دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور


دانلود مایکروسافت ویندوز سرور۲۰۱۲ نسخه آر۲ | Microsoft Windows Server 2012 R2 X64

Windows Server 2012

دانلود مایکروسافت ویندوز سرور۲۰۱۲  آر دو نسخه ۶۴ بیت | Microsoft Windows Server 2012 R2 X64

ویندوز سرور ۲۰۱۲، با نام ” ویندوز سرور ۸ ” ، ششمین نسخه ویندوز سرور است ! این نسخه سرور ویندوز ۸ است و ویندوز سرور ۲۰۰۸ R2 را پیاده سازی می کند ! دو نسخه قبل از انتشار ، پیش نمایش توسعه دهنده و یک نسخه بتا ، در طول توسعه منتشر شد ! این نرم افزار به طور کلی در دسترس مشتریان از تاریخ ۴ سپتامبر ۲۰۱۲ بود .

بر خلاف خود ، ویندوز سرور ۲۰۱۲ هیچ پشتیبانی از رایانه های مبتنی بر Itanium ندارد و دارای چهار نسخه است ! ویژگی های مختلف اضافه شده و یا بهبود یافته در ویندوز سرور ۲۰۰۸ R2 ( با بسیاری از تاکید بر محاسبات ابری ) ! از جمله نسخه به روز شده از Hyper-V ، نقش مدیریت آدرس آی پی ! نسخه جدیدی از ویندوز Task Manager و ReFS سیستم فایل جدید ویندوز سرور ۲۰۱۲ به طور کلی بررسی های خوبی دریافت کرد ! هرچند که شامل همان رابط کاربری متضاد بحث برانگیز Metro در ویندوز ۸ است .

جانشین ویندوز سرور  ۲۰۱۲، ویندوز سرور ۲۰۱۲ R2 نامیده می شود ! در اکتبر ۲۰۱۳ همراه با ویندوز ۸٫۱ منتشر شد ! یک بسته سرویس ، به طور رسمی ویندوز سرور ۲۰۱۲ R2 Update ، در آوریل ۲۰۱۴ منتشر شد .

مایکروسافت ویندوز سرور۲۰۱۲

مایکروسافت ویندوز سرور ۲۰۱۲ و پیش نمایش آن را در کنفرانس BUILD 2011 در تاریخ ۹ سپتامبر ۲۰۱۱ معرفی کرد ! با این حال ، بر خلاف ویندوز ۸ ، پیش نمایش توسعه دهنده ویندوز سرور ۲۰۱۲ تنها برای مشترکین MSDN در دسترس بود ! این شامل یک رابط کاربر گرافیکی ( GUI ) بر اساس زبان طراحی Metro و مدیر سرور جدید ! یک برنامه گرافیکی برای مدیریت سرور بود ! در تاریخ ۱۶ فوریه ۲۰۱۲ ، مایکروسافت به روز رسانی برای پیش نمایش توسعه داده شد ! که تاریخ انقضا آن از تاریخ ۸ آوریل ۲۰۱۲ تا ۱۵ ژانویه ۲۰۱۳ تمدید شد .

قبل از اینکه ویندوز سرور ۲۰۱۲ نهایی شود ، دو تست ساخته شده عمومی شد ! نسخه بتا عمومی ویندوز سرور ۲۰۱۲ همراه با پیش نمایش مصرف کننده ! ویندوز ۸ در تاریخ ۲۹ فوریه ۲۰۱۲ منتشر شد ! کاندیدای انتشار ویندوز سرور ۲۰۱۲ در تاریخ ۳۱ مه ۲۰۱۲ همراه با نسخه پیش نمایش ویندوز ۸ منتشر شد .

این محصول در تاریخ ۱ اوت ۲۰۱۲ به تولید گذاشته شد و در تاریخ ۴ سپتامبر ۲۰۱۲ به طور کلی در دسترس قرار گرفت ! با این حال ، تمام نسخه های ویندوز سرور ۲۰۱۲ در همان زمان منتشر نشد ! ویندوز سرور ۲۰۱۲ ملزومات برای تولید در ۹ اکتوبر ۲۰۱۲ منتشر شد و به طور کلی در تاریخ ۱ نوامبر ۲۰۱۲ ساخته شد ! در تاریخ ۲۳ سپتامبر ۲۰۱۲ ، تمام دانشجویانی که در برنامه DreamSpark مشترک شده اند ! می توانند بدون نیاز به ویندوز سرور ۲۰۱۲ Standard یا Datacenter را دانلود کنند .

