دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور


پرینتر hp Color Laser Jet CP1515 Laser

پرینتر hp Photosmart C4480 Inkjet

پرینتر hp Color Laser Jet CP1515 Laser

پرینتر hp Color Laser Jet CP1515 Laser از دیگر دستگاه های تک کاره چاپ لیزری از شرگت قدرتمند اچ پی که توانایی نسبتا خوبی در زمینه تولیدات پرینتر دارد . پرینتر hp Color Laser Jet CP1515 Laser با ظاهری کلاسیک و شیک  در دسته پرینتر های تک کاره رنگی قرار دارد . پرینتر hp Color Laser Jet CP1515 Laser مناسب برای کاربران خانگی  و شرکت ها و دفاتر اداری کوچک  مناسب است. پرینتر hp Color Laser Jet CP1515 Laser از توان کاری نسبتا خوبی بر خورد است .

سرعت چاپ این پرینتر  در حالت سیاه و سفید تا ۱۲ صفحه در دقیقه ,و در حالت  چاپ رنگی سرعت به  ۸ صفحه در دقیقه , توان کار ماهانه تا ۳۰۰۰۰ , ظرفیت سینی پرینتر hp Color Laser Jet CP1515 Laser تعداد ۱۵۰ برگ می باشد . .

دیگر مشخصات hp Color Laser Jet CP1515 : دارای صفحه نمایش LCD, پورت USB 2.0 , نوع کارتریج این پرینتر  : دارای ۴ کارتریج به شماره های ۵۴۰ , ۵۴۱ , ۵۴۲ , ۵۴۳ .

پرینتر hp Color Laser Jet CP1515 Laser

با توجه به پر حجم بودن سایز درایور پرینتر ها و تعداد بسیار زیاد انها و همچنین به روز رسانی درایور ها ما آدرس دانلود درایور پرینتر اچ پی را از روی خود سایت اچ پی برای شما می گذاریم و برای تسهیل در دانلود درایور آموزش دانلود از سایت اچ پی را نیز برای شما به صورت تصویری در این مطلب قرار داده ایم .

اموزش دانلود از سایت hp

برای دانلود درایور نوع ویندوز خود را در کادر مشخص شده انتخاب کنید تا لینک دانلود اماده شود.

پرینتر های اچ پی از بهترین برند های بازار بوده و از تنوع بالایی برخوردار می باشد . سایت دانلود کار ، دانلود درایور انواع پرینتر و سایر سخت افزار ها را برای شما امکان پذیر نموده تا با مراجعه به سایت دانلود کار به راحتی درایور پرینتر مورد نظر را دانلود کنید .

بعد کلیک بر روی لینک  طبق عکس های زیر پیش بروید .

پرینتر hp Color Laser Jet CP1515 Laserپرینتر hp Color Laser Jet CP1515 Laser

پرینتر hp Color Laser Jet CP1515 Laser

  دانلود درایور پرینتر hp  CP1515 Laser

رمز فایل : downloadkar.ir