دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور


دانلود اپلیکیشن ورامین نامه برای اندروید

دانلود اپلیکیشن ورامین نامه برای اندروید + پشتیبانی تلفنی ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ شبانه روزی + برنامه ورامین نامه برای اندروید را بصورت لینک مستقیم از دانلود کار دریافت کنید! ورامین نامه جامع ترین رسانه اینترنتی در شرق استان تهران است، عمده فعالیت این اپلیکیشن در شهرستان ورامین می باشد و بخش های جذابی دارد که کاربران ورامینی با نصب این برنامه می توانند از این قابلیت ها استفاده کنند. بخش های جذابی همچون بانک مشاغل ، دیوار ، اخبار ، فروشگاه ، مسابقات و چالش های روزانه ، خرید شارژ عادی و حتی خرید شارژهای ارزان تر را برای ورامینی ها و کاربران عزیز فراهم می سازد . همینطور می توانید با دریافت امتیازهای متعددی که در اپلیکیشن وجود دارد رتبه ی خود را به کاربر ویژه یا پنج ستاره ارتقا دهید
دانلود اپلیکیشن ورامین نامه برای اندروید

دانلود کنترل تلویزیون برای اندروید

دانلود کنترل تلویزیون برای اندروید + پشتیبانی تلفنی ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ شبانه روزی+ بهترین برنامه کنترل تلویزیون اندروید را از دانلودکار دریافت کنید     گوشی های هوشمند قابلیت های فراوانی دارند تا کاربران را جذب کنند، قابلیت کنترل تلویزیون از طریق گوشی نیز می تواند قابلیتی جذاب و کاربردی باشد که با استفاده از نرم افزار Smart IR Remote  Samsung-HTC به راحتی می توانید از این ویژگی استفاده کنید! اپلیکیشن Smart IR Remote  Samsung-HTC محیط کاربری ساده ای دارد
دانلود کنترل تلویزیون برای اندروید

دانلود ساعت آنالوگ برای اندروید

دانلود ساعت آنالوگ برای اندروید + پشتیبانی تلفنی ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ شبانه روزی | بهترین نرم افزار ساعت آنالوگ برای اندروید را از دانلود کار دریافت کنید   Analog Clock LiveWallpaper7PRO یک ویجت ساعت آنالوگ برای اندروید است که به راحتی بر روی گوشی نصب و تنظیم می شود. در طول روز بارها برای چک کردن ساعت از گوشی هوشمند خود استفاده می کنید و احتمالا ابزار ساعت گوشی تکراری و خسته کننده شده است! پیشنهاد می کنیم نرم افزار Analog Clock را نصب کنید تا یک ساعت زیبا و حرفه ای را در گوشی خود داشته باشید، برنامه ساعت آنالوگ حجم کمی دارد
دانلود ساعت آنالوگ برای اندروید

دانلود اپلیکیشن آپ ۲٫۷٫۶ + پشتیبانی

دانلود اپلیکیشن آپ، دانلود اپلیکیشن اپ ۲٫۷٫۶، دانلود اپلیکیشن *۳#،دانلود اپلیکیشن خدمات بانکی،دانلود اپلیکیشن انتقال کارت به کارت اپ، دانلود اپ پرداخت قبوض، دانلود اپلیکیشن خرید شارژ آپ، دانلود اپلیکیشن آپ ۲٫۷٫۶ آنلاین در دانلود کار + پشتیبانی شبانه روزی با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ ، تماس از طریق تلفن ثابت !!! اپلیکیشن ایرانی آپ بدون شک یکی از پرکاربردترین نرم افزارهای مدیریت مالی است.
دانلود اپلیکیشن آپ ۲٫۷٫۶ + پشتیبانی

دانلود اپلیکیشن روبیکا ۱٫۴٫۹ Rubika + پشتیبانی

دانلود اپلیکیشن روبیکا Rubika،دانلود اپ روبیکاrubika،دانلود نرم افزار روبیکا برای اندروید،دانلود نرم افزار تماشای فیلم و سریال های تلوزیون rubika، دانلود اپلیکیشن خدمات پرداخت روبیکا،دانلود نرم افزار خرید شارژ روبیکا در دانلود کار + پشتیبانی شبانه روزی با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ ، تماس از طریق تلفن ثابت !!! روبیکا سوپر اپ (اپلیکیشن جامع) کاملاً ایرانی با امکانات متنوع و فوق العاده است.
دانلود اپلیکیشن روبیکا ۱٫۴٫۹ Rubika + پشتیبانی

دانلود اپلیکیشن همراه رایانه | حل مشکلات کامپیوتری

دانلود برنامه کاربردی همراه رایانه حل مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری کامپیوتر، لپ تاپ، گوشی همراه و … برای اندروید دنیای تکنولوژی با سرعت بی سابقه ای در حال رشد است. مرتب تکنولوژی های جدید روی کار می آیند و سازگاری با این ریتم تند پیشرفت که تکنولوزی در پیش گرفته گاهی دشوار است ! سخت افزارها مرتب در حال ارتقاء هستند و قابلیت های نرم افزارها روز به روز بیشتر می شود !
دانلود اپلیکیشن همراه رایانه | حل مشکلات کامپیوتری

دانلود اپلیکیشن همراه من برای کاربران اپراتور همراه اول | MyMci For Hamrah Aval

همراه من سامانه جدید همراه اول است که تمام مشترکین همراه اول از قبیل دائمی و اعتباری می توانند تمام خدمات غیر حضوری خود را به صورت آنلاین انجام دهند . شما در گذشته برای دریافت صورتحساب خود باید به مخابرات مراجعه می کردید همراه اول این امکان را برای شما ایجاد کرده که با چند کلیک بتوانید صورتحساب خود را مشاهده و پرداخت کنید یا برای خرید شارژ به عابر بانک یا به مغازه ها مراجعه می کردید اما حالا می توانید در کمتر از چند ثانیه از این برنامه شارژ خریداری کنید .
دانلود اپلیکیشن همراه من برای کاربران اپراتور همراه اول | MyMci For Hamrah Aval

دانلود همراه بانک ملت برای اندروید و iOS بهمراه فایل IPA

بانکداری نوین و ارائه خدمات متنوع به مشتریان از اهداف اصلی بانک هاست . با پیشرفت تکنولوژی و فراهم شدن زیرساخت های مخابراتی این امکان فراهم شد . همراه بانک ها نرم افزارهای مبتنی بر تلفن همراه هستند تا شما همیشه یک بانک را در جیب خود داشته باشید . بانک ملت به عنوان یک بانک پیشرو در ارائه خدمات الکترونیک همراه بانک خود را برای سیستم عامل های مختلفی مثل اندروید ، آی او اس ، ویندوز فون و حتی جاوا منتشر کرده است .
دانلود همراه بانک ملت برای اندروید و iOS بهمراه فایل IPA
تبلیغات
تبلیغات