دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور


دانلود نرم افزار بسته امنیتی سرویس پک ۳ برای ویندوز ایکس پی | Service Pack 3 for Windows XP

Service Pack3 For Windows XP

دانلود نرم افزار پچ امنیتی و فایل آپدیت سرویس پک ۳ برای ویندوز ایکس پی| Service Pack 3 for Windows XP

یکی از محبوب ترین نسخه های ویندوز یعنی Windows XP در حال انقراض است ! با این حال  هنوز حدود ۱۵ درصد از کاربران ایرانی از ویندوز XP استفاده می کنند ‍! این کاربران دلایل مختلفی برای استفاده از ویندوز XP دارند. برخی از آنها کامپیوترهای بسیار قدیمی دارند و امکان نصب نسخه های جدید ویندوز برایشان وجود ندارد.

عده ای هم از نرم افزارهایی استفاده می کنند که فقط روی ویندوز XP نصب می شود ! (مثل برخی از برنامه های حسابداری قدیمی و دستگاه های مبتنی ATM) ! البته هنوز هم بیشتر نرم افزارها و بازی های جدید بر روی ویندوز XP قابل نصب هستند ! به شرطی که ویندوز Windows XP SP3باشد ! در واقع تنها نسخه ویندوز XP که هنوز می تواند به حیات خودش ادامه دهد Windows XP SP3  است.

دانلود نرم افزار Service Pack 3 برای سیستم عامل Windows XP

سرویس پک ۳  شامل آخرین آپدیت های رسمی ویندوز XP است ! و به همین دلیل میتواند بسیاری از نرم افزارها و بازی های جدید را پشتیبانی کند ! اگر ویندوز شما قدیمی تر است مثلا SP1 یا SP2 را دارید و به هر دلیل امکان نصب نسخه جدید ویندوز XP را ندارید ! می توانید با نصب پکیج سرویس پک ۳  ویندوز خود را به SP3 ارتقا دهید.

پکیج Service Pack 3 for Windows XP شامل آخرین آپدیت رسمی ویندوز XP است ! و می تواند ویندوزهای XP قدیمی را به نسخه SP3 ارتقا دهد.

دانلود نرم افزار بسته امنیتی سرویس پک ۳ برای ویندوز ایکس پی | Service Pack 3 for Windows XP

  نرم افزار Service Pack 3 for Windows XP 316 مگابایت

  نرم افزار Windows Search 4.0 for Windows XP 5 مگابایت

  نرم افزار Security Update for IE 8 Windows XP 10 مگابایت

  نرم افزار Malicious Software Removal Tool for Windows XP 30 مگابایت

رمز فایل : downloadkar.ir