دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور


دانلود همراه بانک انصار

 

همراه بانک انصار

همراه بانک انصار

زندگی امروزه به نحوی پیش میرود که مردم در طول زندگی روزمره با توجه به مشغله های زندگی امکان صرف وقت و هزینه و … خود را ندارند . در عصر تکنولوژی با اینکه بیشتر مردم از گوشی تلفن همراه استفاده میکنند . لازم است که کارهای خود را جهت سهولت در زمان و کارهای خود توسط تلفن همراه انجام دهید . به عنوان مثال شما برای سفارش غذا از برنامه موردنظری استفاده میکنید تا برای شما به راحتی غذا ارسال کنند یا برای تعمیر خودرو خود با استفاده از برنامه های مورد نظر برای شما تعمیرکار ارسال میکنند .
و…

حال حتما در طول ایام روز و یا هفته لازم است به بانک مراجعه کنید . و کارهای بانکی خود را پیگیری و انجام دهید . حال بانک ها برای سهولت و راحتی مردم برنامه هایی طراحی و تنظیم کرده اند تا مردم به راحتی با استفاده از اپلیکیشن همراه بانکِ هر بانک ، در هر جایی که باشند ساعات کاری یا ساعات غیرکاری بانک ، بدون هزینه کردن  ، صرف زمان برای حضور در بانک نمیگذرانند و به راحتی با همراه بانکِ ، بانک موردنظر خود ، به راحتی کارهای بانکی خود را انجام میدهند .

همراه بانک انصار هم ، جز برنامه هایی است که توسط بانک انصار تولید و عرضه شده است .

بانک انصار نخست ، شرکتی در باب خدمات مالی و بانکداری ایرانی فعالیت مینمود ، و بعدها توسط بنیاد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سال ۱۳۸۹ تاسیس و با اطلاعیه ای از طرف بانک مرکزی در تاریخ ۱۳۹۷ با بانک سپه ادغام گردید .

همراهان گرامی سایت دانلود کار، شما می توانید در صورت بروز مشکلات نرم افزاری و یا سخت افزاری در زمینه کامپیوتر، لپ تاپ، موبایل با همکاران ما در مرکز همراه رایانه که به صورت شبانه روز پاسخگوی شما عزیزان می باشند با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ (فقط از طریق تلفن ثابت) تماس بگیرید.

در اصل بانک انصار به عنوان صندوق قرض الحسنه و پس انداز اولین شعبه خود را بنام شعه شهید رجایی در تهران بهارستان افتتاح نمود .
بعد ها به موسسه مالی و اعتباری انصار نام پیدا کرد .و در سال ۱۳۸۹ با مجوزی از سوی بانک مرکزی ایران عنوان یازدهمین بانک غیردولتی را کسب کرد .و تحت نام بانک انصار ادامه فعالیت خود را داد . و هم چنین بعد از ۴ سال موسسه اعتاری ثامن در بانک انصار ادغام شد .

همراهان عزیز سایت دانلود کار ، به راحتی برای دانلود همراه بانک کشاورزی اینجا کلیک نمائید .

همراه بانک انصار

حال ، خدماتی که بانک انصار برای کاربران و مردم عزیز عرضه کرده است :
طرح عقیق
طرح رضوان
ضمانتنامه بانکی
پس انداز اختیاری
پس انداز عادی
تسهیلات حق عضویت
خدمات اعتباری
تسهیلات مفتاح
تسهیلات نسیم کرامت
تسهیلات وجوه اداره شده ( مسدودی)
تسهیلات وجوه اداره شده(سپرده قرض الحسنه ویژه معادل و اعتباری):
تسهیلات جاری کلان
تسهیلات بهاران

تسهیلات قرارداد فروشگاهی
تسهیلات حاتم
تسهیلات تامین ( کسب و کار )
تسهیلات تعاون ۵
تسهیلات امتیازی یاس
تسهیلات یاسین
تسهیلات امتیازی احسان
تسهیلات امتیازی وفاق
تسهیلات مشکات ۱
تسهیلات مشکات ۲
پس انداز باقیات و صالحات
کارت های بانکی
خدمات کانال های بانکداری مدرن
خدمات دستگاه های خودپرداز و خود دریافت:
خدمات دستگاه های پیشخوان بانکی:
خدمات دستگاه های کارتخوان شعبه ای:
خدمات دستگاه کارتخوان فروشگاهی:
خدمات چک
خدمات اعتباری زنجیره تأمین (خدمات متاع )
اعتبار اسنادی داخلی انتقالی
اعتبار اسنادی داخلی اتکایی
اعتبار خریدار (Buyer’s Credit)
اعتبار فروشنده (Buyer’s Credit):
طرح حامی

برای اطلاع یشتر از خدمات بانک انصار کلیک نمائید .

