دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور


توضیحات | دانلود پیام رسان ایرانی بله

پیام رسان ایرانی بله

توضیحات

پیام رسان ایرانی بله یک پیام رسان بومی است که توسط مهندسین کشور عزیزمان طراحی و تولید شده است، پیام رسان ” بله ” قابلیت ارسال پیام، فایل و ….. را دارا می باشد، این برنامه زیر نظر بانک مرکزی با حمایت بانک ملی ایران فعالیت خود را آغاز کرده است، به همین علت با خیال راحت می توانیم انجام امورهای بانکیمان را در این برنامه در بستر گفتگو انجام دهیم، کارهایی مانند: انتقال وجه (کارت به کارت)، پرداخت قبوض، خرید شارژ و…. .


همراهان گرامی سایت دانلود کار، شما می توانید در صورت بروز مشکلات نرم افزاری و یا سخت افزاری در زمینه کامپیوتر، لپ تاپ، موبایل با همکاران ما در مرکز همراه رایانه که به صورت شبانه روز پاسخگوی شما عزیزان می باشند با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ (فقط از طریق تلفن ثابت) تماس بگیرید.


خبر خوب این است که جز پیام رسان ایرانی ” بله “، دیگر نرم افزار هایی هم هستند که در این زمینه که درحال فعالیت هستند، مثل: پیام رسان های  ایرانی ” سروش “، ” گپ “، “بیسفون“، ” ایتا “، ” آیگپ “، شما می توانید با کلیک بر روی نام هر پیام رسان آن را دانلود و نصب کنید.

امکانات پیام رسان ایرانی ” بله ”  :

  1. امکانات مناسب همانند پیام رسان های غیر بومی
  2. سرعت مناسب هنگام انجام تراکنش و ارسال فایل
  3. امکان ساخت گروه، کانال و…..
  4. تماس صوتی
  5. انواع خدمات کاربردی
  6. ارسال در خواست پول در بستر گفتگو
  7. خرید، پرداخت و ارسال رسید در بستر گفت و گو
  8. انتقال پول در لحظه
  9. و…..

این برنامه دارای نسخه ویندوز می باشد، شما میتوانید در ادامه نسخه ویندوز این پیام رسان را دانلود کنید، همچنین این پیام رسان شامل نسخه وب هم می باشد که می توانید در قسمت باکس دانلود وارد شوید.

 

رمز فایل : downloadkar.ir