اگر سوال یا مشکلی در زمینه کامپیوتر یا موبایل دارید از خط ثابت با شماره 9099070345 « همراه رایانه »تماس بگیرید.کاربران استان تهران با شماره 9092305254 تماس بگیرند! در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید
رمز فایل : downloadkar.ir

در صورتی که در رابطه با این مطلب سوال یا مشکلی داشتید، کارشناسان همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما می باشند. تماس با شماره 9099070345 از تلفن ثابت، در صورتی که موفق به تماس با شماره فوق نشدید از اپلیکیشن همراه رایانه استفاده نمایید.
دوره آموزش غواصی مبتدی تا مربیگری
آموزش دوره های CMAS و SSI
آموزش ویژه بانوان با مدرسان درجه یک خانم در کشور
آموزش ویژه آقایان، آموزش غواصی ویژه کودکان بالای 8 سال
همه دوره ها با ارائه مدارک معتبر بین المللی از فدراسیون غریق نجات و غواصی می باشند. با فراگیری غواصی علاوه بر تجربه لذت بخش تماشای شگفتی های زیر دریا، میتوانید وارد یک صنعت و ورزش پولساز و مفرح شوید.
منتظر حضور سبزتون هستیم. اینستاگرام ما campdiver@
سامانه صدای مشاور
با توجه به گسترش خدمات مشاوره تلفنی، مشکلات خطوط 909 و سایر خطوط ارزش افزوده و همچنین سیاست های جدید وزارت ارتباطات در محدود سازی این خدمات، مجموعه پارس فرتاک، سامانه صدای مشاور با قابلیت های منحصر به فرد را به شما پیشنهاد می نماید. با فراگیری غواصی علاوه بر تجربه لذت بخش تماشای شگفتی های زیر دریا، میتوانید وارد یک صنعت و ورزش پولساز و مفرح شوید.
قابلیت های سامانه شامل سایت، اپلیکیشن و مرکز تماس
1-امکان مدیریت مشتری(مشاهده مشخصات و ...) 2- امکان ارسال پیامک برای مشتریان 3- گزارشگیری مناسب از میزان خرید شارژ 4- گزارشگیری از میزان مکالمات انجام شده در طول روز، هفته، ماه و ... 5-گزارشگیری از عملکرد کارشناسان و میزان پاسخگویی هر کدام 6- امکان نظرسنجی کارشناسان توسظ مشتریان 7- امکان دادن آفر و طرح های تشویقی به مشتریان 8- امکان مدیریت تقسیم تماس بین کارشناسان و اولویت دهی به ترتیب پاسخگویی کارشناسان 9-امکان انتقال تماس به خارج و یا حتی موبایل کارشناس 10- امکان تعریف بسته های مشاوره با نرخ های دلخواه 11- خرید شارژ از طریق اپلیکیشن و سایت توسط مشتریان 12-اعلام پیغام خرید مجدد شارژ، قبل از اتمام آن 13- امکان درج مطلب، مقاله، آموزش و ... بر روی سایت.
مزایای سامانه برای مشتریان
1- تسهیل در زمینه خریداری شارژ و پرداخت هزینه مشاوره 2- مدیریت تماس، گزارش گیری از میزان خرید شارژ، میزان مکالمه و شارژ باقیمانده مزایای سامانه برای مراکز مشاوره این سامانه مشکلات پرداخت هزینه، مدیریت تماس و زمان مشاوره، مدیریت پاسخگویی و عملکرد کارشناسان، معرفی مرکز شما به سایر مشتریان موجود در سامانه را به نحوی مطلوب و ارزنده برای مراکز مشاوره تسهیل میکند. در صورت تمایل امکان ارایه توضیحات بیشتر بصورت تلفنی یا حضوری وجود دارد.
منتظر حضور سبزتون هستیم. اینستاگرام ما parsfartak@
تبلیغات
تبلیغات