دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور


بازیابی رمز جیمیل ، ۴ راه بازیابی پسورد جیمیل فراموش شده + پشتیبانی

  • موضوع : آموزش , ترفند ,
  • دانلود کار .
  • 13,615 بازدید
  • تاریخ به روزرسانی : 15 فروردین 99

آموزش ۴ راه بازیابی رمز جیمیل فراموش شده در دانلود کار + تصاویر + پشتیبانی تلفنی !!! بازیابی ۴ روش بازیابی رمز جیمیل  Gmail با ایمیل ، شماره تلفن ، تاریخ ثبت نام را به صورت تصویری در دانلود کار ببینید و سوالات و مشکلات بازیابی و ریکاوری رمز جیمیل را از پشتیبانی تلفنی ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ دانلود کار شبانه روزی بپرسید !!!

گوگل یکی از بهترین شرکت های موجود در حوزه آی تی در دنیا می باشد. این ابرغول دنیای تکنولوژی که کار خود را با یک موتور جستجو شروع کرد امروزه بیش از ۱۰۰ محصول مختلف توسعه داده است. سرویس های بسیار مهم و کاربردی مثل جیمیل، پروژه اندروید، مسیریاب، تبلیغات و غیره نمونه ای از این خدمات هستند.

 

آموزش ۴ راه بازیابی رمز جیمیل فراموش شده + تصاویر


یکی از محصولات موفق شرکت گوگل سرویس جیمیل است. شما با ساختن یک اکانت جیمیل می توانید از تمام تولیدات گوگل استفاده کنید. این فرآیند تا حدی پیشرفت کرده که امروزه بسیاری از برنامه نویسان برای ورود کاربران به سایت یا اپلیکیشن خود از ورود با گوگل استفاده می کنند. شما زمانی که حساب جیمیل جدید افتتاح می کنید یک رمز عبور دلخواه برایش انتخاب می کنید. اما فراموش کردن این رمز ممکن است برای شما دردسرهای زیادی به وجود بیاورد.

در این مطلب به طور کامل به بررسی بازیابی رمز جیمیل می پردازیم. گوگل چند راه حل تضمینی پیش روی شما قرار داده که اگر به درستی مراحل آن را طی کنید دوباره می توانید وارد اکانت جیمیل خود شوید. سه روش برای برگرداندن رمز عبور وجود دارد که آن ها را شرح می دهیم.

ما در این مقاله از دانلود کار ۴ راه برای بازیابی رمز جیمیل فراموش شده را به همراه تصاویر آورده ایم در صورتی که در هر مرحله با مشکل مواجه شدید از پشتیبانی تلفنی ما کمک بگیرید .

ما در روش های موجود از منوی فارسی استفاده کرده و در آموزش آورده ایم در صورتی که میخواهید مراحل را به صورت انگلیسی و کامل تر و عکس های بیشتر ببینید به مطلب آموزش تصویری بازیابی رمز جیمیل را در سایت همراه رایانه مطالعه نمایید  .

 

روش اول : بازیابی رمز عبور جیمیل با شماره تلفن


بهترین و راحت ترین راه ممکن برای بازیابی رمز استفاده از شماره همراهی است که موقع ثبت نام حساب گوگل خود وارد کرده اید. مراحل کار به این شکل است :

بازیابی رمز جیمیل

وارد سایت Gmail.com شوید گزینه Sign in یا ورود به سیستم را بزنید

جیمیل خود را وارد کنید

در صفحه بعدی بایستی جیمیل خود را وارد کنید

گذرواژه تان را فراموش کرده اید؟

در این صفحه گزینه Forgot Password ( گذرواژه تان را فراموش کرده اید؟ ) را انتخاب کنید

آخرین پسورد جیمیل که به خاطر می آورید

در این صفحه باید آخرین پسورد جیمیل که به خاطر می آورید را وارد کنید و next را بزنید

در صفحه بعد باید انتخاب کنید که کد تایید گوگل به چه روشی برای شما ارسال شود. گزینه Text کد را برای شما پیامک می کند و گزینه Call یک تماس صوتی برقرار می کند. و سیستم کد را برای شما میخواند .

بازیابی رمز عبور جیمیل با شماره تلفن

شماره تلفن خود را وارد کنید  و ارسال را بزنید .

