دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور

در صورتی که در رابطه با این مطلب سوال یا مشکلی داشتید، کارشناسان همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما می باشند. تماس با شماره 9099070345 از تلفن ثابت، در صورتی که موفق به تماس با شماره فوق نشدید از اپلیکیشن همراه رایانه استفاده نمایید.

معرفی کوتاه شرکت اچ پی (HP)

شرکت اچ پی (HP) با پیشرفت تکنولوژی، شیوه های مختلفی برای نگهداری اسناد مطرح شد که معایب نگهداری به شیوه های سنتی را تقریبا از بین برد. با توجه به نیاز به هوای پاک و عدم قطع درختان و  معایب شیوه های سنتی نگهداری اسناد، تمایل به تغییر شیوه ی نگهداری اسناد چشمگیرتر شد. یکی از شیوه های مطرح شده برای نگهداری اسناد که به شدت مورد استقبال قرار گرفت انتقال اسناد به کامپیوتر با استفاده از اسکنرها می باشد. اسکنرها اطلاعات موجود در عکس گرفته شده از اسناد را به کامپیوتر منتقل می کنند. ما دراین سایت سعی کرده ایم که درایورهای انوع مختلف این اسکنر را برای شما قرار دهیم. یکی از شرکتهای مطرح در زمینه تولید اسکنرها شرکت اچ پی می باشد. این شرکت اسکنرهایی برای مصارف مختلف از جمله مصارف حرفه ای، اسکنر حرفه ای عکس، اسکنر حرفه ای اساناد، اسکنرهای خانگی و اداری و… را ارائه کرده است.در سال ۱۳۹۳ دو دوست، یعنی دیوید پکارد و ویلیام هیولت، با همکاری هم اقدام به تاسیس شرکت HP در ایالت متحده امریکا کردند. نام این شرکت نیز از ترکیب اسم هر دو موسس انتخاب شده است. این دو نفر با سرمایه اندک تلاش بی وقفه خود را شروع کردند و اکنون در بیش از ۱۶۰ کشور جهان فعالیت می کنند. اولین گاراژی که این دو هم کلاسی...
معرفی کوتاه شرکت اچ پی (HP)

دانلود درایور اسکنر HP ScanJet Pro 2500 f1 Flatbed Scanner

دانلود درایور اسکنر HP 2500 دانلود درایور اسکنر HP 2500 این دستگاه از مجموعه اسکنر های رو میزی میباشد که دارای ابعاد ۴۵۱*۳۵۱*۱۲۲  میلی متر و وزن ۴٫۳ کیلوگرم می باشد و دارای سایز اسکن A4  می باشد. همچنین دارای رزولوشن اپتیکال ADF 600 dpi-1200  و سرعت اسکن رنگی ۳ تا۱۵ ثانیه بسته به وضوح می باشد و دارای پورت USB 2.0 می باشد. ورودی اسکن تخت و ADF می باشد این دستگه ساخته شده توسط شرکت HP می باشد که هم برای مصارف خانگی و هم مصارف اداری استفاده میشود. کاربرد اصلی این دستگاه (اسکنر تخت) آن است که وضوح بسیار باالایی برابر با ۱۲۰۰ DPI دارد که برای اسکن عکس نیز مناسب میباشد. از قابلیت های این دستگاه اسکن دورو میباشد که نیاز به برگرداندن یرگه نمیباشد که این امر در زمان صرفه جویی می کند.همچنین این اسکنر تخت دارای دارای ۵ دکمه فیزیکی می باشد که شما می توانید آنرا کنترل کنید، همچنین ۷ عدد چراغ LED روی بدنه دستگاه برای اطلاع کاربر تعبیه شده است.
دانلود درایور اسکنر HP ScanJet Pro 2500 f1 Flatbed Scanner