دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور

در صورتی که در رابطه با این مطلب سوال یا مشکلی داشتید، کارشناسان همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما می باشند. تماس با شماره 9099070345 از تلفن ثابت، در صورتی که موفق به تماس با شماره فوق نشدید از اپلیکیشن همراه رایانه استفاده نمایید.
دوره آموزش غواصی مبتدی تا مربیگری
آموزش دوره های CMAS و SSI
آموزش ویژه بانوان با مدرسان درجه یک خانم در کشور
آموزش ویژه آقایان، آموزش غواصی ویژه کودکان بالای 8 سال
همه دوره ها با ارائه مدارک معتبر بین المللی از فدراسیون غریق نجات و غواصی می باشند. با فراگیری غواصی علاوه بر تجربه لذت بخش تماشای شگفتی های زیر دریا، میتوانید وارد یک صنعت و ورزش پولساز و مفرح شوید.
منتظر حضور سبزتون هستیم. اینستاگرام ما campdiver@
سامانه صدای مشاور
با توجه به گسترش خدمات مشاوره تلفنی، مشکلات خطوط 909 و سایر خطوط ارزش افزوده و همچنین سیاست های جدید وزارت ارتباطات در محدود سازی این خدمات، مجموعه پارس فرتاک، سامانه صدای مشاور با قابلیت های منحصر به فرد را به شما پیشنهاد می نماید. با فراگیری غواصی علاوه بر تجربه لذت بخش تماشای شگفتی های زیر دریا، میتوانید وارد یک صنعت و ورزش پولساز و مفرح شوید.
قابلیت های سامانه شامل سایت، اپلیکیشن و مرکز تماس
1-امکان مدیریت مشتری(مشاهده مشخصات و ...) 2- امکان ارسال پیامک برای مشتریان 3- گزارشگیری مناسب از میزان خرید شارژ 4- گزارشگیری از میزان مکالمات انجام شده در طول روز، هفته، ماه و ... 5-گزارشگیری از عملکرد کارشناسان و میزان پاسخگویی هر کدام 6- امکان نظرسنجی کارشناسان توسظ مشتریان 7- امکان دادن آفر و طرح های تشویقی به مشتریان 8- امکان مدیریت تقسیم تماس بین کارشناسان و اولویت دهی به ترتیب پاسخگویی کارشناسان 9-امکان انتقال تماس به خارج و یا حتی موبایل کارشناس 10- امکان تعریف بسته های مشاوره با نرخ های دلخواه 11- خرید شارژ از طریق اپلیکیشن و سایت توسط مشتریان 12-اعلام پیغام خرید مجدد شارژ، قبل از اتمام آن 13- امکان درج مطلب، مقاله، آموزش و ... بر روی سایت.
مزایای سامانه برای مشتریان
1- تسهیل در زمینه خریداری شارژ و پرداخت هزینه مشاوره 2- مدیریت تماس، گزارش گیری از میزان خرید شارژ، میزان مکالمه و شارژ باقیمانده مزایای سامانه برای مراکز مشاوره این سامانه مشکلات پرداخت هزینه، مدیریت تماس و زمان مشاوره، مدیریت پاسخگویی و عملکرد کارشناسان، معرفی مرکز شما به سایر مشتریان موجود در سامانه را به نحوی مطلوب و ارزنده برای مراکز مشاوره تسهیل میکند. در صورت تمایل امکان ارایه توضیحات بیشتر بصورت تلفنی یا حضوری وجود دارد.
منتظر حضور سبزتون هستیم. اینستاگرام ما parsfartak@

دانلود Gimp | ویرایشگر حرفه ای تصویر گیمپ برای ویندوز، لینوکس و مک

Gimp یک محیط توسعه گرافیکی شبیه به فتوشاپ است که در سال ۱۹۹۶ توسط Peter Mattis و Spencer Kimball منتشر شد. GIMP مخفف عبارت GNU Image Manipulation Program است. که معادل فارسی آن برنامه تغییر تصویر در گنو می‌شود. گیمپ Cross Browser بوده و روی پلتفرم‌های مختلف اجرا می‌شود.
دانلود Gimp | ویرایشگر حرفه ای تصویر گیمپ برای ویندوز، لینوکس و مک

دانلود آپدیت جدید ویندوز ۱۰ نسخه Windows 10 Aio 1809 Build 17763.107 November 2018 در دانلودکار

