دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور


دانلود مجموعه ابزار های جاوا به همراه نسخه دولوپر | Java SE Runtime + Development

Java Runtime

دانلود مجموعه ران تایم جاوا به همراه نسخه دولوپر | Java SE Runtime + Development

java Runtime یک نرم افزاری است که به کاربران اجازه می دهد تا دیگر برنامه ها را به زبان جاوا نوشته شده است را اجرا کند ! مانند سایت های بازی که به این زبان نوشته شدن بازی را انلاین مشاهده کنید  در واقع به نوعی موتور جاوا است که به برنامه های دانت کمک میکند .

احیانا اگر در java Runtime در ویندوز شما نصب نشده باشد ! و بخواهید از نرم افزار های که با کد جاوا نوشته شده است را اجراکنید ! حتما با خطای java Runtime برخورد می کنید !

نرم افزار java Runtime پلاگین های لازم را در مرورگرهای اینترنت مثل Firefox,chrome نصب واپدیت میکند .

شما میتوانید این نرم افزار را به صورت رایگان از دانلود کار دانلود کنید.

قابلیت های نرم افزار Java SE Runtime

  •  نوشتن نرم افزار بر روی یک پلت فرم واجرای عملی ان در هر پلت فرم های دیگر
  •  ایجاد برنامه هایی برای اجرا در داخل یک مرورگر وب وخدمات وب
  •  توسعه برنامه های سمت سرور برای انجمن های انلاین ,فروشگاه ها ,نظر سنجی ,پردازش فرم های Html,……
  •  نوشتن برنامه های کاربردی قدرتمند وکار امد برای تلفن های همراه , پردازنده های از راه دور ,محصولات مصرفی , کم هزینه .
  •  اجرای برنامه های طراحی شده به زبان جاوا در ویندوز
در صورتی که در رابطه با این مطلب سوال یا مشکلی داشتید، کارشناسان همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما می باشند. تماس با شماره 9099070345 از تلفن ثابت، در صورتی که موفق به تماس با شماره فوق نشدید از اپلیکیشن همراه رایانه استفاده نمایید.
دوره آموزش غواصی مبتدی تا مربیگری
آموزش دوره های CMAS و SSI
آموزش ویژه بانوان با مدرسان درجه یک خانم در کشور
آموزش ویژه آقایان، آموزش غواصی ویژه کودکان بالای 8 سال
همه دوره ها با ارائه مدارک معتبر بین المللی از فدراسیون غریق نجات و غواصی می باشند. با فراگیری غواصی علاوه بر تجربه لذت بخش تماشای شگفتی های زیر دریا، میتوانید وارد یک صنعت و ورزش پولساز و مفرح شوید.
منتظر حضور سبزتون هستیم. اینستاگرام ما campdiver@
سامانه صدای مشاور
با توجه به گسترش خدمات مشاوره تلفنی، مشکلات خطوط 909 و سایر خطوط ارزش افزوده و همچنین سیاست های جدید وزارت ارتباطات در محدود سازی این خدمات، مجموعه پارس فرتاک، سامانه صدای مشاور با قابلیت های منحصر به فرد را به شما پیشنهاد می نماید. با فراگیری غواصی علاوه بر تجربه لذت بخش تماشای شگفتی های زیر دریا، میتوانید وارد یک صنعت و ورزش پولساز و مفرح شوید.
قابلیت های سامانه شامل سایت، اپلیکیشن و مرکز تماس
1-امکان مدیریت مشتری(مشاهده مشخصات و ...) 2- امکان ارسال پیامک برای مشتریان 3- گزارشگیری مناسب از میزان خرید شارژ 4- گزارشگیری از میزان مکالمات انجام شده در طول روز، هفته، ماه و ... 5-گزارشگیری از عملکرد کارشناسان و میزان پاسخگویی هر کدام 6- امکان نظرسنجی کارشناسان توسظ مشتریان 7- امکان دادن آفر و طرح های تشویقی به مشتریان 8- امکان مدیریت تقسیم تماس بین کارشناسان و اولویت دهی به ترتیب پاسخگویی کارشناسان 9-امکان انتقال تماس به خارج و یا حتی موبایل کارشناس 10- امکان تعریف بسته های مشاوره با نرخ های دلخواه 11- خرید شارژ از طریق اپلیکیشن و سایت توسط مشتریان 12-اعلام پیغام خرید مجدد شارژ، قبل از اتمام آن 13- امکان درج مطلب، مقاله، آموزش و ... بر روی سایت.
مزایای سامانه برای مشتریان
1- تسهیل در زمینه خریداری شارژ و پرداخت هزینه مشاوره 2- مدیریت تماس، گزارش گیری از میزان خرید شارژ، میزان مکالمه و شارژ باقیمانده مزایای سامانه برای مراکز مشاوره این سامانه مشکلات پرداخت هزینه، مدیریت تماس و زمان مشاوره، مدیریت پاسخگویی و عملکرد کارشناسان، معرفی مرکز شما به سایر مشتریان موجود در سامانه را به نحوی مطلوب و ارزنده برای مراکز مشاوره تسهیل میکند. در صورت تمایل امکان ارایه توضیحات بیشتر بصورت تلفنی یا حضوری وجود دارد.
منتظر حضور سبزتون هستیم. اینستاگرام ما parsfartak@

دانلود مجموعه ابزار های جاوا به همراه نسخه دولوپر | Java SE Runtime + Development

دانلود نرم افزار Java SE Runtime برای سیستم عامل ویندوز

دانلود نرم افزار Java SE Runtime Development Kit برای سیستم عامل ویندوز

دانلود نرم افزار Java SE Runtime برای سیستم عامل مک

دانلود نرم افزار Java SE Runtime برای سیستم عامل لینوکس

اگر سوال یا مشکلی در زمینه کامپیوتر یا موبایل دارید از خط ثابت با شماره 9099070345 « همراه رایانه »تماس بگیرید.کاربران استان تهران با شماره 9092305254 تماس بگیرند! در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید
رمز فایل : downloadkar.ir

تبلیغات
تبلیغات