دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور


دانلود پیام رسان ایتا | eitaa

 

 

دانلود برنامه ایتا eitaa

دانلود پیام رسان ایتا |eitaa

پیام رسان ایرانی ایتا یا همان تلگرام نارنجی ، پیام رسانی که بعد از فیلتر شدن تلگرام پتانسیل پرکردن جای خالی تلگرام را داشت .

پیام رسان ایتا سعی براین دارد تا نیاز های روزمره کاربران ایرانی را که کار خود را با تلگرام حل میکردند ، حل کند . به نوعی پیام رسان ایتا جانشین و هم رده تلگرام محسوب میشود . چرا که ایتا سعی بر این دارد تا جای خالی تلگرام را پر کند . در ایتا هم به راحتی میتوانید با دوستان خود گفتگو و تعامل کنید ، فایل به اشتراگ بگذارید ، گروه و کانال بسازید و…

هم چنین از قابلیت های پیشرفته ایتا ، این است که میتوان برای مدیریت حریم شخصی خود و شخصی سازی محیط کاربری خود آپشن های دلخواه را ایجاد و تنظیم کرد .

 

 

همراهان گرامی سایت دانلود کار، شما می توانید در صورت بروز مشکلات نرم افزاری و یا سخت افزاری در زمینه کامپیوتر، لپ تاپ، موبایل با همکاران ما در مرکز همراه رایانه که به صورت شبانه روز پاسخگوی شما عزیزان می باشند با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ (فقط از طریق تلفن ثابت) تماس بگیرید.

دانلود برنامه ایتا

 ایتا مزایا و خدماتی ویژه ، برای کاربران و استفاده کنندگانی که از این پیام رسان چه در داخل کشور و چه در خارج از کشور استفاده میکنند ، به ارمغان میاورد .

رابط کاربری آشنا  

• ایتا دارای پنل مدیریتی جذاب و محیط کاربری آسان ، برای کاربران خود دارد . همانطور که برنامه تلگرام استفاده کنندگان را از خود راضی نگه داشته بود . پس در اولین مشاهده ، با رابط کاربری ایتا به راحتی با این برنامه انس میگیرید تا تجربه لذت بخشی از پیام رسانی و از این اپلیکیشن داشته باشید .

فضای نامحدود 

• ایتا همانند سرویس های ابری دارای فضایی نامحدود است بطوریکه هرچقدر شما فایل اپلود کنید باز هم با محدودیت فضا برنخواهید خورد . پس فایل های خود را در پیام های ذخیره شده خود اپلود کنید و نگران از دست رفتن انها نباشید . به عنوان فضایی مطمئن و با دسترسی راحت ، برای بارگذاری اطلاعات خود میتوانید از این پیام رسان ایرانی استفاده کنید .

گروه و کانال 

• گروه ها و کانال های خود را داشته باشید ، به راحتی و با سرعت بالا پیام دهید ، فایل بارگذاری کنید ، به اشتراک بگذارید و… خلاصه که نهایت استفاده ای را که در تلگرام میتوانستید برید ، در پیام رسان ایتا هم یکسان است .

ربات های هوشمند 

• ربات های هوشمند امکانات بسیار گسترده ای در زمینه برقراری ارتباطات فراهم نموده است در ایتا با استفاده از ربات های هوشمند و کارامد و متنوع که هرکدام کار و وظایف خود را انجام میدهند . و امکاناتی به کانال و گروه ها عرضه میکنند .

من جمله : انجام انواع خدمات اعم از پیام رسانی ، مالی ، کالا ، فروش و… میتواند به عهده ربات های هوشمند باشد .

ایتایار 

• دستیار هوشمند ایتا ، برای فعالیت در پیام رسان ایتا میباشد با استفاده از این دستیار در زمان گرانبهای خود صرفه جویی کرده و مدیریت بهینه تر و بهتری بر گروه های خود داشته باشید . دستیار هوشمند ایتا از ادرس eitaayar.ir قابل استفاده میباشد .

کاهش هزینه اینترنت 

• با توجه به بیشترین ترافیک مصرفی کاربران در اینترنت ، که صرف استفاده از شبکه ها و پیام رسان های اجتماعی میشود .

  دانلود پیام رسان ایتا | با توجه به خبرهای بیان شده ، برای پیام رسان ایتا میتوان صرفه جویی ۶۶ درصدی را لحاظ کرد که برابر با یک سوم ترافیک اینترنت در استفاده از پیام رسان ایتا میباشد .

هم چنین پیام رسان ایتا از نسخه های دسکتاپ و وب و اندروید و ای او اس بهره مند میباشد .

و یکی از امکانات و ویژگی های پیام رسان ایتا رسانه قدرتمندی است که نیاز ، شرکت های کوچک و بزرگ در زمینه دریافت و انتشار اطلاعات و اخبار را برآورده میسازد .

به کانال های رسمی اشخاص حقیقی و یا حقوقی خدمات ویژه ارائه دهد و از این طریق موجب کاهش هزینه ها و هم چنین بالا بردن کیفیت و کمیت کار مربوطه شود . که خود امتیازی ویژه در عصر تکنولوژی محسوب میشود .

 

خبر خوب این است که جز پیام رسان ایرانی ” ایتا “، دیگر نرم افزار هایی هم هستند که در این زمینه که درحال فعالیت هستند، مثل: پیام رسان های  ایرانی ” بله “، ” گپ “، “ بیسفون “، ” سروش “، ” آیگپ “، شما می توانید با کلیک بر روی نام هر پیام رسان آن را دانلود و نصب کنید.

 

رمز فایل : downloadkar.ir