دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور


فعال و غیر فعال بودن سرویس ایکلود | icloud

فعال و غیر فعال بودن سرویس ایکلود | icloud

گوشیتان را گم کرده اید به هر دلیلی مفقود شده ، و یا اینکه خدا ناکرده گوشیتان را به سرقت برده اند . استرس و نگرانی را کنار بگذارید همین حالا به راحتی میتوانید اطلاعات دیوایس ایفون و یا ایپد خودتان را پاک کنید و یا اینکه اگر گوشی ایفون و یا ایپدتان به اینترنت متصل باشد میتوانید موقعیت مکانی گوشی ایفون و یا ایپدتان را شناسایی کرده و سریع به گوشی موبایل ایفون و یا ایپدتان دسترسی پیدا کرده ، خب شاید برایتان تعجب اور باشد این سرویس منحصر به فرد شرکت اپل چه نام دارد ، این سرویس قفل ایکلود و یا فایند مای ایفون find my iphone به حساب می اید .

این سرویس ابری جز محصولات کمپانی اپل به حساب می اید ، و یکی از بهترین خدماتی که اپل برای کاربرانش عرضه و منتشر کرده ، همین سرویس find my iphone میباشد .

گاهی اوقات در زندگی روزمره شرایط عادی تبدیل به شرایطی سخت و وخیم تبدیل خواهد شد در اینجور موقعیت ها باید خونسرد و با طمانیه مشکلات را حل کرد ، چرا که کلید حل مشکلات لبخند در هنگام سختی و مشکلات است .

شرایطی پیش می اید که چک کردن قفل ایکلود خیلی مهم میشود چرا که ممکن است موبایل ایفون و یا ایپد ، دیگر به کار ما نیاید و بطوری غیرقابل استفاده میشود مثلا :

۱ زمانی است که میخواهید کار مهمی انجام دهید و با توجه به مشغله های فکری روزمره زندگی ، پسکد گوشی را یادتان رفته هر چقدر فکر میکنید ذهنتان یاریتان نمیکند ، پس لازم است که گوشی را ریستور | restore کنید اما قبل از ریستور | restore لازم است که فعال بودن و یا غیرفعال بودن سرویس ایکلود و فایندمای ایفون find my iphone چک شود .

۲ یا شاید شرایط اینطور پیش رفته که میخواهید گوشی ایفون و یا ایپد دست دوم در حدنو تهیه و خریداری نمائید حتما حتما لازم است که در مرحله اول سرویس ایکلود و فایند مای ایفون گوشی غیرفعال باشد حال چناچه سرویس ایکلود و یا فایند مای ایفون برای گوشی ایفون و یا ایپد فعال باشد دیگر ان گوشی قابل استفاده نمیباشد و خیلی بهتر است که گوشی را خریداری نکنید چرا که بعدها ممکن است مشکلات بزرگی برایتان پیش بیاید .

۳ خب جنبه مثبت این سرویس کجا  خودش را پر رنگ نشان میدهد زمانی که خدایی ناکرده دیوایس ایفون و یا ایپدتان به سرقت رفته باشد .  خب در این حال باید حتما سرویس ابری ایکلود و فایند مای ایفون را چک کرد .

چنانچه سرویس های مربوطه روشن باشد و گوشی به اینترنت دسترسی داشته باشد میتوانید از محل دقیق لوکیشن بارگذاری شده در فایند مای ایفون ، گجت خود را شناسایی و ردیابی کرده و یا اینکه اطلاعات شخصی و مهم خود را از دیوایس ایفون و یا ایپد پاک کنید و هم چنین استفاده از گوشی ای که فایندمای ایفون و سرویس ایکلودش فعال باشد سارق کار بیهوده ای انجام داده چرا که استفاده از گوشی ایفون و یا ایپد که در آن سرویس ایکلود و فایند مای ایفون در گوشی فعال باشد دیگر استفاده از گوشی ناممکن میباشد .

این مقاله میتواند به شما کمک کند : آیکلود چیست ؟

 

 بررسی سرویس find my iphone 

  • در مرحله اول به سایت ایکلود icloud.com مراجعه کنید ، و با صفحه ای که مواجه میشوید در قسمت پایین صفحه گزینه ای به نام Check Activation Lock Status را لمس نمایید .

فعال و غیر فعال بودن سرویس ایکلود | icloud

 

  • در مرحله ثانی شماره سریال و یا کد IMEI مربوط به گوشی ایفون و یا ایپدتان را وارد کرده و سپس continue را بزنید .

 

فعال و غیر فعال بودن سرویس ایکلود | icloud

 

پس از وارد کردن اطلاعات مربوطه با ۲ گزینه رو به رو خواهید شد :

activation lock

activation lock : ON به معنای این که سرویس ابری و find my iphone دیوایس ایفون و یا ایپد موردنظر ، روشن و فعال میباشد ، حال اگر گوشی کارکرده و دسته دوم خواستید خریداری کنید به هیچ وجه نباید گوشی ایفون و یا ایپد را خریداری نمائید ، یعنی اینکه به عهده فروشنده گوشی است که این ۲ سرویس را غیرفعال و خاموش کرده باشد . بعد از خاموش سازی سرویس ایکلود و فایند مای ایفون ، گوشی Iphone و یا Ipad به کارتان می آید . و هم چنین نکته مثبت ماجرا این است که در صورت مفقود شدن موبایل ایفون و یا ایپد ، میتوانید محل دقیق گوشی خود را بیابید .

 

activation lock : OFF به معنای این که سرویس ایکلود و فایند مای ایفون روی دیوایس آیفون و یا ایپد خاموش میباشد ، حال اگر قصد خرید موبایل ایفون و یا ایپد را دارید با خیال راحت آنرا خریداری کرده و دیگر نگرانی خود بابت این مسئله را فراموش کنید ، هم چنین متاسفانه اگر این ۲ سرویس در دیوایس مورد نظر خاموش باشد ، در هنگام مفقودی و یا سرقت دستگاه ایفون و یا آیپد ، امکان ردیابی گوشی از شما سلب میشود .

همراهان گرامی سایت دانلودکار اگر مشکلی در این زمینه برای شما ایجاد شد و یا سوالی راجب این مطلب فعال و غیر فعال بودن سرویس ایکلود | icloud داشتید ، میتوانید با کارشناسان همراه رایانه به شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ تماس گرفته و نسبت به حل مشکل خود اقدام نمائید .