دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور


دانلود درایور پرینتر hp Laser Jet P4015 Laser

دانلود درایور پرینتر hp Laser Jet P4015 Laser

دانلود درایور پرینتر hp Laser Jet P4015 Laser

مدل hp Laser Jet P4015 Laser Printer از سری چاپگرهای کمپانی قدرتمند اچ پی است که تجربه خوبی در زمینه تولید پرینتر دارد . پرینتر hp Laser Jet P4015 Laser  از قدرت خوبی برخوردار می باشد و دارای توان کاری بالایی را دارد . پرینتر hp Laser Jet P4015 Laser  سرعت بسیار مناسبی نیز دارد . پرینتر hp Laser Jet P4015 Laser مناسب برای استفاده کاربران در شرکت ها و دفاتر اداری نسبتا بزرگ مناسب می باشد . پرینتر hp Laser Jet P4015 Laser تک کاره بوده  و به صورت سیاه سفید برینت میگیرد .

دیگر مشخصات پرینتر hp Laser Jet P4015 Laser : چاپ لیزری تک کاره , ظرفیت سینی کاغذ تا ۶۰۰برگ , سرعت چاپ سیاه و سفید تا ۳۵ صفحه  در دقیقه , توان کار ماهانه تا ۲۲۵۰۰۰ ,

مشخصات دیگر hp Laser Jet P4015 دارای پورت USB 2.0 , نوع کارتریج , کارتریج به شماره ۶۴A . 

دانلود درایور پرینتر hp Laser Jet P4015 Laser

با توجه به پر حجم بودن سایز درایور پرینتر ها و تعداد بسیار زیاد انها و همچنین به روز رسانی درایور ها ما آدرس دانلود درایور پرینتر اچ پی را از روی خود سایت اچ پی برای شما می گذاریم و برای تسهیل در دانلود درایور آموزش دانلود از سایت اچ پی را نیز برای شما به صورت تصویری در این مطلب قرار داده ایم .

اموزش دانلود از سایت hp

برای دانلود درایور نوع ویندوز خود را در کادر مشخص شده انتخاب کنید تا لینک دانلود اماده شود.

پرینتر های اچ پی از بهترین برند های بازار بوده و از تنوع بالایی برخوردار می باشد . سایت دانلود کار ، دانلود درایور انواع پرینتر و سایر سخت افزار ها را برای شما امکان پذیر نموده تا با مراجعه به سایت دانلود کار به راحتی درایور پرینتر مورد نظر را دانلود کنید .

بعد کلیک بر روی لینک  طبق عکس های زیر پیش بروید .

دانلود درایور پرینتر hp Laser Jet P4015 Laserدانلود درایور پرینتر hp Laser Jet P4015 Laser

free_download_icons_5لینک دانلود درایور پرینتر hp Laser Jet P4015 Laser