دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور


پرینتر Epson

چاپگرهای تک کاره مخزن دار بهترین چاپگر جهت مصارف اداری و خانگی می باشند. صرفه اقتصادی و هزینه پایین جوهر در چاپگرهای فوق وجه تمایز آنها با دیگر چاپگرها می باشد. لازم به ذکر است که شرکت اپسون تنها تولید کننده چاپگرهای مخزن دار(لیتری) استاندارد در جهان است.
چند کاره مخزن دار
چاپگرهای چند کاره مخزن دار اپسون با سه یا چهار عملکرد چاپ،اسکن و کپی و فکس بهترین انتخاب جهت مصارف اداری وخانگی می باشند.
صرفه اقتصادی و هزینه پایین جوهر در چاپگرهای فوق وجه تمایز آنها با دیگر چاپگرها می باشد . لازم به ذکر است که شرکت Epson تنها تولید کننده دستگاه های چندکاره ی چاپگر مخزن دار لیتری استاندارد در جهان است .
چندکاره کارتریج دار
چاپگرهای چندکاره و کارتریج دار جدید سری WorkForce اپسون با امکانات فوق العاده ای همچون چاپ دوپلکس اسناد ، قابلیت اتصال بی سیم و همچنین سرعت چاپ بالا برای استفاده در ادارات و سازمان ها بسیار مناسب می باشند. هد چاپ این مدل ها از نوع PrecisionCore بوده که یکی از پیشرفته ترین فن آوری های انحصاری شرکت اپسون برای چاپگرهای حرفه ای پرسرعت با مصارف تجاری و صنعتی می باشد. همچنین به دلیل استفاده از کارتریج های جوهر DURABrite اپسون ، اسناد با کیفیت لیزری چاپ شده و درمقابل آب و سایر عوامل محیطی دارای مقاومت بسیار بالایی هستند. برای دانلود درایور های اپسون می توانید به دسته ی دانلود درایور پرینتر اپسون در سایت دانلود کار مراجعه نمایید .

پرینتر Epson

تبلیغات
تبلیغات