دانلود آپدیت ویندوز ۱۰ ، دانلود ویندوز ۱۰ ، دانلود Windows 10 اورجینال ،دانلود windows 10 نسخه Aio 1809 Build 17763.107 November 2018 ،دانلود آپدیت جدید ویندوز ۱۰ در دانلود کار + پشتیبانی شبانه روزی با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ ، تماس از طریق تلفن ثابت !!!  
دانلود آپدیت جدید ویندوز ۱۰ نسخه Windows 10 Aio 1809 Build 17763.107 November 2018 در دانلودکار

دانلود مایکروسافت ویندوز سرور۲۰۱۲ نسخه آر۲ | Microsoft Windows Server 2012 R2 X64

دانلود مایکروسافت ویندوز سرور۲۰۱۲  آر دو نسخه ۶۴ بیت | Microsoft Windows Server 2012 R2 X64 ویندوز سرور ۲۰۱۲، با نام ” ویندوز سرور ۸ ” ، ششمین نسخه ویندوز سرور است ! این نسخه سرور ویندوز ۸ است و ویندوز سرور ۲۰۰۸ R2 را پیاده سازی می کند ! دو نسخه قبل از انتشار ، پیش نمایش توسعه دهنده و یک نسخه بتا ، در طول توسعه منتشر شد ! این نرم افزار به طور کلی در دسترس مشتریان از تاریخ ۴ سپتامبر ۲۰۱۲ بود .
دانلود مایکروسافت ویندوز سرور۲۰۱۲ نسخه آر۲ | Microsoft Windows Server 2012 R2 X64

دانلود مایکروسافت ویندوز سرور۲۰۰۸ نسخه آر۲ | Microsoft Windows Server 2008 R2 X64

دانلود مایکروسافت ویندوز سرور۲۰۰۸  آر دو نسخه ۶۴ بیت | Microsoft Windows Server 2008 R2 X64 ویندوز سرور ۲۰۰۸ R2 یک سیستم عامل سرور تولید شده توسط مایکروسافت است ! این محصول در تاریخ ۲۲ ژوئیه ۲۰۰۹ به تولید (  RTM) عرضه شد ! در تاریخ ۲۲ اکتبر ۲۰۰۹ راه اندازی شد ! طبق گزارش ویندوز سرور، در دسترس بودن برای خرید عموم ۱۴ سپتامبر ۲۰۰۹ بود ! این سیستم عامل بر پایه هسته ای است که درون ویندوز ۷ هم استفاده شده بود ! این اولین سیستم عامل ۶۴ بیتی است که از مایکروسافت منتشر شده است ! پیشرفت شامل قابلیت های جدید برای Active Directory ، ویژگی های مجازی سازی و مدیریت جدید ، نسخه ۷٫۵ سرویس وب سرویس اطلاعات اینترنت ( IIS ) و پشتیبانی از ۲۵۶ پردازنده ی منطقی است .
دانلود مایکروسافت ویندوز سرور۲۰۰۸ نسخه آر۲ | Microsoft Windows Server 2008 R2 X64

دانلود مایکروسافت ویندوز ۸٫۱ تمامی نسخه ها | Microsoft Windows 8.1 AIO

دانلود آخرین سیستم عامل مایکروسافت ویندوز ۸٫۱ تمامی نسخه ها | Microsoft Windows 8.1 AIO X86+X64 Windows 8.1 ( موسوم به آبی ) ارتقاء ویندوز ۸ است ! سیستم عامل رایانه ای که توسط مایکروسافت منتشر شده است ! اولین بار در ماه ژوئن سال ۲۰۱۳ به عنوان یک بتا عمومی منتشر شد ! در تاریخ ۲۷ اوت ۲۰۱۳ به تولید گذاشته شد ! تقریبا یک سال پس از انتشار نسخه هایی از نسل قبلی آن ، در دسترس عموم قرار گرفت ! ویندوز ۸٫۱ رایگان برای نسخه های خرده فروشی ویندوز ۸ و کاربران ویندوز RT از طریق فروشگاه ویندوز رایگان است ! خط مشی پشتیبانی مایکروسافت در چرخه عمر Windows 8.1 مانند سرویس های قبلی ویندوز، رفتار می کند ! این بخش بخشی از چرخه پشتیبانی ویندوز ۸ است ! نصب ویندوز ۸٫۱ برای حفظ دسترسی به روز رسانی ویندوز بعد از ۱۲ ژانویه ۲۰۱۶ مورد نیاز است ! اما بر خلاف بسته های قبلی ویندوز ۸٫۱ را نمی توان از طریق ویندوز به دست آورد .
دانلود مایکروسافت ویندوز ۸٫۱ تمامی نسخه ها | Microsoft Windows 8.1 AIO

دانلود مایکروسافت ویندوز ۱۰کریتورز تمامی نسخه ها | Microsoft Windows 10 1703 Creator AIO

