دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور


دانلود خط کش برای ویندوز

دانلود خط کش برای ویندوز + پشتیبانی تلفنی ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ شبانه روزی | دانلود خط کش برای ویندوز را در دانلودکار تجربه کنید.

دانلود خط کش برای ویندوز | دانلودکار

شاید زمانی که با کامپیوتر ویندوزی خود کار می کنید برای اندازه گیری یک شی نیاز به استفاده از خط کش داشته باشید. اینجاست که نرم افزار جالب A Ruler For Windows به کار آمده و کمکتان می کند. با کمک این خط کش برای ویندوز می توانید به راحتی هر بخشی از صفحه را که دوست داشتید اندازه گیری کنید.

A Ruler For Windows قابلیت شخصی سازی مناسبی دارد. یعنی کاربر می تواند طرح خط کش را تغییر دهید. انتخاب کنید خط کش چوبی یا پلاستیکی باشد یا شخصی سازی های مختلفی که برنامه در اختیارتان قرار می دهد.

A Ruler For Windows یک نرم افزار رایگان بوده و نیازی نیست بابت خرید برنامه یا فعال سازی آن نگران باشید. حتما می دانید که پیکسل کوچکترین واحد یک تصویر دیجیتال بوده و هر چقدر تراکم پیکسل ها در تصویر بیشتر باشد کیفیت آن تصویر بیشتر است. این خط کش هم با پیکسل های مانیتور شما کار می کند.

A Ruler For Windows در دو حالت عمودی و افقی کار می کند. می توانید انتخاب کنید که ابعاد بر حسب اینچ باشد یا سانتی متر. همچنین قابلیت زوم تا چندین برابر در برنامه تعریف شده تا به سطح بزرگ نمایی مناسبی که مدنظرتان است برسید. فقط برای تنظیمات برنامه باید دقت داشته باشید. چون تنظیمات در کناره های خط کش قرار دارند و آیکون های بسیار کوچکی دارند.

یک نکته جالب درباره این خط کش ویندوزی سازگاری کامل آن با نسخه های مختلف ویندوز است. از ویندوز xp گرفته تا ۱۰ که آخرین آپدیت این سیستم عامل است. همچنین ۲ توزیع برای برنامه موجود است. هم می توانید نرم افزار را نصب کنید. هم می توانید از نسخه قابل حمل ( Portable ) برنامه استفاده کنید. A Ruler For Windows حجم بسیار ناچیزی دارد.

برخی از ویژگی های کلیدی نرم افزار A Ruler For Windows:

  • سازگار با تمام نسخه های ویندوز
  • بسیار سبک و درگیر نکردن سخت افزار
  • امکان شخصی سازی بالا
  • و …

دانلود نرم افزار مدیریت ویندوز ده

 

اگر سوال یا مشکلی در زمینه کامپیوتر یا موبایل دارید از خط ثابت با شماره 9099070345 « همراه رایانه »تماس بگیرید.کاربران استان تهران با شماره 9092305254 تماس بگیرند! در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید
رمز فایل : downloadkar.ir

در صورتی که در رابطه با این مطلب سوال یا مشکلی داشتید، کارشناسان همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما می باشند. تماس با شماره 9099070345 از تلفن ثابت، در صورتی که موفق به تماس با شماره فوق نشدید از اپلیکیشن همراه رایانه استفاده نمایید.
دوره آموزش غواصی مبتدی تا مربیگری
آموزش دوره های CMAS و SSI
آموزش ویژه بانوان با مدرسان درجه یک خانم در کشور
آموزش ویژه آقایان، آموزش غواصی ویژه کودکان بالای 8 سال
همه دوره ها با ارائه مدارک معتبر بین المللی از فدراسیون غریق نجات و غواصی می باشند. با فراگیری غواصی علاوه بر تجربه لذت بخش تماشای شگفتی های زیر دریا، میتوانید وارد یک صنعت و ورزش پولساز و مفرح شوید.
منتظر حضور سبزتون هستیم. اینستاگرام ما campdiver@
سامانه صدای مشاور
با توجه به گسترش خدمات مشاوره تلفنی، مشکلات خطوط 909 و سایر خطوط ارزش افزوده و همچنین سیاست های جدید وزارت ارتباطات در محدود سازی این خدمات، مجموعه پارس فرتاک، سامانه صدای مشاور با قابلیت های منحصر به فرد را به شما پیشنهاد می نماید. با فراگیری غواصی علاوه بر تجربه لذت بخش تماشای شگفتی های زیر دریا، میتوانید وارد یک صنعت و ورزش پولساز و مفرح شوید.
قابلیت های سامانه شامل سایت، اپلیکیشن و مرکز تماس
1-امکان مدیریت مشتری(مشاهده مشخصات و ...) 2- امکان ارسال پیامک برای مشتریان 3- گزارشگیری مناسب از میزان خرید شارژ 4- گزارشگیری از میزان مکالمات انجام شده در طول روز، هفته، ماه و ... 5-گزارشگیری از عملکرد کارشناسان و میزان پاسخگویی هر کدام 6- امکان نظرسنجی کارشناسان توسظ مشتریان 7- امکان دادن آفر و طرح های تشویقی به مشتریان 8- امکان مدیریت تقسیم تماس بین کارشناسان و اولویت دهی به ترتیب پاسخگویی کارشناسان 9-امکان انتقال تماس به خارج و یا حتی موبایل کارشناس 10- امکان تعریف بسته های مشاوره با نرخ های دلخواه 11- خرید شارژ از طریق اپلیکیشن و سایت توسط مشتریان 12-اعلام پیغام خرید مجدد شارژ، قبل از اتمام آن 13- امکان درج مطلب، مقاله، آموزش و ... بر روی سایت.
مزایای سامانه برای مشتریان
1- تسهیل در زمینه خریداری شارژ و پرداخت هزینه مشاوره 2- مدیریت تماس، گزارش گیری از میزان خرید شارژ، میزان مکالمه و شارژ باقیمانده مزایای سامانه برای مراکز مشاوره این سامانه مشکلات پرداخت هزینه، مدیریت تماس و زمان مشاوره، مدیریت پاسخگویی و عملکرد کارشناسان، معرفی مرکز شما به سایر مشتریان موجود در سامانه را به نحوی مطلوب و ارزنده برای مراکز مشاوره تسهیل میکند. در صورت تمایل امکان ارایه توضیحات بیشتر بصورت تلفنی یا حضوری وجود دارد.
منتظر حضور سبزتون هستیم. اینستاگرام ما parsfartak@
تبلیغات
تبلیغات