دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور


دانلود مایکروسافت ویندوز سرور۲۰۰۸ نسخه آر۲ | Microsoft Windows Server 2008 R2 X64

Windows Server 2008 R2

دانلود مایکروسافت ویندوز سرور۲۰۰۸  آر دو نسخه ۶۴ بیت | Microsoft Windows Server 2008 R2 X64

ویندوز سرور ۲۰۰۸ R2 یک سیستم عامل سرور تولید شده توسط مایکروسافت است ! این محصول در تاریخ ۲۲ ژوئیه ۲۰۰۹ به تولید (  RTM) عرضه شد ! در تاریخ ۲۲ اکتبر ۲۰۰۹ راه اندازی شد ! طبق گزارش ویندوز سرور، در دسترس بودن برای خرید عموم ۱۴ سپتامبر ۲۰۰۹ بود ! این سیستم عامل بر پایه هسته ای است که درون ویندوز ۷ هم استفاده شده بود ! این اولین سیستم عامل ۶۴ بیتی است که از مایکروسافت منتشر شده است ! پیشرفت شامل قابلیت های جدید برای Active Directory ، ویژگی های مجازی سازی و مدیریت جدید ، نسخه ۷٫۵ سرویس وب سرویس اطلاعات اینترنت ( IIS ) و پشتیبانی از ۲۵۶ پردازنده ی منطقی است .

هفت نسخه از این محصول وجود دارد : Foundation , Standard , Enterprise , Datacenter , Web , HPC Server and Itanium ,  و همچنین  Windows Storage Server 2008 R2.

مایکروسافت ویندوز سرور ۲۰۰۸ R2 را در کنفرانس توسعه دهندگان ۲۰۰۸ به عنوان نوع سرور ویندوز ۷ معرفی کرد ! در ۷ ژانویه ۲۰۰۹ ، نسخه بتا ویندوز سرور ۲۰۰۸ R2 برای مشترکان برنامه های TechNet و MSDN مایکروسافت ! همچنین کسانی که در برنامه Microsoft Connect برای ویندوز ۷ شرکت داشتند ، در دسترس قرار گرفت ! دو روز بعد بتا به دست عموم از طریق مرکز دانلود مایکروسافت صورت گرفت ! در تاریخ ۳۰ آوریل ۲۰۰۹ ، انتشار برای مشترکین TechNet و MSDN در دسترس قرار گرفت ! در تاریخ ۵ می ۲۰۰۹ ، انتشار به وسیله مرکز دانلود مایکروسافت برای عموم مردم قابل دسترس بود .

دانلود مایکروسافت ویندوز سرور۲۰۰۸ نسخه آر۲ | Microsoft Windows Server 2008 R2 X64

دانلود Microsoft Windows Server 2008 R2

دانلود فعال سازMicrosoft Windows Server 2008 R2

اگر سوال یا مشکلی در زمینه کامپیوتر یا موبایل دارید از خط ثابت با شماره 9099070345 « همراه رایانه »تماس بگیرید.کاربران استان تهران با شماره 9092305254 تماس بگیرند! در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید
رمز فایل : downloadkar.ir

در صورتی که در رابطه با این مطلب سوال یا مشکلی داشتید، کارشناسان همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما می باشند. تماس با شماره 9099070345 از تلفن ثابت، در صورتی که موفق به تماس با شماره فوق نشدید از اپلیکیشن همراه رایانه استفاده نمایید.
دوره آموزش غواصی مبتدی تا مربیگری
آموزش دوره های CMAS و SSI
آموزش ویژه بانوان با مدرسان درجه یک خانم در کشور
آموزش ویژه آقایان، آموزش غواصی ویژه کودکان بالای 8 سال
همه دوره ها با ارائه مدارک معتبر بین المللی از فدراسیون غریق نجات و غواصی می باشند. با فراگیری غواصی علاوه بر تجربه لذت بخش تماشای شگفتی های زیر دریا، میتوانید وارد یک صنعت و ورزش پولساز و مفرح شوید.
منتظر حضور سبزتون هستیم. اینستاگرام ما campdiver@
سامانه صدای مشاور
با توجه به گسترش خدمات مشاوره تلفنی، مشکلات خطوط 909 و سایر خطوط ارزش افزوده و همچنین سیاست های جدید وزارت ارتباطات در محدود سازی این خدمات، مجموعه پارس فرتاک، سامانه صدای مشاور با قابلیت های منحصر به فرد را به شما پیشنهاد می نماید. با فراگیری غواصی علاوه بر تجربه لذت بخش تماشای شگفتی های زیر دریا، میتوانید وارد یک صنعت و ورزش پولساز و مفرح شوید.
قابلیت های سامانه شامل سایت، اپلیکیشن و مرکز تماس
1-امکان مدیریت مشتری(مشاهده مشخصات و ...) 2- امکان ارسال پیامک برای مشتریان 3- گزارشگیری مناسب از میزان خرید شارژ 4- گزارشگیری از میزان مکالمات انجام شده در طول روز، هفته، ماه و ... 5-گزارشگیری از عملکرد کارشناسان و میزان پاسخگویی هر کدام 6- امکان نظرسنجی کارشناسان توسظ مشتریان 7- امکان دادن آفر و طرح های تشویقی به مشتریان 8- امکان مدیریت تقسیم تماس بین کارشناسان و اولویت دهی به ترتیب پاسخگویی کارشناسان 9-امکان انتقال تماس به خارج و یا حتی موبایل کارشناس 10- امکان تعریف بسته های مشاوره با نرخ های دلخواه 11- خرید شارژ از طریق اپلیکیشن و سایت توسط مشتریان 12-اعلام پیغام خرید مجدد شارژ، قبل از اتمام آن 13- امکان درج مطلب، مقاله، آموزش و ... بر روی سایت.
مزایای سامانه برای مشتریان
1- تسهیل در زمینه خریداری شارژ و پرداخت هزینه مشاوره 2- مدیریت تماس، گزارش گیری از میزان خرید شارژ، میزان مکالمه و شارژ باقیمانده مزایای سامانه برای مراکز مشاوره این سامانه مشکلات پرداخت هزینه، مدیریت تماس و زمان مشاوره، مدیریت پاسخگویی و عملکرد کارشناسان، معرفی مرکز شما به سایر مشتریان موجود در سامانه را به نحوی مطلوب و ارزنده برای مراکز مشاوره تسهیل میکند. در صورت تمایل امکان ارایه توضیحات بیشتر بصورت تلفنی یا حضوری وجود دارد.
منتظر حضور سبزتون هستیم. اینستاگرام ما parsfartak@
تبلیغات
تبلیغات