دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور


حل مشکل فارسی نویسی و جدا نوشتن حروف در فتوشاپ + پشتیبانی تلفنی

آموزش حل مشکل فارسی نویسی در Photoshop و جدا نوشتن حروف در فتوشاپ + پشتیبانی تلفنی ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ شبانه روزی فتوشاپ و نرم افزار را در دانلود کار دنبال کنید

فتوشاپ چیست ؟


فتوشاپ یک نرم افزار ویرایشگر حرفه ای عکس می باشد. این نرم فزار توسط کمپانی بزرگ Adobe  توسعه داده شده است. فتوشاپ در ابتدا برای ویرایش عکس ها و چاپ آنها بر روی کاغذ ساخته شده بود اما با پیشرفت فزاینده ابزار های فتوشاب. امروزه از فتوشاب استفاده های گوناگونی میشود.

حل مشکل فارسی نویسی و جدا نوشتن حروف در فتوشاپ

 

نرم افزار گرافیکی ویرایش عکس حرفه ای ادوب فتوشاپ ورژن Adobe Photoshop CC 2018 v19.1.5.61161 را می توانید رایگان از دانلود کار دانلود کنید

 

  • آموزش تصویری فارسی نویسی در فتوشاپ


تا به حال شده بخواهید، یک متنی را در فتوشاپ بنویسید ولی حروف و کلمه ها جا به جا شده باشند. یا نتوانید فارسی بنویسید.در بعضی از مواقع و بدون هیچ تغییری در تنظیمات وقتی میخواهیم متنی را بر روی یک عکس تایپ کنیم این مشکلات رخ می دهد، امروز با دانلود کار این مشکل را حل و آموزش می دهیم.


  • ابتدا نرم افزار فتوشاپ را باز می کنیم و مطابق با تصویر زیر از منوی ابزار گزینه edit را باز میکنیم و در انتها گزینه Preferencens را باز می کنیم.

آموزش فارسی نویسی در فتوشاپ

  • از لیستی که باز شده گزینه Type را انتخاب می کنیم. را سریعتری هم وجود دارد که میتوانید از کلیدهای ترکیبی Ctrl+K هم استفاده کنید و از لیستی که باز شده در سمت چپ گزینه تایپ را انتخاب کنید.

آموزش فارسی نویسی در فتوشاپ

  • در پنجره باز شده و در قسمت Choose Text Engine Options گزینه Middle Eastem and South Asian رو انتخاب کنید و بعد روی ok کلیک کنید.

حل مشکل فارسی نویسی در فتوشاپ

  • در بعضی از ورژن های فتوشاپ ممکن است در پنجره ای که در تصویر بالا باز شده است، گزینه Choose Text Engine Options وجود نداشته باشد. می توانید از منوی ابزار و تب window گزینه Paragraph  را انتخاب کنید.

حل مشکل فارسی نویسی در فتوشاپ

  • در پنجره ای که از پنل ابزار سمت راست باز شده، روی علامت مثلث کلیک کنید تا یک منو برای شما نمایش داده شود، از این منو شما باید گزینه Middle East Single-line Composer را انتخاب کنید. مشاهده می فرمایید که بعد از انتخاب این گزینه متنی که تایپ کرده بودید درست شده است.

حل مشکل فارسی نویسی در فتوشاپ

نوشتن حرف ی با کلید ترکیبی Shift+X

همچنین در مواقعی حرف ی جدا از متن، نوشته می شود که می توانید با کلید ترکیبی Shift+X استفاده کنید. این مشکل در ویندوز XP کاملا فرق دارد که می توانید با نصب فونت های مخصوص این مشکل را حل کنید.

همانند تصاویر بالا می توانید مشکل بهم ریختگی و جا به جای کلمات را در زبان فارسی درست کنید.


آموزش فارسی نویسی در فتوشاپ با LeoMoon ParsiNegar

شاید مشکل تایپ فارسی که دارید از سیستم عامل شما باشد که از زبان فارسی پشتیبانی نمی کند. می توانید از نرم افزارهای فارسی نویس استفاده کنید. ما به شما نرم افزار LeoMoon ParsiNegar را معرفی می کنیم. که می توانید این نرم افزار را رایگان از دانلود کار دانلود کنید.

دانلود نرم افزار فارسی نویس LeoMoon ParsiNegar از دانلود کار + پشتیبانی

LeoMoon ParsiNegar نرم افزاری است که به راحتی می توانید با آن در نرم افزار های After Effects, Encore, Fireworks, Flash, Illustrator, InDesign, Photoshop, Camtasia Studio که از زبان فارسی پشتیبانی نمی کنند، فارسی بنویسیم.

برای تایپ فارسی با استفاده از این نرم افزار در محیط های گرافیکی بایستی به صورت زیر عمل نمایید:

  • ابتدا متن مورد نظر خود را داخل نرم افزار LeoMoon ParsiNegar تایپ کنید.
  • سپس برروی گزینه “کپی” کلیک نمایید.
  • در برنامه موردنظر یکی از فونت هایی را که با حرف لاتین «_F» آغاز می شوند را انتخاب نموده و متنی که کپی کرده اید را Paste نمایید.

آموزش کار با نرم افزار LeoMoon ParsiNegar