دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور

در صورتی که در رابطه با این مطلب سوال یا مشکلی داشتید، کارشناسان همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما می باشند. تماس با شماره 9099070345 از تلفن ثابت، در صورتی که موفق به تماس با شماره فوق نشدید از اپلیکیشن همراه رایانه استفاده نمایید.

آیکلود چیست / آموزش ایکلود / icloud

آیکلود چیست ایکلود در حقیقت فضای ابری حافظه شرکت اپل می باشد . icloud  یک سرویس فضای ابری یا رایانش ابری متعلق به شرکت اپل می باشد که به شما این امکان را می دهد تا بتوانید اطلاعات خود را از قبیل عکس ، فیلم ، فایل و سایر اطلاعات را در فضای ابری شرکت اپل ذخیره کنید و در مواقع مورد نیاز از آن استفاده نمایید . آیکلود در حقیقت یک فضای ابری مملو از اطلاعات شما هست که همیشه با شما در حرکت هست و هر زمان که شما به آن نیاز داشته باشید ، اطلاعات مورد نیاز را در اختیاراتان قرار میدهد . سایت دانلود کار مطالب جامع و تصویری را از آموزش ذخیره و انتقال عکس با آیکلود را برای شما تهییه نموده است. زمان معرفی و ظهور آیکلود سرویس ابری آیکلود اولین بار در تاریخ ششم ژوئن ۲۰۱۱ در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان نرم افزاری شرکت اپل معرفی شد . که با استفاده از آن میتوانید با دستگاه های مختلف اپل یا سیستم عامل های آی او اس و ویندوز و همچنین انواع گوشی های آیفون ، آی پد ها ، مک بوک ها ، اپل واچ ها و … به اطلاعاتی که از قبل بر روی سرور هایی در دور دست ذخیره کرده ایم دست پیدا کنیم . در حقیقت سرویس ایکلود جایگزین سرویس...
آیکلود چیست / آموزش ایکلود / icloud

دانلود سیستم عامل مک موهاوی macOS Mojave 10.14

دانلود مک Mojave + پشتیبانی تلفنی ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ شبانه روزی | دانلود آخرین ورژن مکینتاش را در دانلود کار تجربه کنید . سیستم عامل مک موهاوی (ورژن ۱۰٫۱۴) پانزدهمین انتشار رسمی سیستم عامل مک توسط اپل برای کامپیوتر های مکینتاش رومیزی است، که در ۲۴ سپتامبر ۲۰۱۸ در WWDC جانشین macOS High Sierra اعلام شد. با این انتشار برخی اپلیکیشن های iOS مانند Apple News، Voice Memos و Home به دسکتاپ انتقال یافته است،
دانلود سیستم عامل مک موهاوی macOS Mojave 10.14

دانلود سیستم عامل مک macOS High Sierra 10.13 Final برای VMWare + پشتیبانی تلفنی

دانلود سیستم عامل high sierra برای vmware + پشتیبانی تلفنی ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ شبانه روزی | macOS High Sierra 10.13 برای VMWare  را در دانلود کار تجربه کنید . macOS High Sierra چهاردهمین انتشار رسمی مک او اس توسط شرکت اپل می باشد.
دانلود سیستم عامل مک macOS High Sierra 10.13 Final برای VMWare + پشتیبانی تلفنی

دانلود سیستم عامل مک او اس ایکس ۱۰٫۱۳٫۱ | Mac OS X High Sierra 10.13.1

دانلود سیستم عامل مک او اس ایکس های سیِرا ۱۰٫۱۳٫۱ | Mac OS X High Sierra 10.13.1   Mac OS High Sierra ( نسخه ۱۰٫۱۳ ) انتشار چهاردهم اصلی MacOS ! سیستم عامل دسکتاپ و سرور Apple Inc برای رایانه های مکینتاش مورد استفاده قرار میگیرد ! که جانشین سیستم عامل macOS Sierra است ! و در همایش WWDC 2017 در تاریخ ۵ ژوئن ۲۰۱۷ رونمایی شد . نام ” High Sierra ” به منطقه High Sierra در کالیفرنیا اشاره دارد ! همانند Snow Leopard ، Mountain Lion و El Capitan ، این نام همچنین به وضعیت آن به عنوان یک پیشرفت از سلف خود اشاره می کند و به بهبود عملکرد و به روز رسانی فنی به جای ویژگی های کاربر متمرکز است . در میان برنامه هایی با تغییرات قابل توجه عکس ها و سافاری ها هستند .
دانلود سیستم عامل مک او اس ایکس ۱۰٫۱۳٫۱ | Mac OS X High Sierra 10.13.1

