دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور


دانلود مایکروسافت ویندوز ۸٫۱ تمامی نسخه ها | Microsoft Windows 8.1 AIO

Windows 8.1

دانلود آخرین سیستم عامل مایکروسافت ویندوز ۸٫۱ تمامی نسخه ها | Microsoft Windows 8.1 AIO X86+X64

Windows 8.1 ( موسوم به آبی ) ارتقاء ویندوز ۸ است ! سیستم عامل رایانه ای که توسط مایکروسافت منتشر شده است ! اولین بار در ماه ژوئن سال ۲۰۱۳ به عنوان یک بتا عمومی منتشر شد ! در تاریخ ۲۷ اوت ۲۰۱۳ به تولید گذاشته شد ! تقریبا یک سال پس از انتشار نسخه هایی از نسل قبلی آن ، در دسترس عموم قرار گرفت ! ویندوز ۸٫۱ رایگان برای نسخه های خرده فروشی ویندوز ۸ و کاربران ویندوز RT از طریق فروشگاه ویندوز رایگان است ! خط مشی پشتیبانی مایکروسافت در چرخه عمر Windows 8.1 مانند سرویس های قبلی ویندوز، رفتار می کند ! این بخش بخشی از چرخه پشتیبانی ویندوز ۸ است ! نصب ویندوز ۸٫۱ برای حفظ دسترسی به روز رسانی ویندوز بعد از ۱۲ ژانویه ۲۰۱۶ مورد نیاز است ! اما بر خلاف بسته های قبلی ویندوز ۸٫۱ را نمی توان از طریق ویندوز به دست آورد .

سیستم عامل مایکروسافت ویندوز ۸٫۱

ویندوز ۸٫۱ به عنوان بخشی از تغییر مایکروسافت و به روز رسانی های اصلی برای سیستم عامل های نرم افزاری خود بود ! ویندوز ۸٫۱ قصد دارد شکایت کاربران و بازرسان ویندوز ۸ را در مورد راه اندازی ارائه کند ! پیشرفت قابل ملاحظه شامل صفحه نمایش بهبود یافته است ! نمایش های ضربه محکم و ناگهانی اضافی ، برنامه های همراه اضافی ، یکپارچه سازی OneDrive ( قبلا  SkyDrive) ، اینترنت اکسپلورر  ۱۱، یک سیستم جستجو یکپارچه Bing ! بازسازی یک دکمه Start قابل رویت در نوار وظیفه و توانایی بازگرداندن رفتار قبلی باز کردن دسکتاپ کاربر در ورود به جای صفحه شروع ( محیط مترو یا کاشی ) ! ویندوز ۸٫۱ نیز پشتیبانی از چنین فن آوری های نوظهور را به عنوان نمایشگرهای با وضوح بالا، چاپ ۳D، Wi-Fi Direct و Miracast streaming و همچنین سیستم فایل ReFS اضافه کرده است !

ویندوز ۸٫۱ پذیرش مخلوطی را دریافت کرد ! اگر چه بیشتر از ویندوز ۸ مثبت بود ! گسترش یافته در دسترس برای برنامه ها در مقایسه با  ۸، ادغام One Drive همراه با ترفند رابط کاربری خود ! علاوه بر این آموزش های گسترده برای مدیریت رابط ویندوز ۸٫ علی رغم این پیشرفت ها، ویندوز ۸٫۱ همچنان مورد انتقاد قرار گرفته است ! زیرا نمی توان همه اشکالات ویندوز ۸ را رفع کرد ! (از قبیل سطح یکپارچگی میان برنامه های سبک مترو و رابط کاربری دسکتاپ) ! پیامدهای احتمالی حفظ حریم خصوصی استفاده گسترده از خدمات آنلاین. در ژوئن ۲۰۱۷، سهم بازار ویندوز ۸٫۱ ۶٫۴۰ درصد بود .

اگر سوال یا مشکلی در زمینه کامپیوتر یا موبایل دارید از خط ثابت با شماره 9099070345 « همراه رایانه »تماس بگیرید.کاربران استان تهران با شماره 9092305254 تماس بگیرند! در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید
رمز فایل : downloadkar.ir

در صورتی که در رابطه با این مطلب سوال یا مشکلی داشتید، کارشناسان همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما می باشند. تماس با شماره 9099070345 از تلفن ثابت، در صورتی که موفق به تماس با شماره فوق نشدید از اپلیکیشن همراه رایانه استفاده نمایید.
دوره آموزش غواصی مبتدی تا مربیگری
آموزش دوره های CMAS و SSI
آموزش ویژه بانوان با مدرسان درجه یک خانم در کشور
آموزش ویژه آقایان، آموزش غواصی ویژه کودکان بالای 8 سال
همه دوره ها با ارائه مدارک معتبر بین المللی از فدراسیون غریق نجات و غواصی می باشند. با فراگیری غواصی علاوه بر تجربه لذت بخش تماشای شگفتی های زیر دریا، میتوانید وارد یک صنعت و ورزش پولساز و مفرح شوید.
منتظر حضور سبزتون هستیم. اینستاگرام ما campdiver@
سامانه صدای مشاور
با توجه به گسترش خدمات مشاوره تلفنی، مشکلات خطوط 909 و سایر خطوط ارزش افزوده و همچنین سیاست های جدید وزارت ارتباطات در محدود سازی این خدمات، مجموعه پارس فرتاک، سامانه صدای مشاور با قابلیت های منحصر به فرد را به شما پیشنهاد می نماید. با فراگیری غواصی علاوه بر تجربه لذت بخش تماشای شگفتی های زیر دریا، میتوانید وارد یک صنعت و ورزش پولساز و مفرح شوید.
قابلیت های سامانه شامل سایت، اپلیکیشن و مرکز تماس
1-امکان مدیریت مشتری(مشاهده مشخصات و ...) 2- امکان ارسال پیامک برای مشتریان 3- گزارشگیری مناسب از میزان خرید شارژ 4- گزارشگیری از میزان مکالمات انجام شده در طول روز، هفته، ماه و ... 5-گزارشگیری از عملکرد کارشناسان و میزان پاسخگویی هر کدام 6- امکان نظرسنجی کارشناسان توسظ مشتریان 7- امکان دادن آفر و طرح های تشویقی به مشتریان 8- امکان مدیریت تقسیم تماس بین کارشناسان و اولویت دهی به ترتیب پاسخگویی کارشناسان 9-امکان انتقال تماس به خارج و یا حتی موبایل کارشناس 10- امکان تعریف بسته های مشاوره با نرخ های دلخواه 11- خرید شارژ از طریق اپلیکیشن و سایت توسط مشتریان 12-اعلام پیغام خرید مجدد شارژ، قبل از اتمام آن 13- امکان درج مطلب، مقاله، آموزش و ... بر روی سایت.
مزایای سامانه برای مشتریان
1- تسهیل در زمینه خریداری شارژ و پرداخت هزینه مشاوره 2- مدیریت تماس، گزارش گیری از میزان خرید شارژ، میزان مکالمه و شارژ باقیمانده مزایای سامانه برای مراکز مشاوره این سامانه مشکلات پرداخت هزینه، مدیریت تماس و زمان مشاوره، مدیریت پاسخگویی و عملکرد کارشناسان، معرفی مرکز شما به سایر مشتریان موجود در سامانه را به نحوی مطلوب و ارزنده برای مراکز مشاوره تسهیل میکند. در صورت تمایل امکان ارایه توضیحات بیشتر بصورت تلفنی یا حضوری وجود دارد.
منتظر حضور سبزتون هستیم. اینستاگرام ما parsfartak@
تبلیغات
تبلیغات