دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور


پرینتر های شارپ sharp

  • موضوع : اپسون , درایور ,
  • دانلود کار .
  • 1,747 بازدید
  • تاریخ به روزرسانی : ۱۹ آبان ۹۵
پرینتر شارپ Sharp

پرینتر شارپ Sharp

پرینتر شارپ Sharp

همانگونه که میدانید پرینترهای شرکت شارپ یکی از بهترین و با کیفیت ترین دستگا های چاپ در بازار ایران می باشد . این شرکت ژاپنی یکی از قدیمی ترین تولید کننده های پرینترها و دستگاه های چاپ هستند . اکثر مدل های دستگاه های چندکاره ی شرکت شارپ دارای اسکنر ، فتوکپی ، فکس و پرینت می باشد . گفتنی است که پرینتر های شارپ از لحاظ کیفیت و قیمیت توجه بسیاری را در بازار ایران به خود جلب کرده است ، خصوصا این که خدمات پس از فروش و گارانتی این برند بسیار معتبر است .

 

دانلود درایور پرینتر شارپ Sharp

هنگامی که پرینتری را به سیستم خود متصل می کنید باید درایور آن پرینتر را بر اساس سیستم عاملتان دانلود کرده و نصب کنید . لازم به ذکر است هنگامی که دستگاه چاپ را خریداری می کنید به همراهش یک سی دی حاوی درایور پرینتر به شما ارائه می دهند اما ممکن است سی دی را گم کرده باشید یا سی دی درایور پرینترتان آسیب دیده باشد . شما در سایت دانلود کار می توانید درایور دستگاه چاپتان را دانلود کرده و به راحتی نصب کنید .

 

آموزش دانلود درایور شارپ Sharp

برای دانلود درایور شارپ بسته به نوع پرینترتان ( چندکاره ، لیزری ، سیاه و سفید ) به قسمت منو ی سایت مراجعه کرده و در تب درایور پرینتر ، دسته ی شارپ را انتخاب کنید . سپس به دنبال مدل مورد نظر خود بگردید پس از یافتن مدل پرینتر روی ادامه ی مطلب کلیک کنید . اگر توجه کنید در میابید که در اواسط صفحه لینک دانلود برای سیستم عامل های مختلف موجود است . برای مثال روی ویندوز سون X86 کلیک کرده تا دانلود شود .

 

آموزش غواصی

سامانه صدای مشاور