دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور

در صورتی که در رابطه با این مطلب سوال یا مشکلی داشتید، کارشناسان همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما می باشند. تماس با شماره 9099070345 از تلفن ثابت، در صورتی که موفق به تماس با شماره فوق نشدید از اپلیکیشن همراه رایانه استفاده نمایید.

دانلود سیستم عامل لینوکس نت بی اس دی | Linux NetBSD OS 7.0.1 x86/x64

دانلود سیستم عامل لینوکس نت بی اس دی ۳۲بیتی و ۶۴ بیتی | Linux NetBSD OS 7.0.1 x86/x64 سیستم عامل NetBSD یک سیستم عامل شبه یونیکس و آزاد می باشد و یکی از مشتقات یونیکس می باشد ! در سال ۱۹۹۳ انتشار پیدا کرد اخرین نسخه پایدار ان ۶٫۱٫۵ در سال ۲۰۱۴ منتشر شد در بین خانواده بزرگ BSD سیستم عامل NetBSD قدیمی ترین سیستم عامل محسوب می شود. شهرت سیستم عامل NetBSD بخاطر پورتابل بودن آن می باشد. این سیستم عامل بر روی ۱۷ نوع معماری مختلف قابل اجراست.
دانلود سیستم عامل لینوکس نت بی اس دی |  Linux NetBSD OS 7.0.1  x86/x64

دانلود سیستم عامل لینوکس ردهت | Linux Red Hat v7.4 x86/x64

  سیستم عامل لینوکس ردهت اینتر پرایز | Linux Red Hat v7.4 x86/x64   Red Hat یکی از معروف ترین توزیع های لینوکس بود که در سال ۱۹۹۴ توسعه داده شد ! کاربرد اصلی آن در تست نفوذ و امنیت است ! این توزیع محبوب تا نسخه ۹ منتشر شد و از سال ۲۰۰۳ به بعد دیگر توسعه داده نشد ! شرکت Red Hat بیشتر تمرکز خود را روی فدورا لینوکس گذاشت و از آن حمایت کرد . ویژگی های سیستم عامل Linux Red Hat رایگان است سیستم عامل در یک تعریف ساده وسیله ای برای ارتباط کاربر با سخت افزار است و نقش یک واسط را بازی می کند . سیستم عامل هایی که بیشتر کاربران با آن ها سر و کار دارند ویندوز ، مکینتاش و … هستند . همانطور که می دانید این OS ها تجاری بوده و کاربر باید برای استفاده از آن ها پول پرداخت کند . اما لینوکس رایگان بوده و هیچ هزینه ای در قبال استفاده از آن دریافت نمی کند ( بعضی از توزیع ها تجاری شده اند که از ذکر آن خودداری می گردد چون فلسفه لینوکس مبتنی بر استفاده رایگان بود )
دانلود سیستم عامل لینوکس ردهت | Linux Red Hat v7.4 x86/x64

دانلود سیستم عامل لینوکس اوپن سوزه | Linux openSuse v42.3 x86/x64

  سیستم عامل لینوکس اوپن سوزه | Linux openSuse x86/x64 یکی دیگر از محبوب ترین توزیع های لینوکس اوپن سوزه می باشد ! که بصورت کاملا رایگان ارائه شد و در بین کاربران از محبوبیت بالایی برخوردار است . Open Suse یکی دیگر از توزیع های مطرح لینوکس است که از سال ۲۰۰۵ در کشور آلمان شروع به کار کرد . این سیستم عامل از هسته لینوکس قدرت می گیرد . این پروژه با هدف ساخت یک سیستم عامل همه منظوره کارش را شروع کرد و امروز به عنوان یکی از جامع ترین توزیع های لینوکس از آن یاد می شود . اوپن سوزه یک توزیع کامل لینوکس است که در آمارهای مختلف معمولا بین بهترین های لینوکس قرار می گیرد . این سیستم عامل از معدود نسخه هایی است که هنگام دانلود فایل های آن می توانید بسته ها را جدا جدا انتخاب کرده و به عبارتی Open Suse اختصاصی خود را دریافت کنید . یکی دیگر از نکته های قابل توجه Open suse امنیت آن است ! تقریبا هر کاری که در سیستم انجام می شود با اطلاع کاربر انجام شده و نفوذ به سیستم تقریبا غیر ممکن است ! اوپن سوزه با تمام امکانات خارق العاده ای دارد ! گاهی از سرعت کمتر نسبت به سایر برادرهای لینوکسی خود مورد انتقاد قرار می گیرد ! کارایی اوپن...
دانلود سیستم عامل لینوکس اوپن سوزه |  Linux openSuse v42.3  x86/x64

دانلود سیستم عامل لینوکس دبیان | Debian Linux v9.2 x64/86

   نسخه نهائی سیستم عامل لینوکس دبیان | Debian Linux v9.2 x64/86 دبیان لینوکس یک سیستم عامل آزاد یا متن باز می باشد ! که با بیش از ۲۹۰۰۰ بسته ی نرم افزاری ارائه می شود ! گنو/لینوکس یک سیستم عامل متن باز ( اوپن سورس ) و رایگان است ! که روز به روز در حال محبوب شدن بین دوستداران کامپیوتر می باشد ! توزیع ، یک اصطلاح رایج برای لینوکس است یعنی هر نسخه ای از آن که منتشر می شود اول نام توزیع و بعد نام لینوکس را نشان می دهد ( برای مثال Debian Linux ) . دبیان را می توان یکی از قدیمی ترین توزیع های لینوکس دانست که در سال ۱۹۹۳ اولین نسخه از آن منتشر شد ! دبیان هم خود یک سیستم عامل مستقل برای کامپیوترهای شخصی و سرورها هست ! اما از دبیان بیشتر به عنوان یک پایه برای ساخت توزیع های دیگر لینوکس استفاده می شود .
دانلود سیستم عامل لینوکس دبیان |  Debian Linux v9.2 x64/86

