دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور


دانلود بازی ستاره بدمینتون برای اندرویدBadminton_Star_v2.2.099_Android

ستاره بدمینتون

مشخصه اصلی یک بازی خوب هیچ وقت حجم و گرافیک بالای آن نیست. می توان در میان سیل عظیم بازی های امروزی، مواردی را مشاهده کرد که اگرچه حجم و گرافیک خاصی ندارند و حتی محتوای منحصر به فردی در آن ها دیده نمی شود،اما بسیار بسیار سرگرم کننده بوده و اوقات خوبی را برای کاربران رقم می زنند. این گونه بازی ها که معمولاً دو بعدی هستند ، در سیستم عامل های هوشمندی مثل Android کم نیستند و تعداد بالایی از آن ها قابل استفاده است.

Badminton Star یکی از همین بازی های جذاب و سرگرم کننده می باشد. این بازی که تنها کمتر از ۱۱ مگابایت حجم دارد،در اوج سادگی لذت خاصی از ورزش بدمینتون را برای شما به ارمغان می آورد.

بازی Badminton Star یک بازی دو بعدی از ورزش بدمینتون می باشد که از بسیاری اصول و مبانی این ورزش مثل ضربه های معمولی یا قدرتی الگو گرفته شده است. این الگو برداری ها با طنزآمیزی سازندگان ادغام شده تا یک بازی سرگرم کننده و خنده دار و جذاب پدیدار شود. Enjoysports سازنده ی بازی Badminton Star است که تا قبل از این بازی، محصولات دیگری همچون Football Kicks 3D و Football Pro را در کارنامه داشته است.

در این بازی شما باید مراحل مختلف را در مقابل رقبایتان قرار بگیرید و با کسب هر برد و امتیاز ، کاراکترهای ویژه را آنلاک کیند. بازی Badminton Star بر خلاف دیگر بازی های بدمینتون نام آشنا که در گوگل پلی وجود دارند از نمای دو بعدی است نه از نمای پشت بازیکن! این موضوع باعث می شود تا شما حس بهتری نسبت به مشاهده کل زمین داشته باشید و توانایی هدف گیری دقیق تری به دست بیاورید.

دانلود بازی ستاره بدمینتون برای اندرویدBadminton_Star_v2.2.099_Android

  دانلود بازی Badminton Star 12 MB

رمز فایل : downloadkar.ir