دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور

در صورتی که در رابطه با این مطلب سوال یا مشکلی داشتید، کارشناسان همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما می باشند. تماس با شماره 9099070345 از تلفن ثابت، در صورتی که موفق به تماس با شماره فوق نشدید از اپلیکیشن همراه رایانه استفاده نمایید.

دانلود نرم افزار مدیریت پسورد های اینترنتی | LastPass Password Manager

دانلود نرم افزار مدیریت پسورد های اینترنتی | LastPass Password Manager برای همه پیش آمده که پسورد یا حتی نام کاربری خود در سایتی را فراموش کرده،و به خیلی از مشکلات بربخورند،دیگر نگران فراموشی پسورد خود نباشید این نرم افزار به راحتی پسورد های اینترنتی شما را ذخیره کرده و هنگام ورود به سایت موردنظر فیلد های مربوطه را خودش پر میکند. با دانلود نرم افزار مدیریت پسورد های اینترنتی | LastPass Password Manager دیگر نگران فراموش کردن پسورد اکانت های خود در سایت های مختلف نشوید. این نرم افزار ذهنی هوشمند است چرا که میتوانید پسورد های با ضریب بالا،ایمنی بالا انتخاب کنید،و دیگر نگران فراموش کردن پسورد های خود نشوید،چون نرم افزار LastPass Password Manager پسورد های شما را در سرور خود سیو میکند،و هرگاه مجددا به سایت مورد نظر خود وارد شوید این نرم افزار فیلدهای مخصوص به نام کاربری و پسورد و… به طور خودکار برای شما پر میکند. نرم افزار مدیریت پسورد های اینترنتی |  LastPass Password Manager از موتور جستجو های پرکاربردی همچون : Internet Explorer, Firefox, Google Chrome, Opera و  Safari و… پشتیبانی میکند. امکانات منحصر به فرد نرم افزار مدیریت پسوردهای اینترنتی LastPass Password Manager : از بین رفتن نگرانی نسبت به فراموشی پسوردهای مختلف و سخت. توانایی به خاطر سپردن پسورد های شما و پر کردن فیلد های مربوط به مشخصات...
دانلود نرم افزار مدیریت پسورد های اینترنتی | LastPass Password Manager

دانلود ضبط صفحه نمایش اندروید

دانلود ضبط صفحه نمایش اندروید + پشتیبانی تلفنی ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ شبانه روزی | نرم افزار فیلم برداری از صفحه نمایش اندروید بدون نیاز به روت را بصورت رایگان از دانلود کار دریافت کنید     Du Recorder یکی از برترین اپلیکیشن های اندرویدی است که قابلیت های فراوانی دارد و بسیار مفید و کاربردی می باشد، Du Recorder برای ضبط فیلم از صفحه نمایش اندروید است که نیازی به روت ندارد و گوش هایی که دسترسی روت برای آن ها فعال نشده نیز می توانند با این اپلیکیشن عکس، فیلم با کیفیت از صفحه نمایش خود تهیه کنند. du recorder فقط برای ضبط فیلم از صفحه نمایش نیست و این اجازه را به کاربر می دهد تا فیلم گرفته شده را ویرایش کند و در صورت تمایل حتی می توان تبدیل به گیف کرد؛
دانلود ضبط صفحه نمایش اندروید

دانلود خط کش اندروید

دانلود خط کش اندروید + پشتیبانی تلفنی ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ شبانه روزی | دانلود نرم افزار خط کش اندروید از دانلود کار، دانلود خط کش اندروید رایگان   خط کش یا Smart Ruler ابزاری مفید و بسیار کاربردی برای سیستم عامل اندروید می باشد، ابزار های متفاوتی تا حالا برای گوشی های اندروید ارائه شده اما خط کش اندروید ابزار جالب و ساده ای است که با نصب این ابزار شما همیشه یک خط کش ساده و دقیق در دسترس خواهید داشت. در این نرم افزار شما فقط یک خط کش نخواهید داشت بلکه تراز و نقاله نیز در همین نرم افزار موجود است
دانلود خط کش اندروید

دانلود برنامه آفیس Microsoft Office 2013 برای ویندوز کامپیوتر + پشتیبانی

دانلود رایگان برنامه مایکروسافت آفیس ,ورژن Microsoft Office 2013 برای ویندوز کامپیوتر، را در دانلود کار انجام دهید و مشکلات ماکروسافت آفیس خود را از پشتیبانی تلفنی شبانه روزی ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ دانلود کار بپرسید !    
دانلود برنامه آفیس Microsoft Office 2013 برای ویندوز کامپیوتر + پشتیبانی

دانلود برنامه سالیدورک ورژن SolidWorks 2018 SP2.0 Full Premium + پشتیبانی تلفنی!!

دانلود رایگان برنامه سالیدورک ورژن ۲۰۱۸ SolidWorks SP2.0 Full Premium برای ویندوز و کامپیوتر، را در دانلود کار انجام دهید! برنامه طراحی سازه ها و ابزار صنعتی ۳ بعدی به همراه کرک، دانلود نرم افزار حرفه ای سالید ورکس ۲۰۱۸ SolidWorks به همراه پشتیبانی تلفنی به صورت ۲۴ ساعته با شماره  ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ !!!!!    
دانلود برنامه سالیدورک ورژن SolidWorks 2018 SP2.0 Full Premium + پشتیبانی تلفنی!!

دانلود نرم افزار دیوار برای اندروید Divar_v8.0.2_Android + پشتیبانی

دانلود نرم افزار دیوار برای اندروید Divar_v8.0.2_Android دانلود نرم افزار دیوار برای اندروید Divar_v8.0.2_Android + پشتیبانی تلفنی نرم افزاری اندرویدی و کامپیوتری ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ شبانه روزی را در دانلود کار دنبال کنید. امروزه بیشتر کاربران اندروید با سرویس “دیوار” کافه بازار به خوبی آشنا هستند.این برنامه نیازمندی های تمام مردم ایران از تمام شهرها را پوشش می دهد.البته این سرویس برای ios نیز ارائه شده است.روزانه حدود ۱۰۰هزار آگهی در این سایت ثبت می شود.
دانلود نرم افزار دیوار برای اندروید Divar_v8.0.2_Android + پشتیبانی

دانلود دیجی کالا Digikala v1.8.3 | نرم افزار دیجی کالا موبایل اندروید

دانلود نرم افزار دیجی کالا Digikala v1.8.3 برای گوشی های موبایل اندروید + پشتیبانی تلفنی ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ شبانه روزی کامپیوتر و موبایل را در دانلود کار دنبال کنید دانلود نرم افزار دیجی کالا امروزه همه دیجی کالا را به عنوان برند اول خرید اینترنتی به خوبی می شناسیم.این شبکه تجاری روز به روز در حال گسترش و پیشرفت می باشد و قله های تکنولوژی را به سرعت طی می کند.
دانلود دیجی کالا Digikala v1.8.3 | نرم افزار دیجی کالا موبایل اندروید

دانلود نرم افزار پول دار شو برای اندروید Money-Darshv_v3.0.4_Android_+4.0

این برنامه به منظور مشاوره برای راه اندازی یک کسب و کار پردرآمد طراحی شده است و به شما می آموزد که پول دار شدن فقط به سخت کار کردن نیست، و گاهی باید متفاوت اندیشید و گاهی باید از فرصت ها استفاده کرد.
دانلود نرم افزار پول دار شو برای اندروید Money-Darshv_v3.0.4_Android_+4.0