دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور

در صورتی که در رابطه با این مطلب سوال یا مشکلی داشتید، کارشناسان همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما می باشند. تماس با شماره 9099070345 از تلفن ثابت، در صورتی که موفق به تماس با شماره فوق نشدید از اپلیکیشن همراه رایانه استفاده نمایید.

دانلود شبیه ساز اندروید برای ویندوز ۱۰

شبیه ساز اندروید memu + پشتیبانی تلفنی ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ شبانه روزی | دانلود بهترین شبیه ساز برای ویندوز ۱۰ را در دانلود کار تجربه کنید . MEmu یک شبیه ساز رایگان برای اندروید است و به منظور اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر طراحی شد. با این شبیه ساز میتوانید بازی های اندروید مورد علاقه خود را در صفحه ای بزرگتر و بدون نگرانی تمام شدن باتری بازی کنید.
دانلود شبیه ساز اندروید برای ویندوز ۱۰

دانلود شبیه ساز اندروید andy

بهترین نرم افزار شبیه ساز اندروید + پشتیبانی تلفنی ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ شبانه روزی | دانلود شبیه ساز اندروید andy کم حجم را در دانلودکار تجربه کنید . AndY از نرم افزار های شبیه سازی اندروید است که مرز بین کامپیوتر و گوشی همراه  را کاملاً نادیده گرفته و به شما امکان سویچ راحت تر و حتی از این بیشتر امکان تعامل در بازی ها را نیز می دهد و به شما اجازه می دهد که تغییرات اخیر اندروید در گوشی های هوشمند را در کامپیوتر و لپتاپ نیز داشته باشید.
دانلود شبیه ساز اندروید andy

دانلود شبیه ساز اندروید برای ویندوز ۷

دانلود شبیه ساز اندروید برای ویندوز ۷ + پشتیبانی تلفنی ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ شبانه روزی | دانلود بهترین نرم افزار شبیه ساز اندروید برای ویندوز ۷ در دانلود کار     کاربران ویندوز برای دسترسی به سیستم عامل اندروید به غیر از خرید گوشی راه آسان تری هم دارند و آن نصب شبیه ساز اندروید است، سیستم عامل اندروید جذابیت های خاص خود را دارد و تبدیل به یکی از بهترین سیستم عامل های امروزه شده، اندروید از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است و به نوعی دلیل پیشرفت روز افزون آن همین محبوبیت بین کاربران است!
دانلود شبیه ساز اندروید برای ویندوز ۷

دانلود نرم افزار سالیدکم نسخه SolidCam Sp1/Sp3 + x86/x64 + کرک در دانلودکار

دانلود نررم افزار سالیدکم ،دانلود Solidcam 2016 ،  دانلود کرک سالیدکم ، دانلود سالیدکم نسخه SolidCAM Sp1/Sp3 برای ویندوز به همراه کرک در دانلودکار +پشتیبانی شبانه روزی با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵،تماس از طریق تلفن ثابت!!!
دانلود نرم افزار سالیدکم نسخه  SolidCam Sp1/Sp3 + x86/x64 + کرک در دانلودکار

دانلود شبیه ساز اندروید ناکس ویندوز و مک | Nox App Player

دانلود nox app player، دانلود nox app player با حجم کم، دانلود شبیه ساز اندروید با حجم کم، دانلود نرم افزار شبیه ساز اندروید کم حجم برای کامپیوتر، دانلود شبیه ساز اندروید برای کامپیوتر های ضعیف، شبیه ساز اندروید nox، بهترین شبیه ساز اندروید برای کامپیوتر + پشتیبانی ۲۴ ساعته در دانولد کار، تماس از طریق خط ثابت ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵! سیستم عامل اندروید در تمام دنیا طرفداران زیادی دارد و نرم افزار و بازی های بسیار زیادی نیز برای این سیستم عامل تولید شده که از کیفیت بالایی برخوردار هستند و محبوبیت زیادی در بین کاربران پیدا کرده اند . این سیستم عامل برای گوشی های هوشمند ( اسمارت فون ) می باشد اما بسیاری از کاربران دوست دارند نرم افزار و بازی های محبوب اندرویدی خود را بر روی سیستم عامل ویندوز نیز داشته باشند . برای اینکار کافیست یک نرم افزار شبیه ساز اندروید را بر روی سیستم عامل خود نصب کنید.
دانلود شبیه ساز اندروید ناکس ویندوز و مک | Nox App Player

