دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور


دانلود درایور مک بوک Mac drivers + پشتیبانی تلفنی لپ تاپ اپل مک

 • موضوع : درایور , مک ,
 • دانلود کار .
 • 8,088 بازدید
 • تاریخ به روزرسانی : ۰۳ مرداد ۹۷
درایور مک Mac

درایور مک Mac

درایورها یکی از مهم ترین اجزای سیستم عامل می باشند که باعث می شود قطعات سخت افزاری شما را به سیستم عامل شما شناسایی کند تا بتوانید از آنها به درستی استفاده کنید .

هر قطعه ی سخت افزاری که بر روی برد شما سوار است دارای یک آیدی یا Device instance path می باشد ، این مقدار به شما اجازه می دهد تا درایور مورد نظرتان را بر اساس سخت افزار نصب کنید . در ادامه با دانلود کار همراه باشید .

دانلود درایور مک

سیستم عامل محبوب مک یا همان مکینتاش نیز نیاز دارد برای شناسایی سخت افزارتان درایورهای مورد نظرش نصب شود ، معمولا هنگام خرید مک بوک Mac Books ها یک سی دی حاوی درایور های سخت افزاری به شما تحویل داده می شود که شما می توانید آن را به راحتی نصب کنید اما ممکن است سی دی خود را گم کرده باشید یا به دلایل مختلف به سی دی درایورهای مک دسترسی نداشته باشید ، در این موقعیت شما میتوانید از نرم افزار های نصب درایورهای مک استفاده کنید . این نوع نرم افزار ها با استفاده از اینترنت می توانند سخت افزارهای مک بوک شما را شناسایی کرده و آن را نصب یا آپدیت کنند . یکی از این نرم افزارهای محبوب درایور مک به نام HardwareGrowler است که قابلیت شناسایی سخت افزارتان را به شما میده و برای شما از سخت افزارهای موجود در رایانه تان یک لیست تهیه میکند و اگر نیاز به نصب دوباره و یا حتی اگر درایور جدیدتری برای آن قطعه امده باشد به شما اطلاع می دهد و در صورتی که شما اجازه دهید آن را نصب و آپدیت خواهد کرد .

درایور مک Mac

از قابلیت های کلیدی این نرم افزار :

 • لیست کردن تمامی سخت افزار های رایانه
  امکان دانلود درایو های سخت افزار شما به راحتی
  مدیریت دقیق بر روی سخت افزار های رایانه شما به وسیله نرم افزار
  آگاه سازی از نسخه های جدید درایور های سخت افزار رایانه شما
  و…

بوت کمپ برای مک

جالب است بدانید مک بوک ها به صورت پیشفرض از سیستم عامل ایمن مکینتاش استفاده میکنند اما با استفاده از بوت کمپ برای مک میتوانید به صورت مجازی روی آن ویندوز نصب کنید . برای این کار کافی است اپلیکشین بوت کمپ را باز کرده و با استفاده از فلشی که از قبل فایل های ویندوز را به صورت بوت ایبل Bootable در آن کپی کرده اید میتوانید ویندوز را بر روی مک بوک خود نصب کنید و از آن استفاده کنید .

آموزش غواصی

سامانه صدای مشاور