دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور


پرینتر hp photosmart multyfunction C6283

پرینتر hp photosmart multyfunction C6283

پرینتر hp photosmart multyfunction C6283

پرینتر hp photosmart multyfunction C6283 از دسته پرینتر های جوهر افشان و رنگی شرکت اچ پی می باشد . پرینتر hp photosmart multyfunction C6283  از دسته پرینتر های می باشد که مناسب برای استفاده خانگی و شرکت ها و دفاتر اداری می باشد .پرینتر hp photosmart multyfunction C6283 با وجود حجم نسبتا کم دارای قدرت و سرعت مناسبی است . ظرفیت سینی کاغذ پرینتر hp photosmart multyfunction C6283  تعداد ۱۲۸ برگ می باشد . سرعت چاپ این پرینتر در حالت رنگی ۳۳ صفحه و در حالت سیاه و سفید ۳۴ چاپ می باشد . این پرینتر سه کاره بوده و دارای قابلیت کپی اسکن و البته پرینت می باشد . پرینتر hp photosmart multyfunction C6283 دارای صفحه نمایشگر ال سی دی می باشد . توان این پرینتر ۳۰۰۰ چاپ در ماه توصیه می شود . این پرینتر جوهر افشان برای چاپ تصاویر با وضوح بالا مناسب می باشد . 

پرینتر hp photosmart multyfunction C6283

با توجه به پر حجم بودن سایز درایور پرینتر ها و تعداد بسیار زیاد انها و همچنین به روز رسانی درایور ها ما آدرس دانلود درایور پرینتر اچ پی را از روی خود سایت اچ پی برای شما می گذاریم و برای تسهیل در دانلود درایور آموزش دانلود از سایت اچ پی را نیز برای شما به صورت تصویری در این مطلب قرار داده ایم .

اموزش دانلود از سایت hp

برای دانلود درایور نوع ویندوز خود را در کادر مشخص شده انتخاب کنید تا لینک دانلود اماده شود.

پرینتر های اچ پی از بهترین برند های بازار بوده و از تنوع بالایی برخوردار می باشد . سایت دانلود کار ، دانلود درایور انواع پرینتر و سایر سخت افزار ها را برای شما امکان پذیر نموده تا با مراجعه به سایت دانلود کار به راحتی درایور پرینتر مورد نظر را دانلود کنید .

بعد کلیک بر روی لینک  طبق عکس های زیر پیش بروید .

پرینتر hp photosmart multyfunction C6283پرینتر hp photosmart multyfunction C6283

پرینتر hp photosmart multyfunction C6283

  دانلود درایور پرینتر hp photosmart C6283 281 مگابایت

رمز فایل : downloadkar.ir