وزارت ارتباطات در محدود سازی این خدمات، مجموعه پارس فرتاک، سامانه صدای مشاور با قابلیت های منحصر به فرد را به شما پیشنهاد می نماید. با فراگیری غواصی علاوه بر تجربه لذت بخش تماشای شگفتی های زیر دریا، میتوانید وارد یک صنعت و ورزش پولساز و مفرح شوید.
قابلیت های سامانه شامل سایت، اپلیکیشن و مرکز تماس
1-امکان مدیریت مشتری(مشاهده مشخصات و ...) 2- امکان ارسال پیامک برای مشتریان 3- گزارشگیری مناسب از میزان خرید شارژ 4- گزارشگیری از میزان مکالمات انجام شده در طول روز، هفته، ماه و ... 5-گزارشگیری از عملکرد کارشناسان و میزان پاسخگویی هر کدام 6- امکان نظرسنجی کارشناسان توسظ مشتریان 7- امکان دادن آفر و طرح های تشویقی به مشتریان 8- امکان مدیریت تقسیم تماس بین کارشناسان و اولویت دهی به ترتیب پاسخگویی کارشناسان 9-امکان انتقال تماس به خارج و یا حتی موبایل کارشناس 10- امکان تعریف بسته های مشاوره با نرخ های دلخواه 11- خرید شارژ از طریق اپلیکیشن و سایت توسط مشتریان 12-اعلام پیغام خرید مجدد شارژ، قبل از اتمام آن 13- امکان درج مطلب، مقاله، آموزش و ... بر روی سایت.
مزایای سامانه برای مشتریان
1- تسهیل در زمینه خریداری شارژ و پرداخت هزینه مشاوره 2- مدیریت تماس، گزارش گیری از میزان خرید شارژ، میزان مکالمه و شارژ باقیمانده مزایای سامانه برای مراکز مشاوره این سامانه مشکلات پرداخت هزینه، مدیریت تماس و زمان مشاوره، مدیریت پاسخگویی و عملکرد کارشناسان، معرفی مرکز شما به سایر مشتریان موجود در سامانه را به نحوی مطلوب و ارزنده برای مراکز مشاوره تسهیل میکند. در صورت تمایل امکان ارایه توضیحات بیشتر بصورت تلفنی یا حضوری وجود دارد.
منتظر حضور سبزتون هستیم. اینستاگرام ما parsfartak@

دانلود نرم افزار نمایش سرعت اینترنت برای اندروید internet-speed-meter_v1.2.11_Android_+4.0

گاهی پیش می اید که می بینید سرعت اینترنت خیلی افت کرده است یا احساس میکنید بسته مورد  مصرفی اینترنتتون خیلی زود تر از ان چه که فکرش را می کنید به اتمام می رسد. ما با معرفی این برنامه قصد جلوگیری از چنین اتفاقاتی هستیم. Internet Speed این قابلیت را دارد که به صورت  زنده و انلاین سرعت اینترنت را تحت کنترل خود قرار دهد و اینترنت را آنلالیز کند و به شما  به صورت مانیتور شده نشان دهد که شما با این امر متوجه می شوید که اینترنت در چه وضعی است . با این برنامه میتوانید پهنای باند اینترنت خود را به راحتی مدیریت کنید.
دانلود نرم افزار نمایش سرعت اینترنت برای اندروید internet-speed-meter_v1.2.11_Android_+4.0

دانلود نرم افزار مدیریت مصرف اینترنت برای اندروید onavo-count_v2.6.4l_Android_+4.0

نرم افزار مدیریت مصرف اینترنت برای اندروید onavo-count_v2.6.4l_Android_+4.0 یک اپلیکیشن عالی مخصوص مدیریت حجم اینترنت که با این برنامه میتوانید از حجم مصرفی هر برنامه مطلع شوید و از شرهزینه های غیر ضروری اینترنت خلاص شوید ، این برنامه یکی از بهترین نرم افزار ها بخش مدیریت است که کاربران زیادی در سراسر دنیا دارد.
دانلود نرم افزار مدیریت مصرف اینترنت برای اندروید onavo-count_v2.6.4l_Android_+4.0

دانلود نرم افزار صرفه جویی مصرف دیتای موبایل برای اندروید opera-max-data-manager_v1.2.27_Android_+4.0

این برنامه یک برنامه کاربردی است که به شما این امکان را می دهد تا به طور قابل توجهی در مصرف دیتای گوشی خود صرفه جویی کنید.این برنامه ، یک برنامه بسیارعالی برای کنترل دیتای گوشی است که لذت استفاده از اینترنت ۳G  را به شما نشان می دهد.
دانلود نرم افزار صرفه جویی مصرف دیتای موبایل برای اندروید opera-max-data-manager_v1.2.27_Android_+4.0

دانلود نرم افزار مدیریت مصرف حجم اینترنت برای اندروید ۳G-Watchdog-Pro-Data-Usage_v1.26.5_Android_+4.0

یک برنامه فوق العاده  برای مدیریت حجم اینترنت ، فرق نمیکند که اینترنت شما Edge  است یا ۳G  ، ۴G  یا GPRS، شما میتوانید با این برنامه هزینه های اضافی  اینترنت خود را کم کنید و از شر هزینه های گزاف بسته اینترنت راحت شوید ،اگر میخواهید حجم اینترنت خود بدون اطلاع قبلی به اتمام نرسد ، حتما این اپلیکیشن را بر روی دستگاه اندرویدی خود نصب کنید .
دانلود نرم افزار مدیریت مصرف حجم اینترنت برای اندروید  ۳G-Watchdog-Pro-Data-Usage_v1.26.5_Android_+4.0
تبلیغات
تبلیغات