دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور


آموزش نرم افزار الکل Alcohol 120% به زبان فارسی به همراه لینک دانلود + کرک و پشتیبانی از دانلود کار

  • موضوع : آموزش ,
  • دانلود کار .
  • 3,989 بازدید
  • تاریخ : ۱۲ تیر ۱۳۹۷

آموزش نرم افزار الکل به زبان فارسی، آموزش ساخت درایو مجازی با Alcohol، آموزش رایت با Alcohol 120، آموزش کامل استفاده از نرم افزار Alcohol 120، دانلود نرم افزار Alcohol 120، آموزش ساخت درایو مجازی با الکل و نحوه باز کردن فایل Image ،در دانلود کار به همراه پشتیبانی ۲۴ ساعته، تماس ازطریق خط ثابت ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵!!!

دانلود Alcohol 120%

 

نرم افزار الکل ۱۲۰% یک نرم افزار خاص و متفاوت برای ذخیره سازی از CD و DVD است. با استفاده از الکل ۱۲۰% شما می توانید CD و DVD خود را شبیه سازی و ضبط کنید!. سازندگان نرم افزار الکل ۱۲۰% به بروز ترین فناوری برای رسیدن به نرم افزار ایده آل فکر می کنند که همواره نرم افزار به یکی از بروزترین نرم افزار ها تبدیل شده است و در حال گسترش می باشد!.این نرم افزار قادر است از فایل های پنهان یا قابل مشاهده CD و DVD شمارا ذخیره کند، حتی CD و DVD های خش دار شما را نیز قادر است بخواند.

این نرم افزار از فایل شما یک Image تهیه می کند که برای اجرای بازی ها، نرم افزارها و فایل های وابسته به CD و DVD،دیگر نیاز به آن ها نداشته باشید و بدون قرار دادن CD و DVD به انجام امور خود بپردازید!

حتما تا به حال برایتان اتفاق افتاده است که از یک CD یا DVD هنگام کپی رایت کردن دچار مشکل شده اید بخاطر کدگذاری!، نرم افزار Alcohol 120% نیز یک نرم افزار برای رایت کردن می باشد! که با استفاده از آن می توانید اکثرا CD یا DVD های قفل شده را کپی رایت کنید.

ویژگی های نرم افزار می توان به محیط کاربری ساده نرم افزار با طرح گرافیکی سبک اشاره کرد و همچنین شما می توانید همزمان ۶ درایو مجازی بسازید!!!

همچنین می توانید نرم افزار Alcohol 120% را از همینجا دانلود کنید

در این پست قصد داریم شما را با محیط نرم افزار الکل و استفاده از آن آشنا کنیم.

بار اول که نرم افزار را اجرا می کنید. سمت چپ همانطور که مشاده می کنید ابزار ها برایتان آمده است از قبیل گرفتن فایل Image از دیسک و … .

آموزش Alcohol 120%

اگر گزینه اول یعنی Image Making Wizard را انتخاب کنید صفحه بالا برایتان می آید، از این قسمت برای گرفتن یک فایل Image از محتویات CD و DVD استفاده می شود، در قسمت CD/DVD Device درایور خود را انتخاب کنید و در قسمت Read Speed سرعت را تعیین کنید، اگر کار خاصی با نرم افزار ندارید به گزینه های دیگر کاری نداشته باشید، بلکه هرکدام تنظیمات خاص خود را دارا می باشد، بعد از زدن گزینه Start نام ، نوع فایل و محل ذخیره فایل خود را مشخص کنید.

گزینه دوم برای نوشتن فایل Image به درون CD یا DVD می باشد که بعد از زدن گزینه مربوط صفحه زیر باز می شود.

آموزش Alcohol 120%

همانطور که مشاهده می کنید این کار برعکس کار قبلی می باشد اینبار یک فایل Image را بر روی CD یا DVD انتقال می دهیم.

با استفاده از دکمه Browse فایل خود را انتخاب کنید (اگر می خواهید بعد از انتقال فایل مد نظر، فایل از روی سیستم شما بطور خودکار پاک شود، تیک گزینه Delete Image file after recording را بزنید)، سپس پایین همان قسمت مشخصات فایل انتخابی برایتان حاضر می شود. با زدن دکمه Next به مرحله بعدی می روید که در این مرحله باید رایتر خود را مشخص کنید و تعیین کنید با چه سرعتی عملیات نوشتن انجام شود (دقت فرمایید که دیسک نوری شما با چه سرعتی قابلیت اجرایی دارد )، سپس مقدار کپی را وارد کنید که چندبار این عمل انجام شود.

گزینه سوم برای کپی گرفتن از دیسک نوری شما می باشد، اگر دو درایور دارید بدون نیاز به گرفتن فایل Image برای نوشتن مجدد بر روی درایو جدید،می توانید با استفاده از گزینه Copy Wizard این عمل را انجام دهید.

طریقه اجرای فایل Image بصورت یک درایو مجازی:

بر روی فایل Image خود راست کلیک کنید و سپس گزینه Mount On Device را انتخاب کنید، بعد از این عمل یک درایور برای شما ایجاد می شود که محتویات فایل Image برایتان آمده است.

 

لینک های جذاب

دانلود اپلیکیشن همراه رایانه

آموزش ساخت فایل PDF با استفاده از نرم افزار Nitro Pro

آموزش نرم افزار ادوبی پریمیر