دانلود سیستم عامل تست نفوذ کالی لینوکس نسخه ۶۴ بیتی و ۳۲ بیتی | Kali Linux v 2017 x64/86

 سیستم عامل محبوب تست نفوذ و امنیت ، هک کالی لینوکس نسخه ۶۴ بیتی و ۳۲ بیتی | Kali Linux v 2017 x64/86   بیشتر کاربران عادی کامپیوتر از ویندوز به عنوان سیستم عامل اصلی خود استفاده می کنند ! و برای کارهای روزمره خود از این سیستم عامل قدرتمند بهره می گیرند ! اما کاربران حرفه ای ترجیح می دهند از لینوکس برای کارهایی مثل هک ، برنامه نویسی و … استفاده کنند . ماجرا به ۲۶ سال قبل بر می گردد ، زمانی که یک دانشجوی فنلاندی به اسم نوریس توروالدز یک هسته سیستم عامل آزاد شبه یونیکس نوشت که به لینوکس معروف شد . هسته سیستم عامل به قول معروف مغز آن می باشد و شامل کدهایی است که عملکرد کلی سیستم عامل را در بر می گیرد ، شاید معروف ترین استفاده از این کرنل برای عموم کاربران سیستم عامل اندروید باشد ، جالب است بدانید اندروید با هسته لینوکس گسترش داده شده است ، یک نکته مهم هم راجع به لینوکس هست که بعضی از کاربران از آن اطلاعی ندارند . لینوکس به تنهایی اشاره به هسته آن دارد و برای سیسم عامل های مبتنی بر آن از واژه “گنو/لینوکس” استفاده می شود .
دانلود سیستم عامل تست نفوذ کالی لینوکس نسخه ۶۴ بیتی و ۳۲ بیتی | Kali Linux v 2017 x64/86

دانلود سیستم عامل لینوکس سنت او اس هفت ۳۲ بیتی و ۶۴ بیتی | Linux Cent OS 7 X86+X64

دانلود سیستم عامل سرور لینوکس سنت او اس هفت ۳۲ بیتی و ۶۴ بیتی | Linux Cent OS 7 X86+X64 CentOS یک توزیع لینوکس است که تلاش می کند ! تا یک پلتفرم محاسباتی رایگان، کلاس تجاری سازمانی، پشتیبانی شده از جامعه را با عملکرد بالادست آن ! Red Hat Enterprise Linux (RHEL) سازگار سازد ! در ژانویه سال ۲۰۱۴، CentOS اعلام کرد ! رسما پیوستن به Red Hat در حالی که مستقل از RHEL، تحت یک هیئت مدیره جدید CentOS است ! اعلام کرد.
دانلود سیستم عامل لینوکس سنت او اس هفت ۳۲ بیتی و ۶۴ بیتی | Linux Cent OS 7 X86+X64

دانلود سیستم عامل لینوکس مینت ۳۲ بیتی و ۶۴ بیتی | Linux Mint OS KDE Desktop X86+X64

دانلود سیستم عامل لینوکس مینت با دسکتاپ کی دی ای  ۳۲ بیتی و ۶۴ بیتی | Linux Mint OS KDE Desktop X86+X64 لینوکس مینت توزیع لینوکس مبتنی بر دبیان و اوبونتو است ! که تلاش می کند که یک سیستم عامل مدرن ، ظریف و راحت باشد ! که که کاربران به آسانی استفاده کنند ! Linux Mint  پشتیبانی کامل از چند رسانه ای را با استفاده از برخی از نرم افزار های اختصاصی و همراه با انواع برنامه های رایگان و متن باز فراهم می کند ! این پروژه توسط Clément Lefèbvre در نظر گرفته شده و توسط تیم لیندن مینت توسعه یافته است . لینوکس مینت در سال ۲۰۰۶ با انتشار بتا لیندا مینت ۱٫۰ ، با نام Kubuntu شروع به کار کرد ! پس از انتشار ،Linux Mint 2.0 “Barbara”  اولین نسخه برای استفاده از اوبونتو به عنوان پایگاه داده خود بود ! کاربران کمی از این نسخه های اولیه تا انتشار  ۳٫۰Linux Mint ، ” کاساندرا ” داشتند .
دانلود سیستم عامل لینوکس مینت ۳۲ بیتی و ۶۴ بیتی | Linux Mint OS KDE Desktop X86+X64

دانلود توزیع اوبونتو سیستم عامل لینوکس | Ubuntu Linux

یکی از محبوب ترین توسعه های لینوکس سیستم عامل Ubuntu می باشد که از کاربری خاص و ساده ای برخوردار است . این سیستم عامل یکی از توسعه های دبیان لینوکس می باشد که بیشتر برای مصارف آموزشی دانش آموزان و کاربر های خانگی مناسب می باشد . سیستم عامل Ubuntu به صورت رایگان عرضه می شود . شما می توانید آخرین نسخه از این توزیع را از سایت دانلودکار دریافت کنید . یکی از خصوصیات این سیستم عامل اجرا بدون نصب و همچنین نصب در کنار سیستم عامل های دیگر می باشد .
دانلود توزیع اوبونتو سیستم عامل لینوکس | Ubuntu Linux