دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور


پرینتر hp photo smart d110a

پرینتر hp photo smart d110a

پرینتر hp photo smart d110a

پرینتر hp photo smart d110a  را میتوان به عنوان اولین eprinter نام برد منظور حرف e در قبل از کلمه ی printer   همان مخفف کلمه  email می باشد و eprinter  به معنای این است که این پرینتر قابلیت چاپ توسط ایمیل را نیز دارد .و این تنها قابلیت پرینتر hp photo smart d110a نمی باشد بلکه دارای قابلیت هایی از جمله چاپ تصاویر با وضوح بالا و کیفیت  عالی می باشد . پرینتر hp photo smart d110a مناسب برای استفاده در منازل و شرکت ها و دفاتر اداری کوچک می باشد . پرینتر hp photo smart d110a با صفحه نمایشی که دارد می تواند  حالتی رو برای شما فراهم کند که قبل از عمل چاپ تصویر را در مانیتور مشاهده کنید . پرینتر hp photo smart d110a دارای سه قابلیت کپی اسکن و البته پرینت می باشد . پرینتر hp photo smart d110a از دسته پرینتر های جوهر افشان می باشد . ظرفیت  این پرینتر در سینی خود تعداد ۱۲۵ برگ می باشد . سرعت چاپ این پرینتر در حالت رنگی به تعداد ۶٫۵ و در حالت سیاه و سفید به تعداد ۹ برگ میرسد . 

پرینتر hp photo smart d110a

با توجه به پر حجم بودن سایز درایور پرینتر ها و تعداد بسیار زیاد انها و همچنین به روز رسانی درایور ها ما آدرس دانلود درایور پرینتر اچ پی را از روی خود سایت اچ پی برای شما می گذاریم و برای تسهیل در دانلود درایور آموزش دانلود از سایت اچ پی را نیز برای شما به صورت تصویری در این مطلب قرار داده ایم .

اموزش دانلود از سایت hp

برای دانلود درایور نوع ویندوز خود را در کادر مشخص شده انتخاب کنید تا لینک دانلود اماده شود.

پرینتر های اچ پی از بهترین برند های بازار بوده و از تنوع بالایی برخوردار می باشد . سایت دانلود کار ، دانلود درایور انواع پرینتر و سایر سخت افزار ها را برای شما امکان پذیر نموده تا با مراجعه به سایت دانلود کار به راحتی درایور پرینتر مورد نظر را دانلود کنید .

بعد کلیک بر روی لینک  طبق عکس های زیر پیش بروید .

پرینتر hp photo smart d110aپرینتر hp photo smart d110a

پرینتر hp photo smart d110a

  دانلود درایور پرینتر hp d110a 135 مگابایت

رمز فایل : downloadkar.ir