دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور

در صورتی که در رابطه با این مطلب سوال یا مشکلی داشتید، کارشناسان همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما می باشند. تماس با شماره 9099070345 از تلفن ثابت، در صورتی که موفق به تماس با شماره فوق نشدید از اپلیکیشن همراه رایانه استفاده نمایید.
دوره آموزش غواصی مبتدی تا مربیگری
آموزش دوره های CMAS و SSI
آموزش ویژه بانوان با مدرسان درجه یک خانم در کشور
آموزش ویژه آقایان، آموزش غواصی ویژه کودکان بالای 8 سال
همه دوره ها با ارائه مدارک معتبر بین المللی از فدراسیون غریق نجات و غواصی می باشند. با فراگیری غواصی علاوه بر تجربه لذت بخش تماشای شگفتی های زیر دریا، میتوانید وارد یک صنعت و ورزش پولساز و مفرح شوید.
منتظر حضور سبزتون هستیم. اینستاگرام ما campdiver@
سامانه صدای مشاور
با توجه به گسترش خدمات مشاوره تلفنی، مشکلات خطوط 909 و سایر خطوط ارزش افزوده و همچنین سیاست های جدید وزارت ارتباطات در محدود سازی این خدمات، مجموعه پارس فرتاک، سامانه صدای مشاور با قابلیت های منحصر به فرد را به شما پیشنهاد می نماید. با فراگیری غواصی علاوه بر تجربه لذت بخش تماشای شگفتی های زیر دریا، میتوانید وارد یک صنعت و ورزش پولساز و مفرح شوید.
قابلیت های سامانه شامل سایت، اپلیکیشن و مرکز تماس
1-امکان مدیریت مشتری(مشاهده مشخصات و ...) 2- امکان ارسال پیامک برای مشتریان 3- گزارشگیری مناسب از میزان خرید شارژ 4- گزارشگیری از میزان مکالمات انجام شده در طول روز، هفته، ماه و ... 5-گزارشگیری از عملکرد کارشناسان و میزان پاسخگویی هر کدام 6- امکان نظرسنجی کارشناسان توسظ مشتریان 7- امکان دادن آفر و طرح های تشویقی به مشتریان 8- امکان مدیریت تقسیم تماس بین کارشناسان و اولویت دهی به ترتیب پاسخگویی کارشناسان 9-امکان انتقال تماس به خارج و یا حتی موبایل کارشناس 10- امکان تعریف بسته های مشاوره با نرخ های دلخواه 11- خرید شارژ از طریق اپلیکیشن و سایت توسط مشتریان 12-اعلام پیغام خرید مجدد شارژ، قبل از اتمام آن 13- امکان درج مطلب، مقاله، آموزش و ... بر روی سایت.
مزایای سامانه برای مشتریان
1- تسهیل در زمینه خریداری شارژ و پرداخت هزینه مشاوره 2- مدیریت تماس، گزارش گیری از میزان خرید شارژ، میزان مکالمه و شارژ باقیمانده مزایای سامانه برای مراکز مشاوره این سامانه مشکلات پرداخت هزینه، مدیریت تماس و زمان مشاوره، مدیریت پاسخگویی و عملکرد کارشناسان، معرفی مرکز شما به سایر مشتریان موجود در سامانه را به نحوی مطلوب و ارزنده برای مراکز مشاوره تسهیل میکند. در صورت تمایل امکان ارایه توضیحات بیشتر بصورت تلفنی یا حضوری وجود دارد.
منتظر حضور سبزتون هستیم. اینستاگرام ما parsfartak@

دانلو بازی استاد شطرنج برای اندرویدChess_Pro_V_v5.00.26_Android

بازی شطرنج برای علاقه مندان به بازی فکری. این بازی از سری بازی های پرطرفدار و پرکاربرد و دارای تعداد زیادی طرفدار در بین بازی های موجود می باشد. با استفاده از این برنامه می توانید قدرت تفکر و هم چنین تمرکز خود را بالا ببرید. در این بازی شطرنج شما می توانید بصورت دو نفره بازی کنید.
دانلو بازی استاد شطرنج برای اندرویدChess_Pro_V_v5.00.26_Android

