دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور


آموزش نرم افزار نیترو پی دی اف Nitro Pro Pdf به همراه پشتیبانی در دانلود کار!

آموزش کار با نرم افزار نیترو، آموزش کار با نرم افزار نیترو پرو، آموزش ساخت فایل پی دی اف، آموزش ساخت فایل PDF ، آموزش ساخت Pdf در word ،آموزش ساخت فایل Pdf در Office در دانلود کار به همراه پشتیبانی ۲۴ ساعته تماس از طریق خط ثابت ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵!

دانلود Nitro Pro

 

نرم افزار Nitro Pdf امکانات زیادی را برای کاربران به ارمغان می اورد از جمله ساختن فایل Pdf، ویرایش فایل های Pdf و امنیت این فایل ها.

این نرم افزار می تواند فایل های Office از جمله Word, Excel, Powerpoint و … را به pdf تبدیل کند. همچنین قادر هستید فرمت های PNG, JPEG , GIF, TIFF, BMP Text, rich, HTML را به سند پی دی اف تبدیل کنید، پس از نصب نرم افزار نیترو، در نرم افزارهای مربوط به Office مانند Word و… یک نوار ابزار به نام Nitro برای شما باز خواهد شد که مستقیما از نرم افزار های Office به انجام کارهای خود بپردازید.

Nitro Pro به شما این امکان را می دهد که متن و تصاویر را از فایل Pdf استخراج کنید و یا یادداشت بگذارید. امکانات پسوورد گذاری بر روی فایل Pdf شما وجود دارد، چاپ با کیفیت، قابلیت Stamp بر روی فایل خود، پشتیبانی از چند زبان از جمله زبان فارسی.

همچنین می توانید نرم افزار Nitro Pro را از همینجا دانلود کنید

در این مطلب قصد داریم به شما آموزش بدیم چطور از فایل Office Word که ساخته اید خروجی PDF بگیرید.

آموزش Nitro Pro

 

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید، بعد نصب نرم افزار Nitro Pro در قسمت تولبار Word، تب Nitro Pro اضافه می شود، برای خروجی گرفتن از فایل Word کافیست گزینه Create PDF را بزنید تا صفحه مطابق شکل زیر برایتان بیاد. دقت فرمایید فایل Word شما باید قبلا ذخیره شده باشد.

 

آموزش Nitro Pro

 

صفحه ای مانند شکل بالا برایتان باز می شود که نام و مسیر فایل رو را باید مشخص کنید. قسمت File name، نام فایل را بنویسید، قسمت Save as type پسوند فایل را نشان می دهد. پس از انجام این دوکار برای ذخیره فایل به عنوان PDF دکمه Save را بزنید.تا پنجره زیر برایتان نمایش داده شود.

 

آموزش Nitro Pro

پس از آن فایل PDF برای شما ساخته شده است که بالافاصله فایل پی دی اف برایتان اجرا می شود.

 

لینک های جذاب

دانلود اپلیکیشن همراه رایانه

آموزش ابزار و ساخت آواتار نرم افزار مارولوس دیزاینر

آموزش نرم افزار ادوب پریمیر

 

آموزش غواصی

سامانه صدای مشاور