دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور

در صورتی که در رابطه با این مطلب سوال یا مشکلی داشتید، کارشناسان همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما می باشند. تماس با شماره 9099070345 از تلفن ثابت، در صورتی که موفق به تماس با شماره فوق نشدید از اپلیکیشن همراه رایانه استفاده نمایید.

نصب درایور های ویندوز ۱۰

  • موضوع : درایور ویندوز ,
  • اقای امیدی
  • 834 بازدید
  • تاریخ به روزرسانی : 18 اردیبهشت 99
امروز قصد داریم به بررسی موضوع نصب درایور های ویندوز ۱۰ بپردازیم، کاربرانی که ویندوز رایانه خود را تغییر می‌دهند، امکان دارد برای فعال‌سازی برخی از سخت افزارهای خود، دچار مشکلاتی شوند، به این معنا که ویندوز، سخت افزارهای سیستم آنها را نمی شناسد. فعال نشدن اتوماتیک سخت افزارها، اکثراً در مورد کارت گرافیک و کارت صدا اتفاق می افتد و اگر یک رایانه قدیمی داشته باشید و سی دی درایورهای آن را از بین برده باشید، باید درایورهای آن را در سایت سازنده آن پیدا کنید، همیشه پس از فعال سازی ویندوز، باید درایور خود را دانلود کنید. البته با کمک نرم افزار درایور pack solution قادر خواهید بود، درایور سخت افزارهایی که ویندوز آن ها را شناسایی نمی کند را به آسانی و با یک انتخاب راه اندازی نمایید. اگر در رابطه با دانلود درایورهای ویندوز ۱۰ سؤالی دارید، پس از مطالعه کردن این پست می توانید به پاسخ آن برسید. درباره درایورها چه اطلاعاتی دارید؟ آیا می دانید نصب درایورها در ویندوز ۱۰ چگونه انجام می شود؟ چه درایورهایی را باید بعد از نصب ویندوز ۱۰ اخذ کنیم؟ آیا نحوه دانلود درایورها را می دانید؟ چگونه از طریق device manager یک درایور فعال سازی می شود؟ درباره دانلود درایور کارت گرافیک ویندوز ۱۰ چه می دانید؟ به چه دلیلی درایورهای کارت گرافیکی ویندوز ۱۰ را دانلود می...
نصب درایور های ویندوز ۱۰

دانلود نرم افزار آپدیت خودکار درایورهای درایورمکس Driver Max Pro

دانلود برنامه قدرتمند درایورمکس پرو برای اسکن درایورهای سخت افزاری | Driver Max Pro DriverMax یک برنامه قدرتمند برای مدیریت درایورهای سخت افزاری است ! این برنامه پس از اجرا شروع به اسکن سخت افزاری دستگاه شما می کند و پس از شناسایی خودکار قطعات، جدیدترین آپدیت ها را به شما پیشنهاد می دهد !
دانلود نرم افزار آپدیت خودکار درایورهای درایورمکس Driver Max Pro

دانلود نرم افزار به روز رسانی درایور ها Driver Reviver v5.17.0.22 x86-x64

دانلود نرم افزار به روز رسانی درایور ها Driver Reviver همانطور که میدانید تمامی درایور های سخت افزار سیستمتان برای عملکرد مناسب باید روی سیستم نصب باشند و گاه این اتفاق می افتد که سی دی مربوط به درایوهای سیستم خود را از دست میدهید و یا بنا به دلایلی به آنها دسترسی ندارید و یا حتی نمیتوانید از سایت مورد نظر درایور خود را دانلود کنید و ویندوز نیز قادر به آپدیت درایورها و… نمی باشد در این زمان نرم افزار Driver Reviver با عملکرد عالی خود شروع به عیب یابی و تعمیر سیستم شما میکند تا درایورهای مورد نیاز سیستم را پیدا نموده و نصب کند.
دانلود نرم افزار به روز رسانی درایور ها Driver Reviver v5.17.0.22 x86-x64

دانلود برنامه کامپیوتر ، دانلود رایگان برنامه کامپیوتر + پشتیبانی

دانلود برنامه کامپیوتر به صورت دانلود رایگان برنامه کامپیوتر و گوشی اندروید و آیفون به همراه پشتیبانی تلفنی ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ شبانه روزی همراه رایانه !!! دانلود برنامه های کامپیوتری پر کاربرد و برنامه های مربوط به ویندوز ۷ و۸ و ۱۰ کامپیوتر و گوشی های موبایل و دانلود انواع بازی  به صورت رایگان !!!
دانلود برنامه کامپیوتر ، دانلود رایگان برنامه کامپیوتر + پشتیبانی