دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور


بازیابی اطلاعات گوشی

ریکاوری اندروید

ریکاوری اندروید

زمانی که اطلاعات گوشی اندرویدی خود را از قبیل عکس ، فیلم ،  اس ام اس ، حتی شماره ها و مخاطبین Contacts سهوا از گوشی هوشمندتان پاک می شود راه هایی برای بازگردانی و اصطلاحا ریکاوری Recovery اطلاعات گوشی های اندرویدی موجود است ، هر اطلاعاتی که بر روی گوشی شما ذخیره می شود بر روی هر سکتور از سخت افزار ذخیره ساز شما می نشیند . هنگامی که اطلاعات از روی ذخیره ساز ها پاک می شوند آن فضای اشغال شده بر روی سکتورها خالی می مانند و اگر هیچ اطلاعاتی را جایگزین نکنید آن اطلاعات و داده ها قابل بازگردانی و ریکاوری هستند ، ولی اگر اطلاعاتی را جایگزین کنید احتمال بازگردانی داده هایتان بسیار ناچیز است . در ادامه با دانلود کار همراه باشید .

 

نرم افزار ریکاوری اندروید android recovery

نرم افزار های مختلفی برای بازگردانی اطلاعات اندروید شما وجود دارد اما باید به این نکته توجه داشته باشید که نیازمند تمامی نرم افزار های ریکاوری روت بودن گوشی اندرویدی شما است . روت کردن گوشی به معنای داشتن دسترسی ریشه ای به سیستم عاملتان . روت کردن باعث می شود شما دسترسی بیشتری به اندرویدتان داشته باشید در نتیجه می توانید با این قابلیت اطلاعات گوشی خود را بازگردانید . نرم افزار های ریکاوری اکثر فایل های شما را در سریع ترین زمان ممکن برای شما بازگرانی می کند .

دانلود نرم افزار ریکاوری اندروید andriod

برای دانلود نرم افزار های ریکاوری اندروید بر روی عبارت دانلود نرم افزار ریکاوری andriod کلیک کرده تا به صفحه ی دانلود نرم افزار ریکاوری گوشی Hexamob Recovery PRO Undelete هدایت شوید و بتوانید با استفاده از این نرم افزار قدرتمند اطلاعات و داده های از دست رفته ی خود را به راحتی و با حداقل سرعت ممکن بازگردانی کنید . این نرم افزار با اکثر گوشی های هوشمند مانند گوشی های اچ تی سی Htc ، سامسونگ و …. سازگاری دارد .

تبلیغات
تبلیغات