دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور


ریستور کردن آیکلود | icloud

  • موضوع : آموزش , موبایل ,
  • شاهرخی
  • 888 بازدید
  • تاریخ به روزرسانی : ۰۴ آبان ۹۸

ریستور 

ریستور کردن آیکلود ، حتما برای شما هم پیش آمده که به اشتباه فایلی ، مخاطبی ، یا یادآوری را از گوشی ایفون خود پاک کرده باشید ، و از انجام این عمل کاملا پشیمان شده و ترس از دست دادن اطلاعات مهم خود را داشته باشید ، هیچ نگران نباشید یکی از راه های برگرداندن اطلاعات خود استفاده از قابلیت آیکلود در دستگاه های ایفون و اپل میباشد .

قابلیت شگفت انگیز ریستور کردن آیکلود این است که این سرویس به راحتی میتواند اطلاعات شما را در فضای ابری خود ذخیره و نگهداری کند . سرویس ایکلود جز اختصاصی ترین قابلیتها در دستگاه های ایفون و آی او اس یا مک بوک های اپل برای شرکت اپل محسوب میشود .

حال ما میتوانیم با در اختیار داشتن مشخصات اپل ایدی خود،۱ اکانت ایکلود در دستگاه های ایفون یا مک خود داشته باشیم،حال زمانی که اکانت ایکلود مان در دستگاه های ایفونی یا مک فعال باشد،این سرویس امکان این را به ما میدهد که اطلاعات خود را در این سرویس ابری همگام سازی کنیم.با توجه به این شرایط به راحتی میتوانیم اطلاعات مهم و کلیدی خود را در این سرویس ذخیره کرده و اگر هم به اشتباه با قصدغیرعمد اطلاعاتمان را از دستگاه های ایفون یا ایپدمان پاک و دیلیت کنیم به منظور ریستور و بازگردانی اطلاعات با عنوان بک اپ به اطلاعاتمان دسترسی داشته باشیم.

به صورت کلی میتوان گفت که یکی از کاربرد های جامع سرویس ایکلود مربوط به قابلیت بازگردانی یا ریستور اطلاعات میشود،اما این چنین نیست شما علاوه بر ذخیره سازی اطلاعات دستگاه ایفون خود،و بک اپ گیری و ریستور اطلاعات به راحتی میتوانید از اطلاعات مفید دیگری همچون :بوکمارک های مرورگر سافاری و…،اطلاعات خاص،لیست مخاطبین یا حتی مشخصات تقویم را توسط سرویس ایکلود همگام سازی و ذخیره کرده،و این اطلاعات را توسط سرویس ایکلود البته اگر بیش از ۳۰ روز از پاک کردن این اطلاعات نگذشته باشد بک اپ گیری کرده و ریستور کنیم.

قبل از ریستور کردن آیکلود نیاز هست که ما از اطلاعات بک اپ تهیه کرده باشیم . برای اموزش بک اپ گرفتن بر روی آیکلود مطلب بک آپ گرفتن از آیکلود را مطالعه کنید . 

بله درست است فقط ۳۰ روز فرصت دارید تا اطلاعاتی را که حذف و دیلیت کرده اید بازیابی و ریستور کرد،یکی از خاصیت های خیلی بد سرویس ایکلود ساخته شده توسط شرکت اپل همین محدود بودن وقت میباشد،چراکه اگر بخواهید بعد از اتمام ۳۰ روز اقدام به بازیابی و ریستور اطلاعات خویش کرده،متاسفانه اطلاعات مربوطه نمیتواند در دسترس شما باشد و باید با آن خداحافظی کنید .

 

خب ، حال قصد داریم تا بازیابی و ریستور کردن آیکلود اطلاعات،  آموزش داده تا به راحتی بتوانیم در مدت ۳۰ روزی که وقت داریم ، این اطلاعات را بازیابی و ریستور کنیم .

بازیابی و ریستور کردن آیکلود

۱ در مرحله اول به سایت رسمی ایکلود مراجعه کرده و مشخصات اپل ایدی خود را وارد میکنیم تا وارد اکانت ایکلود خود شویم.

