دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور


دانلود درایور پرینتر اچ پی hp officejet j4580 + پشتیبانی تلفنی اچ پی HP

دانلود درایور پرینتر hp officejet j4580

دانلود درایور پرینتر اچ پی hp officejet j4580


پرینتر hp offic jet j4580 از سری پرینتر های جوهر افشان می باشد .پرینتر hp offic jet j4580 دارای قدرت بالایی نیز می باشد . پرینتر hp offic jet j4580 یک پرینتر چند کاره می باشد که دارای قابلیت هایی همچون فکس کپی پرینت و اسکنر  می باشد . پرینتر hp offic jet j4580 میتواند به خوبی پرینت های رنگی و با کفیت به ما تحویل بدهد .

شما میتوانید با پرینتر hp offic jet j4580 به چاپ عکس های خود پرداخته و از آن لذت ببرید . پرینتر hp offic jet j4580 دارای  ظرفیت سینی ۱۰۰ یرگ و همچنین قابلیت تغذیه خودکار ADF  می باشد . سرعت چاپ پرینتر hp offic jet j4580 در حالت سیاه و سفید ۲۴ برگ و در حالت رنگی ۲۲ عدد برگ می باشد این پرینتر دارای صفحه نمایش ال سی دی می باشد . 

دانلود درایور پرینتر مدل hp officejet j4580


با توجه به پر حجم بودن سایز درایور پرینتر ها و تعداد بسیار زیاد انها و همچنین به روز رسانی درایور ها ما آدرس دانلود درایور پرینتر اچ پی را از روی خود سایت اچ پی برای شما می گذاریم و برای تسهیل در دانلود درایور آموزش دانلود از سایت اچ پی را نیز برای شما به صورت تصویری در این مطلب قرار داده ایم .

اموزش دانلود از سایت hp

برای دانلود درایور نوع ویندوز خود را در کادر مشخص شده انتخاب کنید تا لینک دانلود اماده شود.

پرینتر های اچ پی از بهترین برند های بازار بوده و از تنوع بالایی برخوردار می باشد . سایت دانلود کار ، دانلود درایور انواع پرینتر و سایر سخت افزار ها را برای شما امکان پذیر نموده تا با مراجعه به سایت دانلود کار به راحتی درایور پرینتر مورد نظر را دانلود کنید .

بعد کلیک بر روی لینک  طبق عکس های زیر پیش بروید .

دانلود درایور پرینتر مدل hp officejet j4580دانلود درایور پرینتر hp officejet j4580

دانلود درایور پرینتر اچ پی hp officejet j4580 + پشتیبانی تلفنی اچ پی HP

  دانلود درایور پرینتر hp officejet j4580 215 مگابایت

رمز فایل : downloadkar.ir