دانلود سیستم عامل محبوب مایکروسافت ویندوز ۱۰ کریتورز بیلد ۱۷۰۳ تمامی نسخه ها | Microsoft Windows 10 1703 Creator AIO X86+X64 ویندوز ۱۰ آخرین نسخه از سیستم عامل ماکروسافت می باشد که در سال ۲۰۱۴ با اسم رمز Threshold به بازار جهانی عرضه شد. دلیل نام گذاری ویندوز ۱۰ این است که ویرایش ۱۰ از سیستم عامل محبوب ماکرو سافت می باشد. این سیستم عامل انحصاری از نوع هسته پیوندی برپایه معماری ARM-X86-x64-IE86 می باشد. خداحافظ ویندوز!البته این به معنای خداحافظی با ویندوز ماکروسافت نیست اما به گفته ساتیا نادلا این آخرین نام گذاری ویندوز می باشد و دیگر بعد از ان سیستم عاملی از سوی ماکروسافت ارائه نمی شود. به همین منظور بروزرسانی های حجمی برای این سیستم عامل هر سال ارائه میشود و امکانات گسترده ای به آن افزوده می شود.
دانلود مایکروسافت ویندوز ۱۰کریتورز تمامی نسخه ها | Microsoft Windows 10 1703 Creator AIO

دانلود ویندوز ۷ + دانلود فعال ساز و کرک ویندوز ۷ + پشتیبانی تلفنی

دانلود مایکروسافت ویندوز سون سرویس پک یک تمامی نسخه ها به همراه تمامی فعال سازها |Microsoft Windows 7 SP1 All In One X86+X64 With All Activator دانلود ویندوز ۷ یا سون را در دانلود کار انجام دهید . آموزش و مشکلات خود را از پشتیبانی تلفنی ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ شبانه روزی بپرسید !!! دانلود ویندوز هفت را به همراه دانلود کرک با همان فعال ساز ویندوز ۷ را در دانلود کار انجام دهید و دانلود درایور های سخت افزاری ویندوز کامپیوتر را نیز در دانلود کار انجام دهید . ویندوز ۷ را هفتمین سیستم عامل از شرکت محبوب و پر طرفدار مایکروسافت که در سال ۲۰۰۹ با اسم رمز Blackcomb یا  Vienna تولید و به بازار عرضه شد ! ویندوز هفت برای استفاده در کامپیوتر های شخصی و اداری توسئه داده شده است ! در این سیستم عامل پشتیبانی از فرمانهای چند لمسی طراحی دوباره Shell و نوار وظیفه یا Taskbar و یک سیستم شبکه خانگی گنجانده شد! پس از شکست ویندوز ویستا که با استقبال خوبی برخوردار نبود شرکت بزرگ نرم افزار ی ماکروسافت را بر این داشت تا با توسعه یک سیستم عامل ایدآل برای رقابت با Mac OS از سوی اپل به بازار جهانی عرضه کند !
دانلود ویندوز ۷ + دانلود فعال ساز و کرک ویندوز ۷ + پشتیبانی تلفنی

دانلود مایکروسافت ویندوز اکس پی سرویس پک ۳ و ۲ و مدیا سنتر | Microsoft Windows XP X86+X64+Media Center

دانلود مایکروسافت ویندوز اکس پی سرویس پک ۳ نسخه۳۲بیت+سرویس پک ۲ نسخه۶۴بیت+مدیا سنتر | Microsoft Windows XP SP3 X86+SP2 X64+Media Center ویندوز ایکس پی یک سیستم عامل رایانه شخصی است ! که توسط مایکروسافت به عنوان بخشی از خانواده سیستم عامل های ویندوز NT تولید شده است ! این محصول در تاریخ ۲۴ اوت ۲۰۰۱ به تولید گذاشته شد و در ۲۵ اکتبر ۲۰۰۱ شروع به خرده فروشی این محصول کرد ! توسعه ویندوز XP در اواخر دهه ۱۹۹۰ به عنوان ” نپتون ” آغاز شد ! یک سیستم عامل که بر پایه هسته ویندوز NT ساخته شده بود ! که به طور خاص برای استفاده از مصرف کننده اصلی طراحی شده بود ! نسخه به روز شده از ویندوز ۲۰۰۰ نیز در ابتدا برای بازار تجاری برنامه ریزی شده بود .
دانلود مایکروسافت ویندوز اکس پی سرویس پک ۳ و ۲ و مدیا سنتر | Microsoft Windows XP X86+X64+Media Center
تبلیغات
تبلیغات