لینک های دانلود :

دانلود برای اندروید android

دانلود برای ای او اس IOS

در صورتی که در رابطه با این مطلب سوال یا مشکلی داشتید، کارشناسان همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما می باشند. تماس با شماره 9099070345 از تلفن ثابت، در صورتی که موفق به تماس با شماره فوق نشدید از اپلیکیشن همراه رایانه استفاده نمایید.
دوره آموزش غواصی مبتدی تا مربیگری
آموزش دوره های CMAS و SSI
آموزش ویژه بانوان با مدرسان درجه یک خانم در کشور
آموزش ویژه آقایان، آموزش غواصی ویژه کودکان بالای 8 سال
همه دوره ها با ارائه مدارک معتبر بین المللی از فدراسیون غریق نجات و غواصی می باشند. با فراگیری غواصی علاوه بر تجربه لذت بخش تماشای شگفتی های زیر دریا، میتوانید وارد یک صنعت و ورزش پولساز و مفرح شوید.
منتظر حضور سبزتون هستیم. اینستاگرام ما campdiver@
سامانه صدای مشاور
با توجه به گسترش خدمات مشاوره تلفنی، مشکلات خطوط 909 و سایر خطوط ارزش افزوده و همچنین سیاست های جدید وزارت ارتباطات در محدود سازی این خدمات، مجموعه پارس فرتاک، سامانه صدای مشاور با قابلیت های منحصر به فرد را به شما پیشنهاد می نماید. با فراگیری غواصی علاوه بر تجربه لذت بخش تماشای شگفتی های زیر دریا، میتوانید وارد یک صنعت و ورزش پولساز و مفرح شوید.
قابلیت های سامانه شامل سایت، اپلیکیشن و مرکز تماس
1-امکان مدیریت مشتری(مشاهده مشخصات و ...) 2- امکان ارسال پیامک برای مشتریان 3- گزارشگیری مناسب از میزان خرید شارژ 4- گزارشگیری از میزان مکالمات انجام شده در طول روز، هفته، ماه و ... 5-گزارشگیری از عملکرد کارشناسان و میزان پاسخگویی هر کدام 6- امکان نظرسنجی کارشناسان توسظ مشتریان 7- امکان دادن آفر و طرح های تشویقی به مشتریان 8- امکان مدیریت تقسیم تماس بین کارشناسان و اولویت دهی به ترتیب پاسخگویی کارشناسان 9-امکان انتقال تماس به خارج و یا حتی موبایل کارشناس 10- امکان تعریف بسته های مشاوره با نرخ های دلخواه 11- خرید شارژ از طریق اپلیکیشن و سایت توسط مشتریان 12-اعلام پیغام خرید مجدد شارژ، قبل از اتمام آن 13- امکان درج مطلب، مقاله، آموزش و ... بر روی سایت.
مزایای سامانه برای مشتریان
1- تسهیل در زمینه خریداری شارژ و پرداخت هزینه مشاوره 2- مدیریت تماس، گزارش گیری از میزان خرید شارژ، میزان مکالمه و شارژ باقیمانده مزایای سامانه برای مراکز مشاوره این سامانه مشکلات پرداخت هزینه، مدیریت تماس و زمان مشاوره، مدیریت پاسخگویی و عملکرد کارشناسان، معرفی مرکز شما به سایر مشتریان موجود در سامانه را به نحوی مطلوب و ارزنده برای مراکز مشاوره تسهیل میکند. در صورت تمایل امکان ارایه توضیحات بیشتر بصورت تلفنی یا حضوری وجود دارد.
منتظر حضور سبزتون هستیم. اینستاگرام ما parsfartak@
تبلیغات
تبلیغات