دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور


آموزش اتوکد AutoCad به زبان فارسی به همراه دانلود + پشتیبانی در دانلود کار!

 • موضوع : آموزش ,
 • دانلود کار .
 • 2,569 بازدید
 • تاریخ به روزرسانی : ۱۶ تیر ۹۷

آموزش راه اندازی اتوکد، جزوه آموزش اتوکد، آموزش اتوکد ۲۰۱۸، آموزش اتوکد ۲۰۱۷ ، PDF آموش اتوکد، آموزش تصویری اتوکد ۲۰۱۷، دانلود آموزش اتوکد ۲۰۱۷ به زبان فارسی به همراه پشتیبانی در دانلود کار، تماس از طریق خط ثابت ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵!

دانلود اتودسک،اتوکد 2019

 

دانلود نرم افزار Autodesk AutoCAD 2019 برای کامپیوتر

درگذشته برای انجام کارهای طراحی از ابزار های ماننده خط کش، گونیا، نقاله، و به طور کلی بر روی کاغذ کار طراحی را انجام میدادند. اما باگذشت زمان و پیشرفت و توسعه کامپیوتر و برنامه های کامپیوتری بیشتر کارها از جمله کارهای طراحی به کمک کامپیوتر انجام میشود. Autodesk AutoCAD یکی از قدرتمندترین نرم افزار ها در زمینه طراحی دو بعدی و سه بعدی نقشه های مهندسی و صنعتی میباشد. با استفاده از این نرم افزار کاربرانی نظیر مدیران پروژه، طراحان گرافیکی و … میتوانند کارهای خود را با سرعت و دقت بیشتری انجام دهند و همچنین ابزار های حرفه ای بیشتری برای ترسیم خطوط در درسترس کاربران قرار داده شده است. نرم افزار اتوکد برای انجام کار های مستند سازی، طراحی در زمینه های مختلف، اشتراک گذاری ایده های خود و توسعه ان ها بهترین انتخاب میباشد. از ویژگی های اتوکد میتوان به شناسای انواع توابع به سادگی ،انجام محاسبات به طور کاملا دقیق و واقعی، راهنمای کاربران به کمک انیمیشن ها، وارد کردن توابع هندسی و محاسبات از یک فایل pdf به پرژه در حال ویرایش در طراحی صنعتی مکانیکی و قطعه سازی و … . اشاره کرد. بسیاری از نرم افزار های دیگر در زمینه طراحی و مدل سازی هستند که برای کار با انها باید با کار با اتوکد اشنا و تا حدودی حرفه ای بود ، مانند نرم افزار AutoCAD Mechanical که ویژه طراحی قطعات مکانیکی میباشد. این برنامه علاوه بر دارا بودن ابزار های اتوکد دارای امکانات ویژه برای طراحی قطعات مکانیکی میباشد. از دیگر برنامه های مشابه برنامه AutoCAD Inventor میباشد که برای طراحی سه بعدی و مدل سازی قطعات و ماشین الات صنعتی استفاده میشود. همچنین نرم افزار AutoCAD MEP که برای ترسیم و طراحی نقشه های مکانیکی، الکتریکی و لوله کشی میباشد. در ادامه تعدادی از ویژگی های این نرم افزار به همراه لینک های دانلود برای شما عزیزان قرار داده شده است.

 

برخی از ویژگی های نرم افزار Autodesk AutoCAD 2019 :

 • مدل سازی و طراحی در محیط های سه بعدی و دو بعدی
 • ویژه طراحی سریع نقشه های ساختمانی و معماری
 • وجود ابزار های مختلف برای ترسیم اشکال پیچیده
 • بهبود رابط بصری و شناسای انواع توابع به سادگی
 • پیش نمایش پروژه درحال ویرایش قبل از ایجاد آن
 • به اشتراک گذاری طرح ها و ایده های خود در فضای ابری و امکان نظر دادن در مورد طرح های به اشتراک گذاشته شده توسط دیگر کاربر ها
 • دارای سیستم مختصات جغرافیای
 • چرخش ۳۶۰ درجه ای نقشه ها
 • قابلیت مدیریت بر روی تمامی لایه ها

با اجرای نرم افزار اتوکد اولین صفحه ای برایتان باز می شود، صفحه آغرین یا Start می باشد، ب

 

همچنین می توانید از همین لینک نسخه ۲۰۱۹ اتوکد را دانلود کنید!

آموزش اتوکد

 

Open Files: اگر پروژه آماده دارید یا قبلا ذخیره کرده اید از طریق این دکمه آن را باز کنید.

Get More Templates Online: با استفاده از این گزینه می توانید از طریق اینترنت فایل های آماده شده که اشتراک گذاشته شده اند را دریافت کنید.

Open a Sheet Set: می توانید چندین پروژه را اجرا کنید.

Explore Sample Drawings: با استفاده از این گزینه می توانید رسم های ساده و نمونه فایل های آماده را مشاهده کنید.

 

آموزش اتوکد

 

برای شروع به کار با نرم افزار اتودسک اتوکد طبق تصویر بر روی دکمه Start Drawing را کلیک کنید تا صفحه زیر برایتان می اید.

در تصویر زیر صفحه اصلی برنامه اتوکد را مشاهده می کنید، دکمه مشخص شده که همان دکمه منوی اصلی نرم افزار می باشد را بزنید.

 

آموزش اتوکد

 

پس از باز کردن منوی اصلی، پنجره ای باز می شود که شما می توانید، پروژه جدید باز کنید، فایل های که قبلا ذخیره کردید را باز کنید و کلی گزینه دیگر مانند ذخیره کردن ،خروج و … .

 

لینک های جذاب

دانلود نرم افزار همراه رایانه

آموزش نرم افزار الکل ۱۲۰

آموزش ادوب پریمیر