وارد کردن کد بازیابی رمز جیمیل فراموش شده

در این مرحله کدی برای شما ارسال می شود آن را در صفحه بعدی وارد کرده و Next را بزنید

رمز جیمیل شما با موفقیت بازیابی می شود حالا کافی است که رمز عبور جدید را وارد کنید و از این پس با رمز عبور جدید وارد جیمیل خود شوید .

 

روش دوم : بازیابی رمز جیمیل با ایمیل پشتیبان


این روش زمانی به کار می آید که شما زمان ساخت حساب جیمیل خود یک ایمیل پشتیبان وارد کرده باشید مراحل کار مانند شکل قبلی که برای شما توضیح دادیم می باشد همان مراحل را طی کنید و در ادامه مراحل ایمیل پشتیبان را طی کنید :

وارد سایت Gmail.com شوید گزینه Sign in را بزنید

در این صفحه گزینه Forgot Password ( گذرواژه تان را فراموش کرده اید؟ ) را انتخاب کنید .

اینجا هر چیزی که از پسورد قبلی به خاطر دارین وارد کنید .

بازیابی رمر جیمیل زمانی که به تلفن دسترسی نداریم

بازیابی رمر جیمیل فراموش شده برای زمانی که به تلفن دسترسی نداریم.

در این قسمت گزینه I don’t have my phone (به تلفن دسترسی ندارم ) را انتخاب کنید.

بازیابی جیمیل با ایمیل پشتیبان

در صفحه بعد ۳ حرف از ایمیل پشتیبان شما نشان داده می شود. گزینه Send را انتخاب کنید تا کد تایید گوگل برایتان ایمیل شود

در صفحه جدید کدی که برایتان در جیمیل پشتیبان ارسال شده را وارد کنید

در این مرحله رمز جیمیل شما با موفقیت بازیابی می شود حالا کافی است که رمز عبور جدید را وارد کنید و از این پس با رمز عبور جدید وارد جیمیل خود شوید .

 

روش سوم : بازیابی رمز جیمیل به کمک تاریخ ساخت اکانت ( بدون نیاز به شماره تلفن یا ایمیل پشتیبان ) :


آخرین راه حل برای بازیابی رمز جیمیل که شاید کمی از روش های قبلی سخت تر باشد استفاده از تاریخ ساخت اکانت است مراحل گفته شده را مانند روش های قبل (که با تصویر توضیح دادیم) دنبال کنید

وارد سایت Gmail.com شوید گزینه Sign in را بزنید

در این صفحه گزینه Forgot Password ( گذرواژه تان را فراموش کرده اید؟ ) را انتخاب کنید

اینجا هر چیزی که از پسورد قبلی به خاطر دارین وارد کنین

در این قسمت گزینه I don’t have my phone را انتخاب کنید

اینجا وارد قسمت ورود با ایمیل پشتیبان شده اید. برای گذر از این مرحله روی گزینه Try another way کلیک کنید

بازیابی رمز جیمیل به کمک تاریخ ساخت اکانت

در این صفحه ماه و سال ساخت اکانت خود را به سال میلادی وارد کنید ( ماه : month و سال : Year )

در این مرحله رمز جیمیل شما با موفقیت بازیابی می شود حالا کافی است که رمز عبور جدید را وارد کنید و از این پس با رمز عبور جدید وارد جیمیل خود شوید .

تذکر : ممکن است زمانی که شما روش های بالا را امتحان می کنید گزینه ها با عکس های موجود متفاوت باشند. ما در تصاویر بالا سعی کردیم حالات کلی را بررسی کنیم

 

روش چهارم : بازیابی رمز جیمل با کمک پشتیبانی


غیر از موارد بالا ممکن است راهی و یا کاری را در آموزش های بالا انجام نداده باشید و یا کاری را مطمئن هستید که درست به خاطر میاورید ولی در انجام این روش ها برای بازیابی رمز جیمیل ، نتیجه نمیگیرید راه چهارم کمک گرفتن از متخصصین همراه رایانه به عنوان پشتیبانی دانلود کار به صورت تلفنی و شبانه روزی می باشد

امیدواریم که این سه روش قطعی شما را در بازیابی رمز جیمیلتان یاری کرده باشد . در صورت بروز مشکل در موارد بالا کارشناسان ما همواره آماده خدمت رسانی و حل مشکلات شما هستند. می توانید با خط ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ (بدون پیش شماره) تماس بگیرین و به واحد کارشناسی متصل شوید.