ریستور کردن آیکلود | icloud

 

۲ در این مرحله برروی ایکون چرخ دنده یا همان تنظیمات کلیک میکنیم و وارد میشویم.

 

ریستور کردن icloud

 

۳ در این بخش صفحه ای باز میشود که دیوایس های متصل و همگام سازی شده را به ما نشان میدهد،در بخش زیرین گزینه ای به نام restore files وجود دارد.با کلیک برروی این گزینه به بخش بازیابی و بک اپ اطلاعات در ایکلود منتقل میشویم.

بازیابی اطلاعات با آیکلود

 

۴ در صفحه جدیدی که باز میشود،لیستی از فایل هایی که اخیرا حذف کرده اید برایتان نمایش داده میشود . البته باز هم به شما یادآوری میکنیم اطلاعاتی که در این لیست وجود دارد  که از زمان حذف آن به مدت ۳۰ روز نگذشته باشد.خب کنار هر فایلی،قابلیت علامتگذاری برای هر فایل وجود دارد،حال برای بازیابی هر کدام از فایل ها که میخواهید دوباره به آن اطلاعات دست پیدا کنید،کنار فایل را تیک دار کنید تا انتخاب شود،بعد از علامتگذاری فایل های مد نظرتان به راحتی میتوانید گزینه restore files را انتخاب کنید.

 

restor of icloud

البته اگر در صفحه جدید با گزینه ای به نام restore مواجه شدید آنرا هم تائید کنید چرا که به منظور فرایند مراحل بازیابی توسط ایکلود نیاز است که این گزینه را هم انتخاب کنیم.

 

بازیابی و ریستور مخاطبین توسط ایکلود

همراهان عزیز سایت دانلود کار در ادامه این پست روش بک اپ و ریستور مخاطبین توسط سرویس ایکلود را بیان میکنیم،با ما همراه باشید.

خب برای شما هم گاها اتفاق افتاده که به طور ناخواسته مخاطبین خود را حذف کنید،شاید هم گوشی اپل تان هم دست کودکان باشد که به طور ناگهانی مخاطبینتان را پاک کنند،و در شرایطی باشید که میخواهید به شماره مخاطب مورد نظر دسترسی سریع داشته باشید،پس طبق مراحلی که بیان میشود پیش بروید تا به مخاطبین مورد نظر دسترسی پیدا کنید.

۱ در مرحله اول به سایت رسمی ایکلود مراجعه کرده و مشخصات اپل ایدی خود را وارد میکنیم تا وارد اکانت ایکلود خود شویم.ریستور کردن اطلاعات آیکلود | icloud

۲ در این مرحله برروی ایکون چرخ دنده یا همان تنظیمات کلیک میکنیم و وارد میشویم.

 

آموزش ریستور با ایکلود

۳ در این بخش صفحه ای باز میشود که دیوایس های متصل و همگام سازی شده را به ما نشان میدهد،در بخش زیرین گزینه ای به نام restore contacts وجود دارد.با کلیک برروی این گزینه به بخش بازیابی و بک اپ اطلاعات در ایکلود منتقل میشویم.

 

ریستور مخاطبین از ایکلود

 

۴ در صفحه جدیدی که باز میشود،لیستی از آرشیو مخاطبین را که اخیرا حذف کرده اید برایتان نمایش داده میشود . البته باز هم به شما یادآوری میکنیم مخاطبینی در این لیست وجود دارد که از زمان حذف آن به مدت ۳۰ روز نگذشته باشد.حال برای بازیابی و ریستور مخاطب مورد نظر گزینه restore در مقابل هر مخاطب وجود دارد،تنها کافیست که گزینه restore را لمس کنید.

بازیابی کانتکت از آیکلود

 

البته اگر در صفحه جدید با گزینه ای به نام restore مواجه شدید آنرا هم تائید کنید چرا که به منظور فرایند مراحل بازیابی مخاطبین توسط ایکلود نیاز است که این گزینه را هم انتخاب کنیم.