دانلود بازی پینت بال برای اندرویدPirate Bay Pinball_Android

شما با یک بازی بسیار زیبای  پینتبال در سبک دزدان دریای  روبرو میباشید که برای سیستم عامل آندروید منتشر شده است .طلا هارا جمع آوری کنید و توپ را با بیشترین زمان طولانی که ممکن است بر روی میز نگه دارید  .این بازی دارای گیم پلی سریع و روان میباشد.گرافیک بالا و زیبا یکی دیگر از مزایای این بازی میباشد.
دانلود بازی پینت بال برای اندرویدPirate Bay Pinball_Android

دانلود بازی فیوژن شطرنج برای اندرویدChess_Fusion-2.2_Full_Android

از سری بازی های شطرنح می باشد. شما با این بازی می توانید همیشه یک شطرنج حرفه ای و پیشرفته را همراه خود داشته باشید. در این بازی شما می توانید با هوش مصنوعی بازی به رقابت پرداخته و خود را مورد امتحان قرار دهید. علاوه بر آن شما می توانید با استفاده از این برنامه با متصل شدن به اینترنت با سایر کاربران به رقابت بپردازید.
دانلود بازی فیوژن شطرنج برای اندرویدChess_Fusion-2.2_Full_Android

دانلود بازی تخته نرد برای اندرویدBackgammon-Masters-1.6.22_Android

از بازی هایی که در بین طرفداران بازی های اندروید مخاطب زیادی دارد بازی تخته نرد می باشد. این بازی نیز از بازی هایی است که در بین مخطبان اندروید طرفدار زیادی دارد. این بازی دارای گرافیک بسیار بالا و اچ دی می باشد. هم چنین شما می توانید در چت جهانی حریف هایی برای خودتان پیدا کنید.با استفاده از این بازی شما می توانید از اوقات فراغت خود لذت ببرید.
دانلود بازی تخته نرد برای اندرویدBackgammon-Masters-1.6.22_Android

دانلود بازی IN A ROW 4 برای اندروید۴IN_A_3D_ROW_v1.0_Android

این اپلیکیشن یک بازی ساده اما چالش بر انگیز است.هدف متصل نمودن ۴ دیسک به طور افقی عمودی یا اریب است قبل از این که رقیب شما این کار را انجام دهد.هوش مصنوعی در این بازی به بازیکن اجازه میدهد تا به آسانی بازی کند  اما حالت سخت نیز برای وی وجود دارد
دانلود بازی IN A ROW 4 برای اندروید۴IN_A_3D_ROW_v1.0_Android

دانلود بازی شطرنج سه بعدی برای اندروید۳D-Chess-Game_2.4.0.0_Android

همانطور که از نامش پیداست یک بازی شطرنج سه بعدی برای گوشی و تبلت های آندرویدی است که توسط کمپانی بازیسازی A Trillion games LTD  منتشر شده است .با نصب این برنامه میتوانید به بازی شطرنج بپردازید و قذرت ذهنی خود را به چالش دعوت کنید . این بازی حالت های مختلفی دارد مثلا  شما میتوانید بادستگاه اندرویدی خود به رقابت پرداخته و یا در حالت دو نفره با دوستتان به رقابت بپردازید.در حالت AI vs AI  هم میتوانید رقابت دیگران را ببینید.
دانلود بازی شطرنج سه بعدی برای اندروید۳D-Chess-Game_2.4.0.0_Android

دانلود بازی شکست برای اندرویدReversi-v1.251_Android

درREVERSI شما باید با ایجاد خانه هایی مورب در کنار هم سعی کنید تا بر تعداد خانه های خود بیفزایید.البته به هوش نیز بستگی دارد . گاهی با سک حرکت تنها میتوانید  یک خانه  به دست آورید اما گاهی  با یک عمل مناسب  نیمی از خانه حریف  برای شما خواهد داشت.
دانلود بازی شکست برای اندرویدReversi-v1.251_Android

دانلود بازی نبرد لودو برای اندرویدBattle_Ludo_2_2_Android

منچ از بازی های است که در تمام نقاط دنیا درارای طرفداران زیادی برای خود می باشد. این بازی از سری بازی های مفرح منچ است که برای شما لحاط شاد و نشاط آوری را در اوقات فراغت ایجاد می کند. در این بازی شما می توانید بصورت یک یا چند نفره تا حداکثر چهار نفر بازی کنید. از جمله می توان به کیفیت بسیار خوب این برنامه نیز اشاره کرد.
دانلود بازی نبرد لودو برای اندرویدBattle_Ludo_2_2_Android
تبلیغات
تبلیغات