دانلود سیستم عامل مک او اس ایکس ۱۰٫۱۲٫۱ | Mac OS X Sierra 10.12.1

دانلود سیستم عامل مک او اس ایکس سیِرا ۱۰٫۱۲٫۱ | Mac OS X Sierra 10.12.1 Mac OS Sierra (نسخه ۱۰٫۱۲) انتشار یکی از سیزدهمین کنسروهای Mac OS (قبلا OS X)، سیستم عامل دسک و سرور اپل برای رایانه های Macintosh است ! جانشین OS X El Capitan، این اولین نسخه سیستم عامل است ! که تحت تجدید نظر در ماه ژوئن ۲۰۱۶ به عنوان mac OS صادر شده است ! سیرا به نام کوه سیرا نوادا نامگذاری شده است ! کوه در تصویر دسکتاپ به طور پیش فرض Pine Peak است ! ویژگی های اصلی آن عبارتند از Continuity، iCloud و Window owing، و همچنین پشتیبانی از Apple Pay و Siri.
دانلود سیستم عامل مک او اس ایکس ۱۰٫۱۲٫۱ | Mac OS X Sierra 10.12.1

دانلود سیستم عامل مک او اس ایکس ۱۰٫۱۱٫۱ | Mac OS X El Capitan 10.11.1

دانلود سیستم عامل مک او اس ایکس اِل کاپیتان ۱۰٫۱۱٫۱ | Mac OS X El Capitan 10.11.1 OS X El Capitan (نسخه ۱۰٫۱۱) دوازدهمین انتشار عمومی OS X (که اکنون به نام macOS)، سیستم عامل دسکتاپ و سرور Apple Inc. برای رایانه های مکینتاش است ! این جانشین OS X Yosemite است و عمدتا بر عملکرد، ثبات و امنیت تمرکز دارد ! پس از نامگذاری بر اساس مشخصه اصلی کالیفرنیا که توسط OS X Mavericks معرفی شده بود ! El Capitan بعد از تشکیل سنگ در پارک ملی یوسمیتی نامگذاری شد ! که هدف آن یک نسخه اصلاح شده یوسمیتی بود. El Capitan نسخه نهایی است ! که تحت نام OS X منتشر می شود. جانشین او، سیرا، به عنوان macOS سیرا اعلام شد.
دانلود سیستم عامل مک او اس ایکس ۱۰٫۱۱٫۱ | Mac OS X El Capitan 10.11.1

دانلود سیستم عامل مک او اس ایکس ۱۰٫۱۰٫۱ | Mac OS X Yosemite 10.10.1

دانلود سیستم عامل مک او اس ایکس یوسمیتی ۱۰٫۱۰٫۱ | Mac OS X Yosemite 10.10.1 OS X Yosemite (نسخه ۱۰٫۱۰) ، یکی از مهمترین نسخههای سیستم عامل OS X (که اکنون به نام macOS است)، سیستمعامل دسکتاپ و سرور شرکت Apple برای رایانه های مکینتاش است. OS X Yosemite در تاریخ ۲ ژوئن ۲۰۱۴ در WWDC 2014 اعلام شد و برای آزمایشگاه های بتا عمومی در ۲۴ ژوئیه ۲۰۱۴ منتشر شد. Yosemite به مصرف کنندگان در تاریخ ۱۶ اکتبر ۲۰۱۴ منتشر شد. پس از طرح نامگذاری کالیفرنیا در کالیفرنیا، با OS X Mavericks یوسمیتی پس از پارک ملی نامگذاری شده است.
دانلود سیستم عامل مک او اس ایکس ۱۰٫۱۰٫۱ | Mac OS X Yosemite 10.10.1

دانلود سیستم عامل مک او اس ایکس شیر ۱۰٫۷٫۲ | Mac OS X Lion 10.7.2

سیستم عامل مک او اس ایکس شیر ۱۰٫۷٫۲ | Mac OS X Lion 10.7.2     Mac OS X Lion ( نسخه ۱۰٫۷ ؛ به عنوان Mac OS X 10.7 شیر به فروش می رسد ) انتشار هشتم Mac OS X ( که اکنون به نام  macOS) ، سیستم عامل دسکتاپ و سرور اپل برای رایانه های مکینتاش است . پیش نمایش Mac OS X 10.7 Lion در نمایشگاه ویژه اپل در مورد ” Apple Back to Mac ” در ۲۰ اکتبر ۲۰۱۰ به طور عمومی منتشر شد . این تحولات بسیاری را در سیستم عامل iOS اپل انجام داد ، مانند صفحه نمایش قابل برنامه ریزی از برنامه های نصب شده ، به مک ، و شامل پشتیبانی از فروشگاه مک برنامه است ، که در نسخه Mac OS X Snow Leopard نسخه ۱۰٫۶٫۶ معرفی شده است . در تاریخ ۲۴ فوریه ۲۰۱۱ ، اولین پیش نمایش توسعه دهنده شیر ( ۱۱A390 ) به مشترکین برنامه توسعه اپل منتشر شد ! پیش نمایش های دیگر توسعه دهنده بعدا منتشر شد ، با Lion Preview 4 (11A480b) در WWDC 2011 منتشر شد .
دانلود سیستم عامل مک او اس ایکس شیر ۱۰٫۷٫۲ | Mac OS X Lion 10.7.2