دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور


دانلود پیام رسان آیگپ | توضیحات

دانلود برنامه آیگپ

توضیحات

دانلود پیام رسان آیگپ | پیام رسان ایگپ یک پیام رسان ایرانی است، این برنامه از سرعت، امنیت خوبی برخوردار است و می توان از آن به عنوان یک پیام رسان امن ایرانی استفاده کرد.

ایگپ یک ارتباط گرم و مطمئن بین شما و دوستان در بستر گفتگو برایتان فراهم می کند، این برنامه با حفظ الگوریتم های رمزنگاری شده در هنگام جا به جایی داده های شما حداکثر امنیت را فراهم می کند.


همراهان گرامی سایت دانلود کار، شما می توانید در صورت بروز مشکلات نرم افزاری و یا سخت افزاری در زمینه کامپیوتر، لپ تاپ، موبایل با همکاران ما در مرکز همراه رایانه که به صورت شبانه روز پاسخگوی شما عزیزان می باشند با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ (فقط از طریق تلفن ثابت) تماس بگیرید.


شما در برنامه آیگپ به راحتی می توانید گروه، کانال تشکیل بدهید و با دوستانتان و یا میلیون ها نفر دیگر ارتباط برقرار کنید و با خیال راحت از نظر امنیت داده هایتان را به اشتراک بگذارید.

شما در پیام رسان ایرانی آیگپ به راحتی می توانید هر فایلی با هر پسوندی را به اشتراک بگذارید و مهم تر اینکه دیگر نگران حجم اینترنت خود نباشید، زیرا استفاده از اینترنت در این برنامه به صورت نیم بهاء محاسبه میگردد.

خبر خوب این است که جز پیام رسان ایرانی ” آیگپ “، دیگر نرم افزار هایی هم هستند که در این زمینه که درحال فعالیت هستند، مثل: پیام رسان های  ایرانی ” سروش “، ” گپ “، “بیسفون“، ” ایتا “، ” بله “، شما می توانید با کلیک بر روی نام هر پیام رسان آن را دانلود و نصب کنید.

استفاده از تمامی امکانات آیگپ رایگان می باشد، شما می توانید هم اکنون برنامه آیکپ را دانلود و نصب کنید و برای همیشه به صورت رایگان از آن استفاده کنید.

نسخه ویندوز و نسخه وب

این برنامه دارای نسخه ویندوز می باشد، شما میتوانید در ادامه نسخه ویندوز این پیام رسان را دانلود کنید، همچنین این پیام رسان شامل نسخه وب هم می باشد که می توانید در قسمت باکس دانلود وارد شوید.

 

 

رمز فایل : downloadkar.ir