ریستور کانتکت ایفون

 

بازیابی و ریستور اطلاعاتی همچون بوکمارک های مرورگر توسط ایکلود

خب عزیزان،در ادامه شما را به آشنایی با بک اپ و ریستور بوکمارک مرورگر هایی همچون سافاری آشنا خواهیم کرد،تا انتهای این پست ما را همراهی کنید.

۱ در مرحله اول به سایت رسمی ایکلود مراجعه کرده و مشخصات اپل ایدی خود را وارد میکنیم تا وارد اکانت ایکلود خود شویم.

ریستور بوک مارک از ایکلود

 

۲ در این مرحله برروی ایکون چرخ دنده یا همان تنظیمات کلیک میکنیم و وارد میشویم.

 

۳ در این بخش صفحه ای باز میشود که دیوایس های متصل و همگام سازی شده را به ما نشان میدهد،در بخش زیرین گزینه ای به نام restore bookmarks وجود دارد.با کلیک برروی این گزینه به بخش بازیابی و بک اپ اطلاعات در ایکلود منتقل میشویم.

 

۴ در صفحه جدیدی که باز میشود،لیستی از آرشیو بوکمارک ها را که اخیرا حذف کرده اید برایتان نمایش داده میشود . البته باز هم به شما یادآوری میکنیم بوکمارک هایی در این لیست وجود دارد که از زمان حذف آن به مدت ۳۰ روز نگذشته باشد.حال برای بازیابی و ریستور بوکمارک مورد نظر گزینه restore در مقابل هر بوکمارک وجود دارد،تنها کافیست که گزینه restore را لمس کنید.

 

البته اگر در صفحه جدید با گزینه ای به نام restore مواجه شدید آنرا هم تائید کنید چرا که به منظور فرایند مراحل بازیابی بوکمارک ها توسط ایکلود نیاز است که این گزینه را هم انتخاب کنیم.

 

بازیابی و ریستور اطلاعاتی همچون اطلاعات تقویم و یادآور و…

افرادی هستند که ممکن است اطلاعاتی در اپلیکیشن calendar همچون ثبت زمان و کارهایی که قرار است انجام دهند یا اینکه رویداد و وقایعی را به عنوان یادآور یا  reminder ثبت میکنند،به هر نحوی که اطلاعات خود را از دست بدهند،میتوانند با بازیابی و ریستور اطلاعاتشان از طریق سرویس ایکلود شروع به اقدام کنند.در بخش پایانی این مطلب ما را همراهی کنید.

۱ در مرحله اول به سایت رسمی ایکلود مراجعه کرده و مشخصات اپل ایدی خود را وارد میکنیم تا وارد اکانت ایکلود خود شویم.

 

۲ در این مرحله برروی ایکون چرخ دنده یا همان تنظیمات کلیک میکنیم و وارد میشویم.

 

۳ در این بخش صفحه ای باز میشود که دیوایس های متصل و همگام سازی شده را به ما نشان میدهد،در بخش زیرین گزینه ای به نام Restore Calendars and Reminders وجود دارد.با کلیک برروی این گزینه به بخش بازیابی و بک اپ اطلاعات در ایکلود منتقل میشویم.

 

۴ در صفحه جدیدی که باز میشود،لیستی از آرشیو اطلاعات تقویم و یا یاداورهای ایفون یا ایپدتان را که اخیرا حذف کرده اید برایتان نمایش داده میشود.البته باز هم به شما یادآوری میکنیم اطلاعات تقویم و یا یاداورهایتان در این لیست وجود دارد که از زمان حذف آن به مدت ۳۰ روز نگذشته باشد.حال برای بازیابی و ریستور اطلاعات تقویم و یا یاداور مورد نظر گزینه restore در مقابل هر بک اپ از این اطلاعات وجود دارد،تنها کافیست که گزینه restore را لمس کنید.

 

البته اگر در صفحه جدید با گزینه ای به نام restore مواجه شدید آنرا هم تائید کنید چرا که به منظور فرایند مراحل بازیابی اطلاعات تقویم و یا یاداورهایتان توسط ایکلود نیاز است که این گزینه را هم انتخاب کنیم.