دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور


دانلود درایور پرینتر اچ پی hp laserjet p2014 ویندوز + پشتیبانی تلفنی HP

 دانلود درایور پرینتر اچ پی LaserJet P2014

دانلود درایور پرینتر اچ پی مدل hp laserjet p2014 + پشتیبانی تلفنی شبانه روزی محصولات اچ پی با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ دانلود کار به همراه دانلود درایور آن ها

دانلود درایور پرینتر اچ پی hp laserjet p2014


پرینتر hp laserjet p2014 چاپ گر لیزری  و کارآمدی می باشد که بیشتر مناسب ادارات و دفاتر می باشد . پرینتر hp laserjet p2014 نسبتا سرعت خوبی برای چاپ ارائه می دهد و میتواند به خوبی پاسخ گوی یک شرکت باشد . پرینتر hp laser jet p2014 معروف به hp 2014 می باشد .  پرینتر اچ پی hp laserjet p2014 در واقع نسخه ارتقا یافته نسخه  اچ پی ۱۱۶۰ می باشد که این پرینتر هم توانسته به خوبی پاسخ گویی کاربران باشد .  پرینتر اچ پی hp laserjet p2014 تک کاره بوده و از قابلیت های  پرینتر اچ پی hp laserjet p2014 میتوان به حافظه  حافظه ۳۲ مگابایتی و  دروه ی کاری پیشنهادی ۱۰۰۰۰ صفحه  به صورت ماهیانه اشاره کرد . ظرفیت سینی  پرینتر اچ پی hp laserjet p2014 25 برگه می باشد . سرعت چاپ سیاه سفید  پرینتر اچ پی hp laserjet p2014  بیست و سه صفحه در دقیقه می باشد . 

طریقه دانلود  درایور پرینتر  hp laser jet p2014


دانلود درایور پرینتر اچ پی hp laserjet p2014 با توجه به پر حجم بودن سایز درایور پرینتر ها و تعداد بسیار زیاد انها و همچنین به روز رسانی درایور ها ما آدرس دانلود درایور پرینتر اچ پی را از روی خود سایت اچ پی برای شما می گذاریم و برای تسهیل در دانلود درایور آموزش دانلود از سایت اچ پی را نیز برای شما به صورت تصویری در این مطلب قرار داده ایم .

اموزش دانلود از سایت hp

برای دانلود درایور نوع ویندوز خود را در کادر مشخص شده انتخاب کنید تا لینک دانلود اماده شود.

پرینتر های اچ پی از بهترین برند های بازار بوده و از تنوع بالایی برخوردار می باشد . سایت دانلود کار ، دانلود درایور انواع پرینتر و سایر سخت افزار ها را برای شما امکان پذیر نموده تا با مراجعه به سایت دانلود کار به راحتی درایور پرینتر مورد نظر را دانلود کنید .

بعد کلیک بر روی لینک  طبق عکس های زیر پیش بروید .

دانلود درایور پرینتر اچ پی hp laserjet p2014دانلود درایور پرینتر اچ پی hp laserjet p2014

دانلود درایور پرینتر اچ پی hp laserjet p2014 ویندوز + پشتیبانی تلفنی HP

  دانلود درایور پرینتر اچ پی hp laser jet p2014

رمز فایل : downloadkar.ir