دانلود نرم افزار مجازی ساز ویندوز Virtual Box v5.1.22 + پشتیبانی تلفنی

  دانلود نرم افزار مجازی ساز ویندوز Virtual Box v5.1.22 Build + Extension Pack + پشتیبانی تلفنی ۲۴ ساعته ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ نرم افزاری را در دانلود کار دنبال کنید. دانلود نرم افزار مجازی ساز ویندوز virtual box با استفاده از نرم افزار virtual box شما به قابلیت استفاده از سیستم عامل های دیگر به صورت مجازی روی یک سیستم دست خواهید یافت .  به عنوان مثال شما میتوانید سیستم عامل لینوکس را روی نسخه ویندوز خود داشته باشد و میتوانید بر حسب نیاز خود به راحتی از آنها استفاده کنید بدون اینکه خللی در سیستم شما بوجود بیاید و یا اینکه سرعت سیستم شما کاهش یابد و یا اینکه نیاز باشد سیستم restart شود و یا پارتیشن بندی خاصی نیاز  داشته باشد. نرم افزار virtual box از محیط کاربری بسیار ساده ایی برخودار است و دارای حجم متناسب تری نسبت به نرم افزارهای مشابه مانندvmware workstation  دارد و با سرعت پردازش بالای خود به شما احساس استفاده از یک سیستم عامل مجازی را نمی دهد.
دانلود نرم افزار مجازی ساز ویندوز Virtual Box v5.1.22 + پشتیبانی تلفنی

دانلود VMware دانلود رایگان مجازی ساز VMware + پشتیبانی

دانلود نرم افزار مجازی ساز ویندوز VMware Workstation دانلود نرم افزار رایگان مجازی ساز ویندوز VMware Workstation را در دانلود کار انجام داده و مشکلات خود را از پشتیبانی تلفننی ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ به صورت شبانه روزی بپرسید !!!  با نرم افزار وی ام ویر یا مجازی ساز ویندوز می توانید به طور هم زمان چند ویندوز را در یک کامپیوتر داشته باشید . دانلود نرم افزار مجازی ساز ویندوز VMware Workstation نرم افزار VMware Workstation یکی از قدرتمندترین و پرکاربردترین نرم افزارهای مجازی ساز سیستم عامل می باشد .در صورتی که کاربران بخواهند نرم افزارهای پر حجم را در این سیستم عامل مجاز ی نصب کننده هیچ آسیبی به سیتم عامل اصلی وارد نمی شود و می توانید به راحتی از این سیستم عامل مجاز استفاده کنید در صورتی که سیستم عامل  رایانه شما ۶۴ بیتی باشد و برای نصب یک نرم افزار به سیستم عامل ۳۲ بیتی نیاز دارید بجای اینکه سیستم عامل رایانه خود را پاک کنید و ۳۲ بیتی را نصب کنید بهترین راه حل استفاده از ویندوز مجازی می باشد که می توانید از قابلیت چند سیستم عامل استفاده کنید .
دانلود VMware دانلود رایگان مجازی ساز VMware + پشتیبانی

دانلود نرم افزار شبیه ساز اندروید دروید فور ایکس Droid4X v0.10.6

دانلود نرم افزار شبیه ساز اندروید Droid4X سیستم عامل اندروید از محبوب ترین سیستم عامل ها می باشد که هر روز تعداد علاقمندان به این سیستم عامل افزایش می یابد. بسیاری از کاربران خواهان اجرای بازی ها و برنامه های اندرویدی خود در سیستم عامل محبوب ویندوز هستند. برای اجرای برنامه های اندرویدی در ویندوز باید از برنامه های سبیه ساز استفاده کنید.
دانلود نرم افزار شبیه ساز اندروید دروید فور ایکس Droid4X v0.10.6